To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Publicystyka - Publicystyka numeru 37 - głosujemy do 10 stycznia

Kwapiszon - 1 Grudnia 2008, 08:32
Temat postu: Publicystyka numeru 37 - głosujemy do 10 stycznia
Dwa teksty - który
xan4 - 1 Grudnia 2008, 08:39

przepraszam, ale czy można głosować w ciemno, mając tak 99 % pewność trafienia :?:
Agi - 1 Grudnia 2008, 09:07

xan4, spróbuj jednak przeczytać.... a, nuż....
Martva - 1 Grudnia 2008, 09:59

xan4 napisał/a
przepraszam, ale czy można głosować w ciemno, mając tak 99 % pewność trafienia :?:


raz mi się zdarzyło... :D

Rafał - 1 Grudnia 2008, 10:40

Trzy razy zaczynałem, che, che, nie dotrwałem do końca. Natomiast Kres ustrzelił dwa babole: czytałem niedawno jakieś cóś o tym co wymyślili autorzy SF i była to lista naprawdę imponująca, ale kończyło się to wszystko zdaniem "internetu nie wymyślił nikt". No właśnie, zastanowiło mnie to, ale po zastanowieniu wyszło, że faktycznie, chyba nikt. A Kres twierdzi na odwrót. Chciało by się poprosić o jakiś przykład. Drugi babol, drugi babol.... zapomniałem, w domu zajrzę i jutro napisze.
A co wy sądzicie o tym wymyśleniu/przewidzeniu internetu - coś się wam kojarzy?

Taselchof - 1 Grudnia 2008, 11:23

tym razem marnie ale Żwirowisko ciutke lepsze ;p ehh ja chcę trze publicystyk znów :(
Rafał - 1 Grudnia 2008, 13:53

Rafał napisał/a
drugi babol.... zapomniałem, w domu zajrzę i jutro napisze.
Przypomniałem sobie, Kres napisał, o książce której bohaterowie żyć nie mogą nie przeczytawszy iluśtamset książek - w kontekście, że takiej niema, czy nie spotkał - polecam zatem kniżkę "Pora deszczów" Strugackich.

Walkoverem zatem punkt na Kresa :D

Witchma - 1 Grudnia 2008, 15:52

Przeczytałam, punkt na Kresa, tak dla zasady.
Fidel-F2 - 3 Grudnia 2008, 15:47

Ż&Ż gdyby wyciąć nieistotne blablabla czyli jakieś 2/3 tekstu to by była sensowna recenzja

Kres ostatnio było lepiej ale i teraz przyjemnie. Punkt.

mistique - 3 Grudnia 2008, 17:11

Dla Kresa punkt. Czytałam oba jakieś pół godziny temu i nie mogę sobie za bardzo przypomnieć nic istotnego, co by Ż&Ż napisali, więc chyba rzeczywiście nic.
Virgo C. - 3 Grudnia 2008, 18:14

Dziwne, ja czytałem wczoraj wieczorem i zapamiętałem, że Rdza to strony bodaj 233 to porządne dzieło, a potem kicha straszna bo autor książkę tłumaczy. Jednak biorąc pod uwagę cały tekst to punkt wędruje do Kresa.
Agi - 3 Grudnia 2008, 18:34

Kres
ra66it - 3 Grudnia 2008, 21:15

Znowu punkt na Kresa. Kiedy wreszcie trafi się jakaś konkurencja?
markacy - 8 Grudnia 2008, 21:12

Punkt na Kresa.
Co do Ż&Ż, to po felietonie z poprzedniego numeru jakoś zupełnie bez żalu pozwoliłem sobie nie czytać. Może później spróbuję się zmusić do tego.

A i :bravo dla NURSa, za wstępniak.

ihan - 8 Grudnia 2008, 21:35

Zrodziło się we mnie podejrzenie, że felietony Ż&Ż pisze Kres, aby udowodnić, że nie ma konkurencji, a poza tym lubi wygrywać do zera. Idzie mu wyśmienicie. Cykl Ż&Ż jest bardzo konsekwentnym przez parę wpisów zachwyty nad książką, zachwyty nad samymi sobą przechodzące w marudzenie czemu książka nie została arcydziełem. Czytając te marudzenia czytelnik dostaje schizofrenii nie rozumiejąc jak ktoś mógł dzieło pełne tak kardynalnych błędów uznać za świetne, jednak wskutek
Ż&Ż listopadd 2008 napisał/a
włączenia się gaduły, ktory zupełnie bez ostrzeżenia zaczyna zalewać go potokiem slów. Gada, gada, gada ... ciach ... truje bez litości i psuje całą zabawę
zmaltretowany czytelnik nie ma odwagi wrócić do początku by sprawdzić, czy dobre zdania o książce to nie omamy.
Mój punkt w tym miesiący idzie na ... A nie, nie, to moja tajemnica.

Witchma - 8 Grudnia 2008, 21:48

ihan, trafny komentarz, to jednak trafny komentarz, gdybyś oczywiście nie przegadała go strasznie, bo przez to pewnie nie zapisze się w historii najtrafniejszych komentarzy :D
ihan - 8 Grudnia 2008, 22:01

Witchma, co robić jak za wierszówke płacą.
Witchma - 8 Grudnia 2008, 22:04

ihan, zapomniałam się zachwycić, jaka jestem wspaniała :D Publicystycznie oczywiście.
ihan - 8 Grudnia 2008, 22:12

Możesz jeszcze nadrobić. Choć konkurencja spora i trzeba uważać żeby za off-topy nie zbanowali.
Agi - 8 Grudnia 2008, 22:14

Na razie bawię się Waszym dialogiem
Fidel-F2 - 9 Grudnia 2008, 06:11

ale fajne dziewuchy jesteście
mBiko - 9 Grudnia 2008, 22:55

Kusi mnie, żeby w przyszłym miesiącu zagłosować przed przeczytanie. Ponownie Kres.
Fidel-F2 - 10 Grudnia 2008, 07:43

raz mi się zdarzyło, przez przypadek co prawda ale jednak
merula - 10 Grudnia 2008, 09:10

jakoś nie trafiają do mnie rozważania panów Ż&Ż. i w związku z tym głos dla Kresa.

A swoją drogą to jedyne co przeczytałam w całości od kilku numerów.

Fidel-F2 - 10 Grudnia 2008, 11:33

ale żż mają dwa głosy, ludzie boją sie ujawniać przy takiej fali krytyki?, ale przecież ciekawym by było dowiedziec się za co dostali te głosy
JohnDoe - 10 Grudnia 2008, 12:18

mój glos na ŻŻ. Z przekory :]
Fidel-F2 - 10 Grudnia 2008, 13:33

to chyba jedyny powód, który daje im punkty
Anko - 27 Grudnia 2008, 23:34

Ż&Ż jakoś tak sztucznie i teatralnie mi zabrzmiały te ich "zachwyty", wszystkie książki zresztą komentują w niemal ten sam sposób. Gdybym go uwielbiała, to spoko, ale że niestety nie, to mnie to nudzi z każdym odcinkiem bardziej. Sorry.

Kres - wesoło się czytało o widelcach bojowych. :) Ale przede wszystkim o tym, jak to czytelnik nomen omen fantastyki życzy sobie, coby było "realistycznie". :?

Punkt na Kresa, opinię o opowiadaniach napiszę dłuższą, ale pewnie dopiero w poniedziałek, bo na razie te święta jakieś absorbujące są dla mnie. :oops:

xan4 - 27 Grudnia 2008, 23:39

Kres
Chal-Chenet - 28 Grudnia 2008, 04:48

Kres.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group