To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Poprzednie edycje - Opowiadania - lista nieoficjalna. (2005)

Este - 3 Lutego 2006, 00:01

Logan napisał/a
Hansag napisał/a
No dobra, ale kiedy w końcu będzie lista oficjalna ?


Lista oficjalna wisi cały czas. Podać linka?


A kiedy będą numerki i można będzie zacząć? Bo a nuż mi komórkę ukradną, a nowej nie zdążę kupić...

NURS - 3 Lutego 2006, 00:15

Jezusicku. Obok jest statement na ten temat. Sam go napisalem :-)
Este - 3 Lutego 2006, 11:21

Aha. Faktycznie. Chyba mi się zlało w jedną całość z czymś powyżej. Albo wzrok już nie ten na starość ;-) .
emha - 6 Marca 2006, 13:39

Jezu, ludzie, Drukarczyk ma na imię Grzegorz a nie Marek!
Poprawcie to bo się chłop obwiesi

NURS - 6 Marca 2006, 13:52

OK. dzięki.
Ostatnie uzupełnienia zrobię w środę, czwartek. Jak tylko dostane info o zbiorkach z FS. Wtedy tez zawiśnie regulamin, i numery, na które mozna głosować.

Misiołak - 12 Marca 2006, 10:36

Brakuje opowiadań Szostaka ze zbioru "Ględźby Ropucha". Chyba, że wszystkie już gdzieś były...
NURS - 12 Marca 2006, 12:55

Dzieki misiołaku, czy ktoś ma pod reką te ksiazkę i może podac tytuły opowiadań?
Haletha - 12 Marca 2006, 13:48

Księga
Pierwsza taka drużyna
Pielgrzymi
Wieszczba
Chata w górach
Sny guślarza
Trzy wiosny
Świat Sverrira
Zima w Viperze
Kłopoty z błaznem
Troski Wikłacza
Salamadra zagubiony na południowym bazarze
Bęben z koźlej skóry (to zostało chyba wymienione)
Gospoda na rozstajach
Cztery opowieści górskie
Ostatnia ględźba Ropucha

Nie widzę też opowiadań z "Diabła na wieży":
Diabeł na wieży
Czarna Saissa
Damarinus
Serena i Cień
Długie Noce
Pełnia lata

NURS - 12 Marca 2006, 14:28

Dzieki Haletho, poproszę jeszcze jak ktos ma ksiązke Jakuba Ćwieka. I do zbiorków tomka Pacyńskiego.
gorat - 12 Marca 2006, 20:24

Czy mi się tylko wydaje, czy też zbiorki Runy zostały całkiem pominięte?
W "Wodach głębokich jak niebo" do sprawdzenia są: "Życzenie" (było?), "Róże dla Sirocco" (było w Fantastyce Powieści), "Zaćmienie serca", "Jej cień", "Filary Nieba", "Śmierć czarnoksiężnika", "Wody głębokie jak niebo" (chyba gdzieś było?).

darko - 12 Marca 2006, 22:09

Akurat czytam Ćwieka więc mam pod ręką :)

Jakub Ćwiek - Kłamca - Fabryka Słów

Anioł Stróż
Młot, wąż i skała
Samobójca
Krew Baranka
Cleaner
Przepowiednia
Galeria
Cicha noc
Egzorcysta
Głupiec na wzgórzu

darko - 12 Marca 2006, 22:14

Tomasz Pacyński - Linia ognia - Fabryka Słów

Opowieść wigilijna
Straty uboczne
Linia ognia
Łysa Góra
Skarby pustyni
Dobre Mzimu
Ścieżki wiedźm
Bajki dla dorosłych

Godzilla - 13 Marca 2006, 08:48

W liście wydrukowanej w SFFH 5 brak numeru opowiadania Zaleskiego Szymona "Tindalos". Tzn. jest ST141 Zagańczyk Mieszko - Kowboje z piekła, potem opowiadanie Zaleskiego bez numeru, a potem ST142 - Zbyryt Andrzej - Nigdy nie wracaj po północy. Żeby nie było jakiegoś zgryzu z numerami w SMSach.
NURS - 13 Marca 2006, 23:50

nie bedzie, numer zostanie dodany. Dzieki godzillo.
Nyala - 14 Marca 2006, 21:01

gorat napisał/a
Wody głębokie jak niebo (chyba gdzieś było?).


Było w NF drukowane, i to w listopadzie 2004. Więc się nia załapuje na rok 2005.

NURS - 14 Marca 2006, 21:04

Spójrzcie na listy, uzupełniam je cały czas, żeby na jutro były jak najpelniejsze.
Anko - 17 Marca 2006, 12:32

Oj, a o Piekarze była mowa dawno temu (patrz mój post z 29 grudnia), nawet w recenzji w najnowszym SFFH wiedzą, że są 2 nowe opowiadania, a dopiero teraz uzupełniasz? Mam nadzieję, że chociaż za miesiąc wydrukujesz pełną listę, bo na razie tylko na stronce wisi... :roll:
NURS - 17 Marca 2006, 15:32

Wydrukuję. Problem w tym, że tak sie podzielilismy kompetencjami, ze nikt w końcu tego nie dopisał. ale głosowanie dopiero rusza, kazdy ma mozliwość poprawienia swojego wyboru do ostatniego dnia, zatem nie powinno być problemu.
Anko - 24 Marca 2006, 13:30

A ktoś się orientuje, czy opowiadania Piekary z książki "Necrosis" były wcześniej publikowane? Chodzi mi o "Opętanie" i "Czerwoną Mgłę", bo reszta chyba jest Kucharskiego i była publikowana w "Fantasy (Click)".
Anko - 31 Marca 2006, 13:43

Ups, kolega, który udzielił mi powyższych informacji, przysłał mi sprostowanie. Jedynym opowiadaniem Piekary jest "Czerwona Mgła". Ale wygląda na to, że niepublikowane. Zatem postuluję, by do listy dopisać:

Piekara Jacek - Czerwona Mgła (Necrosis: Przebudzenie, FS).

I, na litość, poprawcie to przy Piekarze: Ani słowa prawdy wydała Runa! :roll:

NURS - 31 Marca 2006, 16:03

Dzieki Anko
kenny - 21 Czerwca 2006, 15:11

oj, dawno mnie nie bylo, ale jeszcze moze jedno...

antologia "trupy polskie" wydane przez emg... niby opowiadania kryminalne... ale jest i pilipiuk, i ziemianski, i ziemkiewicz...

ziemkiewicz na pewno nie po raz pierwszy, bylo kiedys w SF - "zbrodnia doskonala live",

co do reszty nie wiem:
pilipiuk - "samolot von ribbentropa",
ziemianski - "wypasacz".

jakby sie uprzec to i pod horror moznaby podciagnac - "zabije mnie w czwartek" macieja piotra prusa.

pewnie juz za pozno, nie?

NURS - 21 Czerwca 2006, 16:12

Jakby się uprzeć, kenny, to już koniec głosowania, ale jest furtka, jeśli to opowiadania fantastyczne, i nie powtórki, to mogą startować w nastepnej edycji.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group