To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - przepraszam, kto mi powie...?

nureczka - 15 Marca 2019, 09:50

gorat, dzięki!
nureczka - 23 Kwietnia 2019, 22:22

Jak widzę, forum stoi na serwerach hitme.pl
Pytanie do osób zajmujących się zapleczem technicznym naszego forum i/lub znających tematykę hostingu. Ostatnio Stowarzyszenie, któremu pomagam prowadzić stronę www, dostało ofertę przeniesienia się na serwery hitme.pl. Przyznam się, że mam wątpliwości, ale za bardzo nie mam rozeznania w rynku (czasem coś tam wydłubię w php, ale to ze mnie admina nie robi :) ). Z obecnego hostingu jestem zadowolona, ale w rzeczy samej hitme.pl jest tańsze, jednak nie na tyle, żeby się z obłędem w oczach rzuciła na taaaaaką okazję.
Będę wdzięczna za opinie.

ketyow - 24 Kwietnia 2019, 11:40

Ja się na tym zbytnio nie wyznaję w kwestiach optymalizacji czy szybkości działania, po takim forum jak nasze, które samo w sobie jest fatalnie napisane ciężko coś wyrokować, a i za rzadko zaglądam, żeby stwierdzić czy forum zawsze działa czy są przerwy. Plus dla nich za to, że zaoferowali nam zniżkę, bo wspierają małe projekty.
nureczka - 24 Kwietnia 2019, 17:05

Dzięki!
gorat - 24 Kwietnia 2019, 18:49

ketyow był pierwszy, wiele nie mogę dodać. Nie pamiętam przerwy w działaniu już długi czas.
nureczka - 24 Kwietnia 2019, 20:19

Dzięki!
gorat - 16 Czerwca 2019, 17:00

Się zastanawiam, czy da się legalnie zrobić koncert "z zaskoczenia" w parku, np. na scenie, po prostu wejść i dać występ, bez utrudnień związanych z wymogami imprezy masowej.
Fidel-F2 - 16 Czerwca 2019, 17:23

Możesz spróbować
Luc du Lac - 16 Czerwca 2019, 17:24

Nie zgłaszaj imprezy jako masowej.

Jest definicji imprez niemasowych.

Lowenna - 24 Czerwca 2019, 20:47

Ech... Organ nieużywany zanika...
Czy istnieje jakiś sposób na podmienienie czegoś w .pdf bez płacenia za rozszerzenie Adobe?
Wszystko do użytku prywatnego, bez dalszego rozpowszechniania czy zarabiania na tym

Luc du Lac - 24 Czerwca 2019, 20:50

Ja używam infix pdf editor czy jakoś takoś.
Lowenna - 27 Czerwca 2019, 23:38

Dzięki, sprawdzę w wolnej chwili :)

Edycja: w kilku plikach udało się wprowadzić zmiany (polskich), większość ani drgnie (hamerykańskie, kilka polskich). Szukam dalej.

nureczka - 8 Stycznia 2020, 16:07

Pytanie z gatunku "do niczego mi to nie jest potrzebne, ale chciałabym wiedzieć :) "
Jest coraz więcej serwisów, gdzie zamiast kupować audio- lub e- booka kupujemy abonament. Jak to wygląda ze strony wydawcy/autora? Czy dostaje jakąś kwotę ryczałtem, czy normalnie jest rozliczana liczba pobrań? A jeśli pobrania to jak? Czy jeśli odsłucham 2 minuty i na tym zakończę przygodę z książką, to jest ona traktowana jako "kupiona", czy musi być odsłuchany/przeczytany jakiś konkretny procent tekstu?



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group