To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Robert Zaręba

Kaxi - 1 Czerwca 2007, 13:34
Temat postu: Robert Zaręba
Tak z ciekawości: kim jest Robert Zaręba? Poza naczelnym MF naturalnie. Czy to osoba znana w światku fantastycznym? W koncu z tego co sie orientuję pozowlił sobie na wydawanie MF, a to chyba nie taka prosta sprawa. Może ktoś napisać kilka zdań?
NURS - 1 Czerwca 2007, 13:57

Robert ma własną maszyne drukarską, zajmuje się wydawaniem podręczników szkolnych. Stąd mozliwości poligraficzne i techniczne do wydawania MF. Jest tez wydawca takich małych zeszycików mr. dowcip i twój dowcip, jeśli nie poprzekręcałem tytułów.
Azirafal - 1 Czerwca 2007, 13:59

Jakoś tak. Chyba sam do nich czasem rysuje nawet, z tego co się orientuję. Często pisze scenariusze do komiksów, ale z tego co zauważyłem, chyba tylko do tych przez siebie wydawanych (Mrok, i liczne komiksy w MFie). Chyba jakieś opowiadania też pisze, ale tu nei dam głowy...
Adashi - 1 Czerwca 2007, 14:21

A popełnił też powieść w konwencji humorystycznej fantasy pt. Triumwirat.
Kaxi - 1 Czerwca 2007, 18:10

Dzięki za oświecenie :D
mawete - 1 Czerwca 2007, 20:29

Pisywał recenzje - wybaczcie, ale kiepskiej jakości - do periodyków Piekary.
Anonymous - 1 Czerwca 2007, 20:48

Nigdy nie napisałem żadnej recenzji dla Piekary.
mawete - 1 Czerwca 2007, 20:54

A to przepraszam - musiałem się pomylić, ale pozwolisz, że sprawdzę?
Na 100% ktos o tym nazwisku pisał dla Niego recenzje. mogłem się pomylic co do imienia. Jeśli Cię uraziłem to wybacz.

//edit: chodziło mi o recenzje książek Kresa, sprawdzić bedę mógł dopiero koło czwartku - w związki z remontem wszystkie czasopisma mam u rodziców w piwnicy, będę wdzięczny za pomoc.

//edit2: tak zastanawiając sie to nie dam głowy czy to nie był Zaremba - jeśli tak to tym bardziej przepraszam, jeśli nie to... :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group