To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Avangarda 2009 Warszawa

Ixolite - 11 Lipca 2009, 22:48

Jak mówiłeś, gorimie, o żeńskiej aktywnej publiczności? :mrgreen: ;P:
gorim1 - 12 Lipca 2009, 10:53

Tą jedną to bym zakneblował i wrzucił do schowka na szczotki dla świętego spokoju nad aktywność połączona z ADHD i uwielbieniem dla autora hmmmm jak na me skołatane nerwy było to za dużo :D
mawete - 12 Lipca 2009, 11:09

gorim1: każdy ma prawo do orgazmu :mrgreen: :wink:
M. Przybyłek - 12 Lipca 2009, 14:32

A mnie się podobała. Bardzo entuzjastyczna dziewczyna. Wieczorkiem w sobotę miałem być jeszcze w Paradoksie (obiecałem mawetemu :oops: ), ale Ania (żona) zadzwoniła, że Kalina (córka) ma 38 stopni i była mocno niespokojna. Temperatura utrzymała się jeszcze 2 dni i ustąpiła. Żadnych innych objawów... :shock:
Krasnola - 12 Lipca 2009, 22:21

Biedna mała, czy ja dobrze pamiętam, że byłeś z nią w zeszłym roku na Avie? :> Jeśli tak to Was akredytowałam, śliczna była :)
M. Przybyłek - 17 Lipca 2009, 14:30

Krasnola, Ty chyba mówisz o mojej córce, Kalinie :) . A my teraz mówimy o bardzo ciekawej uczestniczce, spontanicznej i naprawdę moim zdaniem wartościowej. Nie wiem, jak ma na imię, ale jej pseudo to Driacia (czytane przez "k").
Krasnola - 17 Lipca 2009, 15:19

M. Przybyłek napisał/a
ale Ania (żona) zadzwoniła, że Kalina (córka) ma 38 stopni i była mocno niespokojna.

No a propos tego mówiłam :P

Volthar - 18 Lipca 2009, 03:43

Tutaj newsik dla zainteresowanych

Zebranie Avangardy

Podobało Cię na tegorocznej Avangardzie? Lubisz działać, mieszkasz w okolicach Warszawy i chcesz poświęcić trochę swojego cennego czasu, aby pomóc stworzyć kolejną edycję jedynej warszawskiej cyklicznej imprezy fantastycznej?

Przyjdź na spotkanie i pokaż co potrafisz!

Czekamy na Ciebie (tak, właśnie na Ciebie!) w niedzielę (19 lipca) o godzinie 15, na kamieniach za Muzeum Wojska Polskiego (tutaj http://maps.google.pl/map...0.009645&z=17). Szczególnie mocno poszukujemy osób chcących zająć się kontaktami ze sponsorami, a także kwestiami programowymi. Ale zapraszamy naprawdę każdego kto czuje że może wnieść solidny wkład w imprezę – czy ma doświadczenie czy nie. Najważniejsza jest wytrwałość w dążeniu do celu.

I By The Way do Michała:
Dzięki, że mogłem pomóc przy rozstawianiu plakatów :)

dalambert - 18 Lipca 2009, 11:40

Volthar, czyżby proponujesz spotkanie koło Elizeum Xięcia Podkomorzego?
M. Przybyłek - 19 Lipca 2009, 13:54

19 lipca to dzisiaj. Hm. A, Krasnola, rozumiem, czyli o to chodziło :) .

Myślę, że ta temperatura była od poparzenia słonecznego. Panie opiekunki wypędziły czeredę na plażę nie zadbawszy / zapytawszy, czy i kto jest czym wysmarowany. Kalina miała strupy na ramionach (smarnąłem ją tylko 15-stką, bo nie mogłem znaleźć 50-tki). W sumie mea culpa...

merula - 19 Lipca 2009, 14:19

nawet bym zajrzała, ale absolutnie nie w tę niedzielę.
M. Przybyłek - 19 Lipca 2009, 21:51

No właśnie. Ja też miałem spotkanie już umówione...
Zgaga - 14 Grudnia 2009, 19:52

Z opóźnieniem (embargo), ale można zerknąć na
http://www.mirf.ru/Articles/art3745.htm

Czyli co strona rosyjska napisała o Avie

ilcattivo13 - 14 Grudnia 2009, 19:58

I jest mój namiot :D
Swoją droga, mogli zapowiedzieć, że będą robili zdjęcie. Majtki bym zostawił wywieszone :D

nureczka - 14 Grudnia 2009, 20:07

A zdjęcie z konferencji Oldi tak wykadrowali, że się nie załapałam :(
I tak pozbawiono mnie nadziei na międzynarodową karierę :D

lucek - 15 Grudnia 2009, 08:08

Cytat

Dossier: Warsaw
Population: 1 700 000 people.
Founded: Around 1300. The first settlement on the site of modern Warsaw date from the end of 9 centuries.
Location: In the eastern part of Poland, in the center of Mazovia.


Tłumaczył google translator.
Czekam na oficjalną deklarację wojny warszawsko-rosyjskiej, za przyznanie Warszawie lokalizacji we wschodniej Polsce oraz podanie populacji miasta zamiast populacji aglomeracji ;-)


l.

Rafał - 15 Grudnia 2009, 11:09

lucek napisał/a
za przyznanie Warszawie lokalizacji we wschodniej Polsce
A nie jest we wschodniej Polsce? :shock:
Ozzborn - 15 Grudnia 2009, 11:26

Rafał, w CENTRUM - każden mazowszanin Ci to powie :twisted: widać, żeś nie kształcony w tej materii ;)
dalambert - 15 Grudnia 2009, 11:51

Panowie o co się kłócicie wszak wiadomo, że król Zygmunt III stolicę z Krakowa to do Mławy przenosił! Tylko nieszcześciem go w Warszawie grypa dopadła ;P:
Rafał - 15 Grudnia 2009, 12:30

Panowie, bez yay, odległość Warszawa do wschodniej granicy circa 163 km, odlegośc do zachodniej granicy circa 469 km, o jakim centrum mowa, chyba Mazowsza :twisted: :lol:

Właściwie to powinno się przenieść stolice do Łodzi, wszyscy by mieli bliżej :idea:

nureczka - 15 Grudnia 2009, 12:45

Oto, co na ten temat rzecze wszechwiedząca Wikipedia (strona polska)
Cytat

Warszawa stolica i największe miasto Polski, położone w środkowo-wschodniej części kraju, na Mazowszu nad rzeką Wisłą.

Rafał - 15 Grudnia 2009, 12:53

Znakiem tego, jak ktoś mieszka w odległości większej niż 150 km od najbliższej granicy, to mieszka w Centrum :lol: Niestety dla mnie to ponad 400 km w jedną stronę, do Łodzi bym miał bliżej :wink:
Agi - 15 Grudnia 2009, 12:59

Tylko problem polega na tym, że do Warszawy dojeżdżam pociągiem w 4,5 godziny z jedną przesiadką, a do Łodzi cały dzień, z trzema przesiadkami (a ostatnio z pięcioma, bo od Aleksandrowa do Żyrardowa jeszcze autobus wstawili).
Co nie zmienia faktu, że mieszkańców Łodzi znanych mi osobiście lubię. :D

Rafał - 15 Grudnia 2009, 13:06

Mieszkańcy obu miast są przesympatyczni :D

Spamujmy szybciej, bo zaraz przyjdzie jaki mod i nas pogoni z wątku :mrgreen:

dalambert - 8 Lutego 2010, 10:25

hej , Hej Avangardegrenadiery już jeno 4 miesiące na zorganizowanie się - jakieś wieści z frontu Avangarda 2010 :?: :!: :?:
ilcattivo13 - 8 Lutego 2010, 11:50

razem z Virgo chcieliśmy zrobić konkurs o klasycznych grach komputerowych :D Startujesz?
Agi - 8 Lutego 2010, 12:18

Kruk Siwy napisał/a
Ale to chyba nie ten wątek. Ale to chyba nie ten wątek. Gorimus! co z Avą?!

No właśnie, zaraz posprzątam.

gorim1 - 15 Lutego 2010, 06:37

AVa 2010 Pracujemy pracujemy
do końcówki Lipca jeszcze sporo czasu zostało

dalambert - 15 Lutego 2010, 08:18

gorim1 napisał/a
końcówki Lipca jeszcze sporo czasu zostało

to tym razem KOŃCÓWKĘ lipca przewidujecie ????

Khorne_S - 15 Lutego 2010, 19:49

Ważne że będzie dobrze zrobione a nie kaszana jak inne Avy ;P:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group