To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Głos Pana - Regulamin forum - Zasady panujące na forum - Wasze sugestie.

Fidel-F2 - 30 Czerwca 2011, 15:03

wcześniej należy wystosować petycję z załącznikiem (co najmniej półlitrowym) do mnie
elam - 2 Lipca 2011, 17:14

aaa a ja uważam, że status "dupek żołędny" to głupie. taka dziecinada. można było coś innego wymyślić. Np. Uwaga,krzykacz. albo : UWAGA ZŁY USER.

oj, może się czepiam, może mi się tylko [subiektywnie] wydaje... ale dupka żołędnego stawiam w jednym rzędzie z burakiem czy pokemonem, to jest obraźliwe [przynajmniej subiektywnie dla mnie] a nawet jeśli ktoś łamie jakiś punkt regulaminu, to nie znaczy, że zasługuje na to, by i jego obrażano.

Agi - 2 Lipca 2011, 17:17

elam napisał/a
oj, może się czepiam, może mi się tylko [subiektywnie] wydaje... ale dupka żołędnego stawiam w jednym rzędzie z burakiem czy pokemonem, to jest obraźliwe [przynajmniej subiektywnie dla mnie] a nawet jeśli ktoś łamie jakiś punkt regulaminu, to nie znaczy, że zasługuje na to, by i jego obrażano.


Czepiasz się.
Był konkurs na najbardziej obraźliwy status, użytkownicy sami rozstrzygnęli.
Przejrzyj sobie forum z tego okresu, gdy tu nie zaglądałaś.

elam - 2 Lipca 2011, 17:19

hhaaha czyli jakichś 3 lat ? :)
no ok skoro użyszkodnicy wybrali, zamykam pyszczek.
ale zdania nie zmieniam.

Agi - 2 Lipca 2011, 17:21

Wystarczy, jeśli zajrzysz tu
elam napisał/a
ale zdania nie zmieniam.

Ten status ma być obraźliwy, dostaje się go przy ostrzeżeniu i na czas trwania ostrzeżenia.
Jeszcze bardziej obraźliwy jest "Wicepierdoła", za cięższe przewinienia.

Iscariote - 2 Lipca 2011, 17:22

elam napisał/a
a ja uważam, że status dupek żołędny to głupie. taka dziecinada.

Ano. I chyba nawet jego znaczenie frazeologiczne (ktoś słaby, niezaradny?) mija się z ogólnym zamysłem. Inna sprawa, że dla mnie osobiście strasznie niezgrabne zestawienie dwóch słów ;P:
elam napisał/a
nawet jeśli ktoś łamie jakiś punkt regulaminu, to nie znaczy, że zasługuje na to, by i jego obrażano
No i tu też się zgadzam. Forum dba by nie obrażano innych userów, a jak user nabroi to samo go obraża. Trochę niekonsekwentne.


Edit: tak widzę wypowiedź Agi wyżej, widzę że forum samo głosowało. Przepraszam, umknęło :) Ale z elam się zgadzam i tak.

Agi - 2 Lipca 2011, 17:24

Iscariote, a gdzie byłeś, gdy trwała dyskusja na temat karnego statusu?
To był pomysł użytkowników.

Kruk Siwy - 2 Lipca 2011, 17:50

elam, Iscariote, czy to tak trudno zrozumieć, że określenia karne mają być ośmieszające i może nawet obraźliwe? A to dlatego że paru wiceperdołów i dupków żołędnych zaczęło się chwalić paskami ostrzeżeń niczym baretkami odznaczeń.
Nikt dotąd nie chwalił się "jestem dupkiem" czyli przynajmniej częściowo cel został osiągniety. Nie forum obraża karanych tylko oni sami siebie.

Rafał - 3 Lipca 2011, 01:55

Iscariote napisał/a
jego znaczenie frazeologiczne
W kartach to jest walet trefl. Taki dupek, na dodatek żołędny. Niżej tylko blotki :wink:
Iscariote - 3 Lipca 2011, 10:32

Agi, no jak widać nie było mnie, ale czy to coś złego że wyrażam swoją opinię po fakcie? elam poruszyła temat, ja przytaknąłem.

Kruku Siwy, skoro tak wyglądała sytuacja i wprowadzenie takich statusów załatwiło sprawę to dobrze, że powstało skuteczne rozwiązanie. :)
Co nie znaczy, że jeśli skuteczne to z automatu musi mi się podobać.

I to tyle ode mnie w temacie karnych statusów. Dziękuję.

Wojtek - 7 Sierpnia 2011, 13:20

rozumiem, że w tym momencie nie ma możliwości dodawania obrazków w postach w dowolnym z tematów (tylko w wybranych/ustawionych)?
Fidel-F2 - 7 Sierpnia 2011, 13:31

bo ponieważ?
Agi - 7 Sierpnia 2011, 13:45

Wojtek, napisz z czym konkretnie masz problem.
Wojtek - 7 Sierpnia 2011, 13:49

czy mam możliwość wrzucić obrazek np do galerii prywatnej, a potem przekleić do postu (jako adres w ) - generalnie zastanawiam się nad założeniem własnego kawałka "blogu" ale w formie udostępniania treści własnych "wizualnych" czyli np grafik własnych - próbowałem i coś nie za bardzo udało mi się wkleić grafikę tak, by była widoczna bezpośrednio w poście
Martva - 7 Sierpnia 2011, 13:56

Yyyyy, wrzucam dziką masę zdjęć w blogu i jak widać - je widać. To wnioskuję że się da. Ale nie próbowałam z galerią prywatną, jak mam picasę.

ED. przypomniałam sobie że mam galerię prywatną, test:


Tobie nie wychodzi?

Wojtek - 7 Sierpnia 2011, 14:00

a ok - dzięki
na razie nie chciało mi się dodatkowego zewnętrznego konta zakładać (z digartu jakoś chyba nie za bardzo się da, a swoja strona w przebudowie) - ale jakoś przeżyję z jednym dodatkowym na picasa - thx

mnie nie wyszło - ale jeszcze popróbuję - może się w czym "piepsznąłem"

edit - nie, próbuję i nic - spróbuję z zewnętrznym źródłem, dzięki

Agi - 7 Sierpnia 2011, 14:07

Wojtek, w galerii prywatnej jest ograniczenie formatu zdjęć, zwróć na to uwagę.
Cytat
Maksymalna wielkość pliku (bytes): 153600
Maksymalna szerokość (pixel): 6400
Maksymalna wysokość (pixel): 4800

Wojtek - 7 Sierpnia 2011, 14:13

Agi napisał/a
Wojtek, w galerii prywatnej jest ograniczenie formatu zdjęć, zwróć na to uwagę.
Cytat
Maksymalna wielkość pliku (bytes): 153600
Maksymalna szerokość (pixel): 6400
Maksymalna wysokość (pixel): 4800

to nie to - próbowałem z obrazkiem, który ma wymiary 400x400 i rozmiar 41kB - nie powinno być tu problemu - zresztą do galerii przyjęło - tylko z galerii do postu jakoś nie chce "przejść"
- ale ok, popróbuję innych metod

Ziemniak - 7 Sierpnia 2011, 16:29

Wojtek, z galerii prywatnej wstawiaj po adresie

Kod
[url=http://www.science-fiction.com.pl/forum/album_pic.php?pic_id=xxxx]Obrazek[/url]

Fidel-F2 - 7 Sierpnia 2011, 16:36

Wojtek, spróbuj imageshake'a, nie trzeba zakładać konta
Wojtek - 7 Sierpnia 2011, 17:07

Ziemniak napisał/a
Wojtek, z galerii prywatnej wstawiaj po adresie

Kod
[url=http://www.science-fiction.com.pl/forum/album_pic.php?pic_id=xxxx]Obrazek[/url]


samego linka wstawia bez problemu (jako linka) - natomiast obrazka nie ma jednak ochoty wstawić..

natomiast z zewnątrz wstawia mi bez problemu przez img... ciekawe - zastanowię się nad imageshack


thx za rady

Agi - 26 Wrzeœśnia 2011, 14:53

Ponieważ inicjatywa ilcattivo13 odnośnie oznaczania linków wklejanych na forum nie spotkała się ze sprzeciwem, a wręcz przeciwnie, Regulamin forum został uzupełniony w następujący sposób:
Cytat
8. Linki, z których nie można wywnioskować treści (czyli przede wszystkim jutuby i inne takie) muszą być urlowane (poprzez wklejenie nazwy filmiku) lub opisane w inny sposób.
Link nie oznaczony zostanie przez moderatora usunięty bez dodatkowego wezwania do edycji posta.

ilcattivo13, dziękuję. :D

ilcattivo13 - 26 Wrzeœśnia 2011, 15:08

Nie. To ja dziękuję :D
Fidel-F2 - 27 Wrzeœśnia 2011, 05:37

a to ma jakiś sens?
Agi - 27 Wrzeœśnia 2011, 06:15

Ma
Fidel-F2 - 27 Wrzeœśnia 2011, 06:17

:?:
Agi - 27 Wrzeœśnia 2011, 06:18

Wiesz czego się spodziewać pod linkiem, jeśli Cię to nie interesuje nie otwierasz.
Fidel-F2 - 27 Wrzeœśnia 2011, 06:19

a to nie wystarczy spojrzeć na tytuł tematu?
Agi - 27 Wrzeœśnia 2011, 06:34

Fidel-F2, trzeba było zgłaszać wątpliwości i protestować jak pomysł był dyskutowany przez tydzień, teraz za późno. Zasada obowiązuje.
Fidel-F2 - 27 Wrzeœśnia 2011, 06:40

obowiązuje, co nie znaczy, że ma sens


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group