To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Coroczny plebiscyt Katedry na podsumowanie minionego roku

Anonymous - 14 Kwietnia 2008, 22:53
Temat postu: Coroczny plebiscyt Katedry na podsumowanie minionego roku
Katedra po raz pierwszy (i na pewno nie ostatni ;-) ) organizuje plebiscyt, który ma na celu wyłonienie wszystkich możliwych "naj" w fantastyce ubiegłego roku - najładniejszych okładek, najlepszych powieści i opowiadań, zarówno polskich i zagranicznych, najlepszych konwentów i ekranizacji.
Aby zachęcić do głosowania postaraliśmy się o nagrody - wśród głosujących rozlosujemy 20 książek ofiarowanych przez wydawnictwa (Fabryka Słów, Solaris, Rebis, Mag, Replika).

Szczegóły TUTAJ. Zapraszam serdecznie.

Chompa - 15 Kwietnia 2008, 08:03

No i już zagłosowałem. :D Bardzo podobał mi się tryb głosowania - to naprawdę było bardzo łatwe i przyjemne! :bravo
Agi - 15 Kwietnia 2008, 08:45

Poszło
Witchma - 15 Kwietnia 2008, 08:49

można zrobić prosty konkurs :) aż trudno uwierzyć... głosy oddane
Piech - 15 Kwietnia 2008, 08:51

Ale tam do wyboru jest tylko jedno opowiadanie z SFFH.
Witchma - 15 Kwietnia 2008, 09:06

to też o czymś świadczy, niestety...
Chal-Chenet - 15 Kwietnia 2008, 09:26

Dobra. Nie widzę. Gdzie to jest: na stronie głównej? Na forum Katedry?
Martva - 15 Kwietnia 2008, 09:36

Cytat
Ale tam do wyboru jest tylko jedno opowiadanie z SFFH.


I to takie które mi się nie podobało, foch. A opowiadania z NF czytałam i wyleciały mi z głowy. Foch. I nie ma okładki 'Tracę ciepło', foch do kwadratu.

Chal-Chenet napisał/a
Dobra. Nie widzę.


A co Ci się otwiera jak klikniesz TU?

gorat - 15 Kwietnia 2008, 09:41

Cytat
503 Service Unavailable
Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

Anonymous - 15 Kwietnia 2008, 09:48

A ja sobie zagłosowawszy. 8)
Słowik - 15 Kwietnia 2008, 09:53

Rzeczywiście katedra trochę zawęziła liczbę kandydatów w poszczególnych kategoriach. Z czego to wynika?
Martva - 15 Kwietnia 2008, 09:54

Może zrobili jakieś wstępne głosowanie, ale z tą okładka to wtopa.
Chompa - 15 Kwietnia 2008, 10:57

Wystarczy poczytać kilka wyjaśnień tuz pod ankietą do glosowania. :wink: Tam piszą, że wyboru wstępnego dokonało pewne gremium. I chwała im za to, bo na drugiego Nautilusa nie mam ochoty. :bravo
Martva - 15 Kwietnia 2008, 11:12

Nadal uważam że z okładką to wtopa. I foch.
Shadowmage - 15 Kwietnia 2008, 11:28

No niestety na Katedrze plebiscyt zbiegł się z pewnymi problemami z serwerem, stąd też to 503 czasem wyskakujące. Prosimy o cierpliwość, czasem trzeba kilka razy F5 wcisnąć.

Liczba nominacji w każdej z kategorii oscyluje koło 10 (z wyjątkiem wydawnictw). Część wybierały zaproszone osoby (anonimowo, bo większość np. pisarzy nie lubi publicznie oceniać kolegów po fachu), a część redaktorzy. W przypadku okładki Orbitowskiego psy możesz na nas wieszać, Martva :)

Vampdey nie napisał (za co już burę dostał), że w losowaniu nagród wezmą udział zalogowani na katedrze użytkownicy. Niestety, takie wymogi techniczne mamy.

Chal-Chenet - 15 Kwietnia 2008, 11:38

Martva napisał/a
A co Ci się otwiera jak klikniesz TU?

Martva, dzięki.

Iwan - 15 Kwietnia 2008, 14:34

też sobie zagłosowałem :D
Rafał - 15 Kwietnia 2008, 14:51

Ja tysz
Silmeor - 15 Kwietnia 2008, 17:10

Zaglosowalem. Ale z okladka to rzeczwiscie mala wtopa. No i jak dla mnie to mocno zawezony wybor.
Hubert - 15 Kwietnia 2008, 17:18

Oddałem głos.
Ciekawe są zwłaszcza wyniki zwłaszcza jeśli chodzi o wydawnictwa :twisted:

mawete - 19 Kwietnia 2008, 08:20

i ja sobie zaglosowałem :D
mBiko - 19 Kwietnia 2008, 09:35

Głos oddałem, ale faktycznie wybór specyficzny.
Adanedhel - 19 Kwietnia 2008, 11:51

Zagłosowałem. I chyba się upewniłem, kto zdobędzie wszystkie tegoroczne nagrody za powieść :|
ihan - 19 Kwietnia 2008, 12:31

Zagłosowane. Choć ciężki wybór, opowiadań zagranicznych autorów mi się podobało więcej niż jedno, za to z polskim nie miałam problemu. Staje się kryptofanką Wita Szostaka, świetny Podworzec, równie dobre opowiadanie w "Księdze Strachu".
Shadowmage - 26 Lutego 2009, 10:31

Wystartowaliśmy z nową edycją:

Przygotowaliśmy nową edycję katedralnego plebiscytu - Fantastycznych Nastów 2008, w którym ocenie podlegają wydarzenia literackie i około-literackie związane z fantastyką. Zasady pozostały prawie takie same jak w ubiegłorocznej edycji, wydłużyliśmy jedynie czas głosowania do trzech tygodni oraz dokonaliśmy małych zmian w kategoriach. Zachęcamy do wziącia udziału w plebiscycie, dla zalogowanych osób, które wezmą w nim udział przewidziane są liczne nagrody. Szczegóły i głosowanie tutaj:
http://katedra.nast.pl/ar...2008-plebiscyt/

mawete - 3 Marca 2009, 14:04

Zagłosowałem, ale muszę stwierdzić, że znowu bardzo specyficzny wybór możliwości oddania głosu. No i nieładnie Panowie zapominać o wydawnictwach które fantastykę wydają (zwłaszcza jęśli teksty tam wydane znajdują się w innych punktach :D )
mBiko - 3 Marca 2009, 19:56

Faktycznie zestaw specyficzny, ale jakoś dałem radę rozdać głosy.
Iwan - 3 Marca 2009, 21:23

też oddałem głos
Shadowmage - 10 Marca 2009, 13:15

Co do wyboru nominacji - tak a nie inaczej rozłożyły się głosy nasze i poproszonych "ekspertów" zewnętrznych (tych, którzy odpowiedzieli rzecz jasna). Jakbym ja miał decydować, to listy też by się zupełnie inaczej prezentowały :)
Shadowmage - 26 Marca 2012, 21:32

W tym roku ruszyła kolejna edycja naszego plebiscytu. Do końca miesiąca można głosować tutaj: http://katedra.nast.pl/ar...2011-plebiscyt/


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group