To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Pomoc w ankiecie

Słowik - 18 Wrzeœśnia 2009, 10:47

Ups, nie doczytałem hehe.
Virgo C. - 18 Wrzeœśnia 2009, 11:49

Hehe, to ciekawe wyniki będą, zwłaszcza przy znajomości tych wszystkich języków programowania i baz danych :lol:
Ozzborn - 18 Wrzeœśnia 2009, 16:32

używałem tam głównie opcji "nie używam" :lol:
Virgo C. - 19 Wrzeœśnia 2009, 11:49

Tak to zaznaczałem przy bazach danych, ale i w językach było parę, o istnieniu których nawet nie wiedziałem.
Kasiek - 30 Wrzeœśnia 2009, 21:28

Podobno ludzie odwiedzają, a ni wypełniają, więc za jakieś 3 dni prosiłabym o skasowanie tematu, a do tego czasu proszę o wypełnienie ankiety :)
corpse bride - 30 Wrzeœśnia 2009, 22:42

może nie ma wszystkich przedziałów, bo BRAKUJE właśnie takich grup, jak wymienione. zakładam, że mnie nie ma, bo należę do popularnej grupy (w sensie pośród osób wypełniających ankiety).
poza tym taka uwaga, podobno określenie 'konkubinat' ze względu na negatywne konotacje nie powinno być używane. tak przynajmniej mówiła moja promotorka z socjolo, która się pfofesoryzowała z pozamałżeńskich form życia rodzinnego. termin, którego teraz używamy to kohabitacja.

gorbash - 1 Października 2009, 07:14

Wolę konkubinat - przynajmniej wiem jak się odmienia kiedy trzeba się przedstawić.
Kasiek - 1 Października 2009, 20:00

Rady dotyczące kohabitacji przekazane. JoteL jest informatykiem :P On się na takich rzeczach nie zna. Mi obojętne w czym jestem, ważne, że jestem :D Grup brakuje, dużo osób mu zwracało uwagę na to, ale widocznie takie miał kryteria.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group