To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - miesięcznik Czachopismo

Orbitoski - 24 Czerwca 2007, 22:57

Ja spotkałem się z redakcją. Konkretny człowiek, jego plan wyglądał sensownie. Mam tez sygnalny nr pisma. ładne.
gorat - 24 Czerwca 2007, 23:05

Skoro jest sygnalny, to data pewnie już konkretna? :twisted:
Gustaw G.Garuga - 25 Czerwca 2007, 08:27

NURSie, ale gdzie ten mój optymizm? Piszę przecież, że "nadziei sobie nie robię", że "marzę" itp. Tu nie chodzi o to, że chciałbym rozwodnić istniejący rynek jeszcze paroma pismami; tu chodzi o to, że marzę o rynku fantastyki na tyle mocnym, żeby takie dwa dodatkowe pisma wyszły same z siebie. Ot, takie marzenie autora, którego boli, że zbyt mało Polaków czyta.

Co do definicji horroru, toczyła się na niniejszym forum dyskusja o takowej. IMO w horrorze grozę powodować musi element nadprzyrodzony. Można się nie zgadzać :)

dzejes - 25 Czerwca 2007, 12:24

Gustaw G.Garuga napisał/a
IMO w horrorze grozę powodować musi element nadprzyrodzony. Można się nie zgadzać :)


Ufff, całe szczęście ;)

Gustaw G.Garuga - 9 Lipca 2007, 09:02

Wakacje już w toku, a pisma niet...
Kruk Siwy - 9 Lipca 2007, 09:10

Ciąża przenoszona... rokowania nie są pomyślne...
gorat - 30 Lipca 2007, 16:48

Aż się chce spytać: nikt nie pisze, czyli nie wyszło? Dobrze interpretuję?
mawete - 30 Lipca 2007, 17:05

Ja nie widzialem.
Gustaw G.Garuga - 2 Sierpnia 2007, 08:32

Ponoć już jest:
Cytat
W imieniu redakcji „Czachopisma” z radością informuję, że po kilkumiesięcznych bojach, nareszcie ukazał się pierwszy numer naszego magazynu. Całe opóźnienie spowodowane było niekończącymi się formalnościami związanymi z wpuszczeniem na rynek nowego tytułu. W optymistycznej wersji założyliśmy, że potrwają one miesiąc. Tak się jednak nie stało … i trwało to ponad 2 miesiące. Jak zapewne wiecie, numer pierwszy miał się ukazać w pierwszej połowie czerwca. Najważniejsze jest jednak to, że pierwszy numer jest już dostępny w sprzedaży w sieci Ruch włączając w to Empiki w całym kraju. W numerze pierwszym znajdziecie m.in. obszerne teksty poświęcone Tromie, wywiad z Douglasem Buckiem reżyserem remake’u „Sióstr” de Palmy - filmu, który pojawi się w Polsce dzięki firmie Vision już w sierpniu. Ponadto znajdziecie tu komiks, opowiadania, felietony oraz sporo recenzji filmowych, książkowych i wiele innych. Na koniec wspomnę może jeszcze o cenie. Zrobiliśmy wszystko, aby była to przyjazna kwota 6.66 zł. W chwili obecnej przykładamy wszelkich starań, aby moc do kolejnych numerów dodawać filmy na płytach dvd. Cena gazety z filmem nie przekroczy 10 zł. Ale o tym w swoim czasie. Zapraszamy do zapoznania się z nowym magazynem. Więcej informacji znajdziecie na ruszającej niebawem oficjalnej stronie magazynu http://www.czachopismo.pl

http://www.fantastyka.pl/...93bf9&start=585

gorat - 2 Sierpnia 2007, 15:27

Jutro się przekonam.
Zapowiadają dodawanie filmów. Po kiego, skoro kioski zalewa seria Kina Grozy?
Niech ktoś Czachosława przyciśnie, bo przez jego avatar ciężko się czyta tamte forum. Głowa boli.

Słowik - 2 Sierpnia 2007, 15:30

Reload, a potem od razu Stop. Dokładnie tak samo można zatrzymać mizianie :mrgreen:
hrabek - 2 Sierpnia 2007, 15:38

Dodam, ze stop mozna wcisnac w kazdym momencie i zadziala. Przetestowane na najlepszej przegladarce swiata - IE.

EDIT: Poczekaj, gorat, niech powiedza, co to za filmy, a nuz sie okaze, ze to cos ciekawego?

gorat - 2 Sierpnia 2007, 15:43

Słowik, widziałeś ten avatar? Wiesz, od czego główka boli? :twisted:
hrabek: niby racja.

Słowik - 2 Sierpnia 2007, 15:46

Widziałem, można powstrzymać ból głowy w opisany przeze mnie sposób. Tylko trzeba być szybkim :D
Gustaw G.Garuga - 2 Sierpnia 2007, 17:03

Jeżeli te dodawane filmy będą zawierać sceny takie, jak w tym awatarze, to przykro, ale szkoda mi będzie tych 10 złotych. Dodatkami się pisma nie zrobi, a wręcz można mu zaszkodzić.
hrabek - 3 Sierpnia 2007, 08:28

Racja, dlatego ja sie nie wypowiadam na temat filmow, ktorych jeszcze nie ma. Poczekam, az sie oglosza, co dadza, jesli w ogole. Na razie niech sprobuja utrzymac sie na rynku, bo to wcale nie jest takie proste, jakby sie moglo wydawac. A jak zaczna dodawac filmy, to czasopismo zacznie byc oceniane przez pryzmat filmu wlasnie: nie kupie, bo cienki film dali. I nie ma znaczenia, ze samo pismo moze byc na wysokim poziomie.
gorat - 3 Sierpnia 2007, 22:07

Na razie dobrze im idzie: nie ma.
Gustaw G.Garuga - 3 Sierpnia 2007, 22:26

Ja się po weekendzie wybieram do Ępiku po CF, to przejrzę i CzP. Jeśli będzie.
mBiko - 7 Sierpnia 2007, 17:03

Czy już ktoś to widział "na żywca" ?
Gustaw G.Garuga - 7 Sierpnia 2007, 18:49

Ja się jeszcze do Ępiku nie wybrałem.
Gwynhwar - 7 Sierpnia 2007, 18:54

Jeszcze w żadnym nie ma. Z tego co widzę, w całej Polsce.
Gustaw G.Garuga - 7 Sierpnia 2007, 19:49

Kruk Siwy napisał/a
Ciąża przenoszona... rokowania nie są pomyślne...

Gwynhwar - 7 Sierpnia 2007, 19:55

Fajnie, że ktoś mnie słucha o.o
Adashi - 8 Sierpnia 2007, 23:21

A ja zakupię pierwszy numer (jak mi wpadnie w oko), zobaczymy co to takiego...
gorat - 9 Sierpnia 2007, 13:30

To melduj, jak ducha zobaczysz!
Anonymous - 17 Sierpnia 2007, 23:14

I co, czy ktos juz to czytał ? Co z dołączonym filmem ?
gorat - 18 Sierpnia 2007, 00:15

Na filmy za wcześnie.

Drobną zagwozdkę miałem, gdyż musiałem szukać w dziale młodzieżowym. Grafika nie razi tak, jak w sieci (może poza komiksem - następnym razem nie dawajcie mu reżyserowania komiksów :P: ). Malutka dawka literatury i o literaturze - tracę zainteresowanie pismem przynajmniej do czasu, jak się [dawka] podwoi. Ot, taki szantażyk bez znaczenia czytelnika niszowego.

Gwynhwar - 18 Sierpnia 2007, 09:07

Potwierdzam w Empikach już jest o.o Mogę załączyć listę :P
Martva - 18 Sierpnia 2007, 09:14

gorat napisał/a
Malutka dawka literatury


Jak to malutka dawka literatury, to po co ja to chciałam kupić? :evil:

Gwynhwar - 18 Sierpnia 2007, 09:39

I okropna okładka :(


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group