To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Znalezione w sieci.

merula - 8 Listopada 2016, 18:17

z dedykacją dla ihan


ihan - 8 Listopada 2016, 20:57

Aaaaaaa, :mrgreen: merula, :mrgreen: :omg: wzruszonam, chyba nabędę koszulę z mankietami na spinki, fantastyczne!!!!!
Rafał - 29 Listopada 2016, 13:22

Jest taka dziwna strona: https://www.truecaller.com/pl/
Trzeba się zalogować nowym kontem google, bo inaczej zassie wasze kontakty. Coś w rodzaju książki telefonicznej działającej w jedną stronę, w 100% niezgodnie z Polskim prawem, ale działające.
Chcecie sprawdzić czyj to numer dzwonił? Raczej będzie w bazie, jest nawet 601 602 603 :wink:

Pako - 29 Listopada 2016, 20:03

Hmm, Rafał - to brzmi jakby ktoś z twojego konta spam wysyłał. Bo takie strony, takie oferty, to aż się prosi o wycieki danych itp., stąd osobiście raczej bym nie klikał. Pewny ty, że ty to ty?
gorat - 29 Listopada 2016, 23:12

Pako napisał/a
Hmm, Rafał - to brzmi jakby ktoś z twojego konta spam wysyłał. Bo takie strony, takie oferty, to aż się prosi o wycieki danych itp., stąd osobiście raczej bym nie klikał. Pewny ty, że ty to ty?
Cytat
IP dla tego postu
--.--.--.-- [ 7388 Posty ]

Będzie bigos, jak potwierdzi... Jak odróżnimy?

Rafał - 30 Listopada 2016, 08:13

Tchórze, tchórze, :omg:
Ależ wy jesteście podejrzliwi i jacyś tacy wystrachani ;P:
Przecież gdyby strona była groźna to bym jej nie wstawiał. Poznałem ją stąd:

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/jak-ustalic-nazwisko-posiadacza-numeru-telefonu-twoje-pewnie-tez/

Logowanie się na niej swoim kontem spowoduje skopiowanie waszych kontaktów, a zresztą... kto wie, czy nawet tej apki nie macie w telefonie. Piszą, że w tej bazie jest 3 mld numerów telefonów. Mój jest i połowy znajomych są. Znaczy to tyle, że ktoś (jakiś mój znajomy) korzysta z tej aplikacji i udostępnił tej bazie całą swoją książkę telefoniczną.

Agi - 30 Listopada 2016, 10:13

Wczoraj nękał mnie jakiś nieznany numer głuchymi telefonami, gdy wpisałam go do gugla pojawiło mi się kilkadziesiąt linków do stron sprawdzających, ale nie odważyłam się wejść.
Martva - 30 Listopada 2016, 10:40

Zawsze jak dzwoni do mnie obcy numer, wpisuję go w internet nie odbierając i na ogół ktoś już napisał o nim coś niedobrego. Zapisuję sobie go wtedy (spam1, spam2, spam 3). Ostatnio się wycwanili i dzwonią z trzech numerów w ciągu dwóch minut :roll:
Luc du Lac - 30 Listopada 2016, 11:11

Rafał napisał/a
Tchórze, tchórze, :omg:
Ależ wy jesteście podejrzliwi i jacyś tacy wystrachani ;P:
Przecież gdyby strona była groźna to bym jej nie wstawiał. Poznałem ją stąd:

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/jak-ustalic-nazwisko-posiadacza-numeru-telefonu-twoje-pewnie-tez/

Logowanie się na niej swoim kontem spowoduje skopiowanie waszych kontaktów, a zresztą... kto wie, czy nawet tej apki nie macie w telefonie. Piszą, że w tej bazie jest 3 mld numerów telefonów. Mój jest i połowy znajomych są. Znaczy to tyle, że ktoś (jakiś mój znajomy) korzysta z tej aplikacji i udostępnił tej bazie całą swoją książkę telefoniczną.



w sumie też sprawdziłem swój .... i tyż tam jest, choć z innych czasów

gorbash - 30 Listopada 2016, 11:58

Martva napisał/a
Zawsze jak dzwoni do mnie obcy numer, wpisuję go w internet nie odbierając i na ogół ktoś już napisał o nim coś niedobrego. Zapisuję sobie go wtedy (spam1, spam2, spam 3). Ostatnio się wycwanili i dzwonią z trzech numerów w ciągu dwóch minut :roll:

Ostatnio miałem z bankiem podobną wojnę przez kilka dni. W końcu trafiła się chwila słabości i przez pomyłkę odebrałem - pani po drugiej stronie była nie mniej zaskoczona niż ja.

konopia - 30 Listopada 2016, 17:20

Martva, tutaj coś takie odbieram i szybko mówię "tak słucham" ...
i potem w zależności od tego jak się rozkręci albo dalej po polsku albo przechodzę na angielski, jak faktycznie coś ważnego, raz na milion t coś ważnego, jak młodego trzeba było ze szkoły na pogotowie wieź to zadzwonili do mnie z nieznanego numeru, od tego czasu mam psychiczne opory by czegoś nie odebrać w godzinach szkolnych itp...

opanuj kilka przydatnych zwrotów po rosyjsku czy niemiecku (angielski zbyt dużo młodych zna, a to oni na ogół wydzwaniają) i odbieraj

Martva - 30 Listopada 2016, 17:55

konopia, nienawidzę rozmawiać przez telefon. A już z obcymi ludźmi milion razy bardziej.
Lowenna - 30 Listopada 2016, 20:29

Cytat
Ze względu na mój interes rozmowa jest nagrywana. Proszę powtórzyć nazwisko.
W 99% przypadków sekundę później słyszę "bip, bip".
thinspoon - 1 Grudnia 2016, 07:42

Dla użytkowników FB:
DUOLIFE POMOGŁO

Ludzie dzielą się tu doświadczeniami po zażyciu cudownych suplementów DuoLife. Nie przy kawie - trzeba potem czyścić monitor i klawiaturę.

Fidel-F2 - 1 Grudnia 2016, 08:42

???
Agi - 1 Grudnia 2016, 10:38

thinspoon, nie zauważyłam, żeby moi znajomi dyskutowali o DuoLife na FB. Nie mam pojęcia co to jest. Widocznie mamy innych znajomych.
thinspoon - 1 Grudnia 2016, 10:49

Agi napisał/a
thinspoon, nie zauważyłam, żeby moi znajomi dyskutowali o DuoLife na FB. Nie mam pojęcia co to jest. Widocznie mamy innych znajomych.


No to masz szczęście. Mnie jeden znajomy już przekonywał o cudowności tych specyfików, drugi wrzucał "świadectwo" działania. Jego ojciec jest jednym z twórców, tak w ogóle. Koleżanka bawi się Tinderem i tam też jeden amant jej zachwalał i chciał wcisnąć kilka butelek. Zgroza :mrgreen:

Luc du Lac - 1 Grudnia 2016, 15:53

a ile procent toto ma ?
Beata - 2 Grudnia 2016, 14:17

Właśnie przed chwilą znalazłam i zamiarowuję sobie wykonać w prezencie. :mrgreen:
Adon - 2 Grudnia 2016, 14:29

Beata:
Cytat
Forbidden

You don't have permission to access /wp-content/uploads/2013/09/cthulhu-czapka.jpg on this server.


btw. zanim zobaczyłem ten post zamówiłem sobie dzisiaj koszulkę z Cthulhu. ;)

Beata - 2 Grudnia 2016, 14:41

Ale tu już chyba nie jest forbidden, co?
Adon - 2 Grudnia 2016, 15:57

To już nie. :)
Adon - 3 Grudnia 2016, 00:17

Mózg mi wygło. :mrgreen:
thinspoon - 3 Grudnia 2016, 09:10

Luc du Lac napisał/a
a ile procent toto ma ?


To samo pytanie zadałem znajomemu. Obraził się.

ihan - 3 Grudnia 2016, 13:38

Nie mam FB, ale szybki przegląd google, bez klikania linków skłania ku podejrzeniu, że ten doulife to jakaś sekta normalnie. :shock:
m_m - 3 Grudnia 2016, 15:32

Adon no ale tyle dowodów, tak plastycznie podanych........jak się tu nie przekonać?
bio - 4 Grudnia 2016, 15:16

Jako żywo zwolennik koncepcji płaskiej Ziemi jest w linii prostej kontynuatorem myśli myśliciela Kaziuka z Taplar, który argumentował swemu synkowi, co do szkół poszedł : sie było za rzeko, tam sie nic nie zagina..
nureczka - 5 Grudnia 2016, 22:13

bio napisał/a
sie było za rzeko, tam sie nic nie zagina..

Obalić to można flaszkę, ale nie taki argument! Dołączam do grona uczniów Kaziuka.

Beata - 6 Grudnia 2016, 10:02

Poczułam tchnienie pradawnej grozy i wykonałam bombkę choinkową.
:mrgreen:

Luc du Lac - 6 Grudnia 2016, 10:30

podobnie - nie wyświetla / błąd


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group