To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Znalezione w sieci.

Pako - 27 Czerwca 2006, 22:47

FF r0x, także się tu nie rzucaj ;) Bo ja bez większych problemów i z tym linkiem dałem sobie radę ;) Starczy dać: Kopiuj adres odnośnika i w nowym panelu adresik wkleić i po sprawie, działa :)
A że zabezpieczenie jest robione na ie i ff to chyba dobrze, niech się bronią, mi to nie przeszkadza. W końcu niech serwis ma reklamę, jeśli jest dobry :)

Argael - 1 Lipca 2006, 21:10

Alternatywne zakończenie Władcy Pierścieni zdecydowanie warto obejrzeć.
Link do ściągnięcia jest po prawej trochę na dole. Gdyby Wasz komputer nie wiedział, czym to odtwarzać, wystarczy zmienić rozszerzenie na .avi

Radam - 7 Lipca 2006, 15:39

Coś dla fanów "fantasy" :wink: http://polska-krasnoludowa.blog.onet.pl/
Urbaniuk - 7 Lipca 2006, 15:47

Fanem fantasy nie jestem ale blog ok, ok. :D

za to ja poczułem się dzisiaj jakbym był w paszczy szaleństwa, oto powód:

http://www.smog.pl/wideo/1542/tresowane_pszczoly/

Pako - 14 Lipca 2006, 10:03

http://googlefight.com/index.php ktoś chce się ze mną zmierzyć :twisted: ?
Słowik - 18 Lipca 2006, 12:17

Tak sobie przeglądałem devianta i proszę okładeczka urban fantasy węgierskiego wydawnictwa.
Dobrze, że mamy Bagińskiego ;)

Fidel-F2 - 18 Lipca 2006, 12:23

Pako wygrałem :D :D :D
Pako - 18 Lipca 2006, 15:57

A tam.. NURS wygrał z NUMPem, to jest coś dopiero ;)
A z Fidelem przegrać, to czysta przyjemność :)

GAndrel - 25 Lipca 2006, 10:54

NotPr0n - niby najtrudniejsza zagadka logiczna w Internecie. Jestem na 6 planszy.
hrabek - 25 Lipca 2006, 14:44

Pogralem chwile. Rzeczywiscie strasznie trudne. Wysypalem sie na piatej, co prawda pozniej znalazlem hasla gdzies dalej, ale nie potrafilem znalezc przyczyny, dla ktorej haslo i user sa takie. A juz na szostej kompletnie. W sumie znalazlem odpowiedzi do chyba 10 levelu, ale stwierdzilem, ze w ten sposob to bez sensu, a meczyla mnie caly czas szostka. Jak przejdziesz to mozesz dac znac, jak do tego doszedles. W razie czego sluze pomoca (niekoniecznie ostateczna w postaci usera i hasla, ale moge ci powiedziec wszystko co wiem).

Plansz jest z tego co wiem 81, wiec zawisnac na 6 swiadczy tylko o trudnosci gry.

Słowik - 25 Lipca 2006, 14:54

Na stronie głównej jak byk stoi, że plansz jest 139. 107 osób uzyskało certyfikat ukończenia całej zabawy. Ja też stoję na 6, ale haseł nieprzepisowo nie mam zamiaru szukać. Pewne jest to, że w 6 chodzi o kod ASCII, ale nie wiem jak to ugryźć...
hrabek - 25 Lipca 2006, 15:07

No i wlasnie. Tez wiedzialem, ze chodzi o ASCII, ale nie moglem znalezc z czym to sie je (wiem z czym sie je, bo wyczytalem, ale skad sie to wzielo, to nie mam pojecia). Znalazlem haslo, ale wciaz nie wiem jak przejsc ta plansze od zera. Dlatego przestalem sie w to bawic.

Co do liczby plansz, to wyczytalem liczbe na forum jakims, jak jest wiecej to tym wiecej zabawy. Powodzenia :)

Słowik - 25 Lipca 2006, 15:25

Wymęczyliśmy plansze nr 6 z kumplem w pracy, jak chcesz, to ci powiem ;)
hrabek - 25 Lipca 2006, 15:41

Juz tez doszedlem. Wrong source code :)
GAndrel - 25 Lipca 2006, 16:10

Nr 7. Dużo przede mną.
Słowik - 25 Lipca 2006, 16:14

Nr 8 :D ale bombowa zabawa, dzięki GAndrel :mrgreen:
hrabek - 25 Lipca 2006, 16:38

No, osemka jest pojechana. Kwitne na 10-ce teraz, mam klucz do rozwiazania, ale nie moge go uzyc :/
Tez sie wciagalem i dziesiatke juz samemu robie.

joe_cool - 25 Lipca 2006, 17:03

a w ogole to czy ktos moglby wytlumaczyc o co tam chodzi? bo cos owca jestem i nie jarze...

EDIT: zajarzyłam, matko, pojechane... siedze na szóstym

Słowik - 25 Lipca 2006, 17:17

Celem gry jest przejście do kolejnych obrazków od 1 do 139 :)
Do dyspozycji mamy:
- tekst pojawiający się na stronie
- tytuł każdej stronki (w firefoxie tytuł na zakładce)
- kod źródłowy strony (wywoływany z menu przeglądarki)
- jeśli na stronie z obrazkiem jest pasek do goolgania, to trzeba go użyć do znalezienia zagadki
- tekst w okienku z hasłem
Żeby przejśc dalej trzeba zmienić coś w adresie strony (na podstawie podpowiedzi i poszukiwań), ewentualnie znaleźć na aktualnym obrazku link (jeśli akurat istnieje) i po kliknięciu na niego wpisać wykoncypowane wcześniej hasło.

EDIT: hehe, ale się napłodziłem...ale może się komuś jeszcze przyda ;)

GAndrel - 25 Lipca 2006, 18:13

I najważniejsze: nie można oszukiwać, tzn. nie można szukać gotowych odpowiedzi. ;)
GAndrel - 26 Lipca 2006, 10:21

10. I nawet klucza jeszcze nie mam. :(
hrabek - 26 Lipca 2006, 10:24

Ja wiem, co jest kluczem, mam go przed soba, ale za chiny nie moge wydobyc z niego informacji. Jak ci sie uda, to daj znac. Jak chcesz podpowiedz to na PW.
GAndrel - 26 Lipca 2006, 10:33

Sam znajdę. ;>
Duke - 26 Lipca 2006, 11:22

Czy ktoś jeszcze pamieta muppety? http://www.youtube.com/watch?v=XiPLFPZie-M&eurl= głosniki na full i zrywać boki :wink:
Słowik - 26 Lipca 2006, 11:35

Hehe, ten filmik zalinkowano na tym forum już chyba trzeci raz lekko licząć. Ale wart jest tego :)
GAndrel - 26 Lipca 2006, 23:39

11 :)
Ixolite - 27 Lipca 2006, 00:51

6 i mozg mi splywa :)

jak sie wyspie sproboje :bravo

joe_cool - 27 Lipca 2006, 11:16

ja dalej wiszę na tym szóstym i teoretycznie wiem, o co chodzi, ale praktycznie to nie wiem :roll: za ciepło jest - tak se tłumacze :mrgreen:
Tomcich - 30 Lipca 2006, 09:30

Pewnie niektórzy słyszeli o planie budowy obwodnicy koło Augustowa, co może spowodować straty ekologiczne w Dolinie Rospudy. Kto chce przeciw temu zaprotestować i spróbować ocalić ten zakątek przyrody proszę zajrzeć TUTAJ. Warto spróbować, podobno prezydent jest przychylny zmianie trasy obwodnicy. Na stronie jest odnośnik, gdzie można podpisać ten protest. Czasu coraz mniej, budowa może rozpocząć się już w sierpniu.
Rafał - 31 Lipca 2006, 13:03

Z największą ostrożnością podchodzę do protestów ekologów. Znam kilka sztandarowych przypadków, kiedy to protestujący w dobrej wierze służyli li tylko jako element szantażu wobec inwestorów. Akcje trwały dopóki inwestor nie zmiękł na tyle aby zapłacić pokaźne kwoty liczone w setkach tysięcy zł na "cele proekologiczne". Niestety nie były to przypadki odosobnione, a wręcz przemysłowy przestępczy proceder, który spróbowano ukrócić poprzez wprowadzenie do prawa budowlanego i K.p.a. nowych przepisów o dostępie stowarzyszeń i organizacji do postępowania administracyjnego. Nie było to nagłośniane, bo nikomu nie było na rękę, ale dopóki nie będzie rozliczenia starych spraw (może kto blokował na drzewach autostradę biegnącą w pobliżu Góry Św.Anny?) każda nowa blokada ekologów będzie obciążona podejżeniem wyłudzenia grubej kasy od inwestorów/wykonawców.
Ponadto nie przekonują mnie argumenty o szkodliwości estakady dla przyrody. W niemczech autobahny są prowadzone na przepięknych estakadach ponad rezerwatami i przyrodzie krzywda się nie dzieje. Ekologia w naszym wykonaniu to jest przegięcie pały szkodzące ... właśnie przyrodzie. Boję się, a właściwie jestem przekonany, że idzie o zwykłą mamonę. Nic więcej. Nic mniej.



Mineło kilka chwil ....

Napisałem właśnie 75 000 posta na tym forum!!! O kurczę, to już tyle napisano?
QCF!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group