To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Publicystyka - Najlepsza publicystyka numeru 27 - głosujemy do 5 marca

jazlowiak - 15 Lutego 2008, 13:03

Poziom popularności i celebritowości określa się aktualnie wg wskaźnika naszoklasowego i ilości osobowości wpisanych przez siebie albo innych:-) oraz posiadanych tzw. przyjaciół (do kupienia na alledrogo).
banshee - 22 Lutego 2008, 19:22

Rozum wersja 0.0.1 - początek tak mnie nudził, że odechciało mi się czytać, na szczęście później zrobiło się dosyć ciekawie
Polecanka trzecia - standardowo podoba mi się język i sposób pisania Kruka, z polecanki pewnie skorzystam, więc znów punkt ode mnie
Furta safuta bimba dong! - dziwie się sama sobie, bo nigdy nie przepadałam za tym duetem, ale tym razem było sympatycznie, książkę planuje zakupić i tak
Wojna w fantasy - Pięciuset klaunów - początek był w miarę do strawienia, potem to już tylko ziewać mi się chciało

MLEKO - 25 Lutego 2008, 00:30

Cebula
Lump Kałmuk - 26 Lutego 2008, 11:38

Mój gust w temacie publicystyki pozostaje niezmienny:
punkt dla Cebuli z tych samych względów co zawsze
Kruk - bardzo dobry cykl już z samego założenia, a w połączeniu z kawałkiem dobrego opowiadania, robiącego za ilustrację to już w ogóle wychodzi ciekawy tandem.
Kres - jakoś ostatnio mniej dla mnie porywający
ŻŻ - gadki tych panów czasem zawierają coś ciekawego, ale czasem mnie drażnią

rumeli - 26 Lutego 2008, 13:58

Cebula robi wrażenie. Czasami artykuły sa trochę za długie, ale ten mi się spodobał bardzo. Zapominam o głosowaniu na publicystykę, szkoda, bo to przecież tez fajne teksty :wink:
mBiko - 4 Marca 2008, 22:44

Mój punkt znowu dla Kruka Siwego polecanek i niepolecanek . Między innymi dlatego, że przywołanego przez niego opowiadania nie musiałem sobie przypominać, a i tak z przyjemnością przeczytałem. Jak również dlatego, że teraz właśnie zdjąłem z półki ta tajemniczą powieść Drukarczyka w celu reaktywacji.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group