To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Publicystyka - Publicystyka numeru 41 - głosujemy do 12 kwietnia

Kwapiszon - 2 Marca 2009, 11:57
Temat postu: Publicystyka numeru 41 - głosujemy do 12 kwietnia
Trzy teksty - który ?
Fidel-F2 - 2 Marca 2009, 12:00

znów bez Kruka? :cry:
Kwapiszon - 2 Marca 2009, 12:04

Czemu znów?
Fidel-F2 - 2 Marca 2009, 12:06

:shock:
Virgo C. - 2 Marca 2009, 18:41

Fidel-F2 napisał/a
znów bez Kruka? :cry:

Było o tym wiadomo od momementu gdy NURS zapowiedział numer.

Dorian - 2 Marca 2009, 23:17

Kres jakby goni w piętkę... Jeśli chce się powiedzieć, że sztuka nie zna granic ani zakazów to nie stosuje się takiej retoryki, a po prostu używa prostego stwierdzenia. A tak wyszło 80% piany, 10% mieszania w wannie i tylko 10% spuszczania wody :) Szkoda że Mistrz już ciężko oddycha...
Kwapiszon - 3 Marca 2009, 11:51

Pytanie/a?
Czy aby Ż&Ż Plus nie powinny być również w Literaturze?
I czy aby wstępniak to nie czasem publicystyka?

rumeli - 6 Marca 2009, 09:48

Szybciutko przeczytana publicystyka. Cebula.
Hubert - 6 Marca 2009, 17:12

Punkt na Cebulę. Temat trochę przerażający, ale podobało mi się. Natomiast Kres użył dziwnej retoryki, wyjątkowo nie trafił do mnie ( :shock: ).
xan4 - 9 Marca 2009, 08:07

Cebula, bo tym razem nie miał konkurencji w postaci polecanek.
Virgo C. - 10 Marca 2009, 11:55

Zdecydowanie Cebula. Na Żetów spuszczę zasłonę milczenia (szczególnie za inspire), natomiast Kres się powtórzył, a sam tekst jakoś do mnie nie trafił.
Fidel-F2 - 11 Marca 2009, 06:24

Żerowisko na Żwirowisku Plus - Rottweiler Darwina atakuje - Żelikowski/Żwikiewicz - recenzaja lepsza i krótsza na plus, na minus wybór tematu, mam już dosyć dyskusji miałkich w temacie darwinizm kontra kreacjonizm. I choćby to sam diabeł pisał a nie tylko Dawkins to znudzony jestem jeszcze przed otwarciem książki. Niczego z inspiry nie zrozumiałem, to daje dwa minusy i jeden plus,
Kreskówki dla Dorosłych - Zamach na Papieża - Feliks W. Kres - czytam, czytam na poważnie biorąc słowa Kresa i coś mi zgrzyta kole zęba ale na szczęście to była ironia z dość jasną na końcu puentą, i powtórkową, ni to plus ni minus
A-TO-MISTYKA - Trochę astrologii kwantowej - Adam Cebula ten jak zwykle sprawia wrażenie patchworku ale tym razem troszkę jak dla mnie nazbyt chaotycznego, nie wiem czy to wina moja czy autora, konkluzja końcowa jasna, przesłanie zrozumiałem ale całość nie zachwyciła, ni plus ni minus

Punkt, po połowie dałbym Kresowi i Cebuli, bo raz mam podobne wrażenia a dwa, bo mniejwięcej na 0,5 zasłuzyli. Po długich wahaniach jednak Cebula chociaz to prawie rzut monetą.

edit, gdybym widział wyniki to dałbym Kresowi

dalambert - 11 Marca 2009, 11:34

Tym razem Cebula / czegoś się dowiedziałem/.
Witchma - 21 Marca 2009, 16:03

Punkt dostaje Cebula.

Przez Żety przebrnęłam - żałuję.

Krwawy lolo - 25 Marca 2009, 21:14

"+" dla Cebuli
Rafał - 26 Marca 2009, 08:17

Baron bierze wszystko w tym nr-rze, panowie gaduły dryfują w dobrym kierunku, ale pora skończyć dryf i włączyć silniczek, Kres z całym szacunkiem, ale tym razem przekazu nie wyłapałem, czy to było ironicznie czy poważnie?
Godzilla - 26 Marca 2009, 10:43

Jak go znam była to gryząca ironia, wkurzył mnie.
hrabek - 26 Marca 2009, 11:13

A mi znowu zaden felieton sie nie podobal. A w zeszlym miesiacu wszyscy napisali duzo lepiej. Tym razem po staremu, czyli zupelnie nie dla mnie. Jedynie Kresa przeczytalem w calosci, ale tez mnie wkurzyl.
mad - 30 Marca 2009, 22:19

Głosuję na Żelki. ciekawa tematyka, ciekawy tekst. Mnie się ich wywody podobały zawsze, niezależnie od tego, jaką formę przybierały.
Anko - 1 Kwietnia 2009, 02:55

Głos na Cebulę, fajnie, że wrócił, ciekawy artykuł, nie tylko o "astrologii", ale i o tym, jak to "naukowcy" usiłują strugać mądrzejszych, niż naprawdę są. :)

Kres - pisał już o tym parę razy, a ta ironia to trochę... grubymi nićmi szyta, tym razem czytam i myślę "można się już śmiać? ha ha" Może następnym razem bardziej mi się spodoba... ;)

Ż&Ż - ten pomysł na zmianę formy z "Inspirami" podoba mi się jeszcze mniej, niż poprzednia formuła. Teraz widzę, że to zmiana na stałe, a nie tylko w poprzednim numerze. To dla mnie dowód na to, że "nigdy nie myśl, że nie może być gorzej". Czytam wyłącznie z powodu przywiązania do zasady "SFFH czytam od deski do deski". ;P:

mBiko - 8 Kwietnia 2009, 21:19

Cebula.
Adashi - 12 Kwietnia 2009, 12:51

Punkt dla Barona.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group