To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Numer 43 - w kioskach około 1 maja

jewgienij - 4 Maj 2009, 00:06

Całe te wygibasy śmieszne są po prostu. Warunki umowy, gierki, sztuczne podgrzewanie atmosfery, żart- nie-żart, wiemy, ale nie powiemy.
Pomyślałby kto, że Volkswagen przejmuje Skodę :twisted: .
Więcej szacunku dla forumowiczów. Mamy prawo wiedzieć, co jest grane. Jeśli ktoś mnie zapewnia, że info będzie w piątek, to ja w to - naiwny - wierzę i cierpliwie czekam. Ale jeśli się nie doczekałem, to czuję się zrobionym w balona. Znaczy, że nie jestem traktowany poważnie.
Jedyna nadzieja, że z nowym kierownictwem ten stan rzeczy się zmieni na lepsze.

Edek.

Przeczytałem sobie ten wpis i zabrzmiało to dla mnie strasznie bucowato. A ja jestem po prostu zły i rozczarowany.

GAndrel - 4 Maj 2009, 07:38

I wszystko jasne...
Iwan - 4 Maj 2009, 08:01

no tak niektórym udało się trafnie wytypować :D

będzie dobrze :mrgreen:

xan4 - 4 Maj 2009, 08:12

Fabryki Słów byłem prawie pewny, ale na RD to nawet nie wpadłem :D ,

życzę aby pismo rozwijało się w jak najlepszym kierunku,

Nocturn - 4 Maj 2009, 08:15

hm....
Czyli jednak FS. Jakoś nie wiem do końca czy to tak dobrze....

ale pożyjemy-zobaczymy

Gustaw G.Garuga - 4 Maj 2009, 08:20

Dla mnie - niespodzianka. Ale z tych miłych :)
Titus Pullo - 4 Maj 2009, 08:25

Na razie nie jest źle, partner poważny, nowy red. nacz. też OK. Oby tylko pismo nie stało się w przyszłości organem reklamowym wydawnictwa publikującym głównie fragmenty powieści z planu wydawniczego.
Nocturn - 4 Maj 2009, 08:27

Titus Pullo, właśnie tego się lekko boję. Ale zobaczymy.
Chal-Chenet - 4 Maj 2009, 08:28

Dowiedziałem się nie z gazety (tej jeszcze nie ma w kiosku... :| Może będzie po południu...), ale ze strony.
Cóż, nie odważę się prorokować jak to będzie, pożyjemy, zobaczymy, mam nadzieję, że nie będzie to zmiana na gorsze.
Powodzenia, RD.

NURS - 4 Maj 2009, 08:50

Nie sądzę, zeby FS skiepściła sprawę, pakując do pisma kawałki książek - zryby jakie dostawali w NF za takie numery skutecznie chyba wyleczyły wydawców od takiego podejścia. Ale na pewno autorzy publikujący stale w tym wydawnictwie dostaną teraz o wiele mocniejsze wsparcie.
Rafał jest człowiekiem, który jak niewielu zna się na tej branży i na pisaniu, myślę, że to był najtrafniejszy wybór.

Titus Pullo - 4 Maj 2009, 09:03

NURS napisał/a
Ale na pewno autorzy publikujący stale w tym wydawnictwie dostaną teraz o wiele mocniejsze wsparcie.


To oczywiste, mam jednak nadzieję, że znajdzie się w piśmie miejsce także dla debiutantów oraz dla utworów starszych, np. coś z Polecanek Kruka Siwego (chyba, że tu będzie problem z prawami autorskimi).
Chciałbym, żeby zostały felietony Kresa i Cebuli.
Prorokować nie chcę, nie wiem, jaki nowy właściciel ma plan biznesowy - czy chce zarabiać na NFSH tak jak zarabiało w obecnym kształcie, czy też zrobić z niego głównie organ wydawnictwa. Zobaczymy, pewnie trzeba zaczekać parę numerów.
NURS-ie - mogłeś do setki dociągnąć :mrgreen:

NURS - 4 Maj 2009, 09:19

NFSH, fuj, fuj! Apares!
Mogłem Titus, dociągnąć, ale co by to zmieniło? :-)

teddy - 4 Maj 2009, 09:30

Ale się podziało tutaj :shock: Dla mnie to kompletne zaskoczenie. Przez dłuższy czas nie miałem dostępu do sieci i nawet nie wiedziałem że coś się szykuje. Ale to że pismo nie padło tylko przechodzi w dobre ręce, to chyba dobrze :D Mam nadzieję że jak znów przyjadę do Polski na urlop za jakiś czas to dowiem się, że przoduje na rynku wydawniczym. Albo kupie sobie w końcu laptopa i zabiorę ze sobą ;P:
NURS, zrobiłeś kawałek dobrej roboty i oddajesz pięknie utrzymane pismo następcy :bravo

mawete - 4 Maj 2009, 10:01

Nocturn napisał/a
Czyli jednak FS. Jakoś nie wiem do końca czy to tak dobrze....


Będzie większa czcionka i szersze marginesy :mrgreen:

Gustaw G.Garuga - 4 Maj 2009, 10:07

:mrgreen:

Ciekawe co będzie z szatą graficzną, ilustracjami itd.

gorat - 4 Maj 2009, 10:13

No i było tak poganiać, co, niespodzianka nie cieszy?;-)
NURS - 4 Maj 2009, 10:23

Mirmiły musza mieć swoje pięć minut :-)
ihan - 4 Maj 2009, 10:36

Oj NURSie, NURSie, jak dziecko.
Hubert - 4 Maj 2009, 11:09

Powiem tylko - :shock: .
O trzymam kciuki za nowego Rednacza.

Martva - 4 Maj 2009, 11:11

Mam nadzieję że tradycja puszczania forumowych szortów zostanie utrzymana ;)
jewgienij - 4 Maj 2009, 11:15

Popieram.
Zrobiła się z tego super inicjatywa ( coś jak "Cała Polska biega" ;P: ), a szorty są naprawdę mocne i nie przyniosłyby wstydu żadnemu branżowemu pismu.

Godzilla - 4 Maj 2009, 13:01

Dostałam, dostałam!
jewgienij - 4 Maj 2009, 14:16

NURS napisał/a
Mirmiły musza mieć swoje pięć minut :-)


Pożegnanie bez klasy. No cóż, najwyższy był czas na zmianę.

Agi - 4 Maj 2009, 14:33

W moim kiosku nadal stary numer leżakuje.
Godzilla - 4 Maj 2009, 14:40

Ja ze zdumieniem znalazłam nowy numer w kiosku w moim biurowcu. Nigdy tam wcześniej SFFiH nie widziałam - ale może nie widziałam, bo dobrze był schowany. Na najwyższej półce, całkiem z tyłu. Tylko rożek wystawał. Spostrzegawcza jestem, nie? Ciekawe czy zawsze tak go ukrywali...
Ozzborn - 4 Maj 2009, 14:40

Agi napisał/a
W moim kiosku nadal stary numer leżakuje.

U mnie to samo. :?

teddy - 4 Maj 2009, 15:24

Właśnie kupiłem :D Wyjmuję teraz zimne piwko z lodówki, siadam w ogródku i czytam. Smakowicie się zapowiada :D
marcolphus - 4 Maj 2009, 15:25

Kurczę, byłem i w Empiku i w Inmedio i wszędzie stary numer leży ;-( A miasto przecież duże: Kraków.
shenra - 4 Maj 2009, 15:34

Gdzieś ponoć jest, bo ludzie dorwali. Tylko nie wiem gdzie :mrgreen:
dalambert - 4 Maj 2009, 15:35

Już jest - kupiłem w trafice na bazarku przy rondzie Wiatraczna :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group