To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Publicystyka - Najlepsza publicystyka numeru 24 - głosujemy do 5 grudnia

mBiko - 11 Listopada 2007, 12:55

Ż&Ż wolałbym, żeby rozmowa dotyczyła literatury, a nie osób.
Kres interesująco i zabawnie, a przy okazji trzeźwe spojrzenie na nasz fantastyczny grajdołek.
Cebula ponieważ wszyscy jesteśmy podejrzani, a więc pewnie inwigilowani, to punkt za informacje, jak tego uniknąć :wink:

Wielkie uznanie dla NURSa za wstępniak.

Fidel-F2 - 11 Listopada 2007, 13:27

mBiko napisał/a
Wielkie uznanie dla NURSa za wstępniak.
o to, to, właśnie
miałem nawet zaproponować by wstępniaki włączyć do ankiety publicystycznej
naprawdę miałbym dylemat dla kogo punkt, Szmidt czy Cebula

Albion - 13 Listopada 2007, 09:08

Głos na Cebulę.
Agi - 13 Listopada 2007, 09:55

Zdecydowanie Kres
Rafał - 13 Listopada 2007, 10:25

Spontanicznie Cebula
NURS - 13 Listopada 2007, 12:56

Generalnie to ja wstępniaki raczej dla streszczenia numeru robie. To okazjonalne, więc nie ma sensu pakować do rankingu.

BTW strasznych czasów dożyliśmy, jak zwykłe życzenia dla kolegów z innej redakcji są postrzegane jako wyczyn :-)

Gwynhwar - 13 Listopada 2007, 13:02

Nie do końca wyczyn. Ja osobiście się wzruszyłam, ale to takie moje zboczenie, że podchodzę do wszelich wspomnień emocjonalnie...
rumeli - 13 Listopada 2007, 14:21

Zagłosowałem na Ż/Ż. Może tekst nie był zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, ale mi najbardziej się spodobał. Tym o czym pisał Kres specjalnie się nie interesuję od tej strony.

Nie wiem, jak zagłosować na literaturę. Już wszystko przeczytane jestem bardzo niezdecydowany.

mBiko - 13 Listopada 2007, 20:52

Gwynhwar napisał/a
Nie do końca wyczyn. Ja osobiście się wzruszyłam, ale to takie moje zboczenie, że podchodzę do wszelich wspomnień emocjonalnie...


No właśnie.

Anko - 18 Listopada 2007, 19:05

Cebula - Łojżeż, ale się rozpisał! A co gorsza, czytając artykuł, nie zauważyłam, że właściwie to się on zaczyna stronę wcześniej, niż tytuł i "ramka" sugerowałyby... i dopiero poniewczasie wróciłam do "zgubionych" po drodze 2 kolumn. Ale że całość jest na temat, z wyłapywalnym sensem i konsekwencją, nie jest o fotografii :) i wyraźnie jest lepiej, niż ostatnimi razy, no to punkt.

Kres - no cóż, 2 punktów nie mam, to się tym razem będzie musiał obejść... Zresztą, i tak często moje punkty szły właśnie na Kresa. ;) W sumie to punktu nie dałam dlatego, że to jakby dalsze rozważania na poprzedni temat (dystansu do własnej pracy). Co prawda, Kres sam właśnie to na koniec mówi, ale może by tak coś nowego, a nie drugi raz to samo? Jeżeli do kogoś dotarło, to wystarczy, a jak nie dotarło, to pewnie i za 10-tym razem takoż nie dotrze. ;P:

Ż&Ż - odkąd ten cykl stał się głównie prezentacją życiorysu Żwikiewicza, jakoś mnie nie pasjonuje.

Gwynhwar - 21 Listopada 2007, 11:59

Ridnięte :D ŻWIKIPEDIA bezapelacyjnie.
Lump Kałmuk - 21 Listopada 2007, 14:52

Dla mnie głosowanie na publicystykę wygląda podobnie od kilku miesięcy:
1. Cebula - Punkt
2. Kres
3. Ż&Ż

Powody też są takie same jak co miesiąc, więc nie chce mi się znowu o nich pisać :wink:

Chosenone - 6 Grudnia 2007, 16:02

Szczerze mówiąc miałem problemy z wyborem najlepszego tekstu. Wszystkie były, moim skromnym i niewiele wartym zdaniem, dobre. Ale musiałem wybrać i wybrałem... [fanfary]Cebulę!
[/fanfary] Jego tekst był całkiem ciekawy, na temat no i opisuje, wbrew pozorom, rzeczywistość. Powiem krótko, inwigilacja i szpiegostwo zawsze były, są i będą. I nie ważne czy to sąsiad za drzwiami, czy facet ze słuchawkami w samochodzie obok twojego mieszkania. To, że się nie ma manii prześladowczej (a tekst tylko trochę zahacza o tą chorobę) nie znaczy, że można swobodnie szarżować nawet najważniejszymi informacjami. Są ludzie, którzy takie rzeczy wykorzystują.
Reszta tekstów też była niezła. „Żwikipedię” czytało się świetnie, także Kres napisał swoją „Lekcję…” porządnie. Ale cóż poradzić jak głos tylko jeden :x ?



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group