To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Z archiwum X - Warunki prenumeraty

nureczka - 22 Października 2009, 09:30

Z wymienionych pozycji podobał mi się "Herezjarcha".
Nie znaczy to, że 2 i 3 mi się nie podobały. Po prostu nie czytałam, więc nie wiem.

hrabek - 22 Października 2009, 11:33

nureczka napisał/a
Już się kiedyś wypowiadałam na ten temat, ale co mi szkodzi jeszcze raz.


Ja zadałem już takie pytanie i potwierdzam, że odpowiedziałaś. Ale na PW. Nic więc dziwnego, że tobie się zdaje, że odpowiadałaś, a ogół nie pamięta. Jeśli pozwolisz, mogę wkleić tę wiadomość od ciebie. W sumie zdziwiłem się, że wysłałaś tylko PW, bo nic zdrożnego tam nie było :)

nureczka - 22 Października 2009, 11:34

hrabek napisał/a
nureczka napisał/a
Już się kiedyś wypowiadałam na ten temat, ale co mi szkodzi jeszcze raz.


Ja zadałem już takie pytanie i potwierdzam, że odpowiedziałaś. Ale na PW. Nic więc dziwnego, że tobie się zdaje, że odpowiadałaś, a ogół nie pamięta. Jeśli pozwolisz, mogę wkleić tę wiadomość od ciebie. W sumie zdziwiłem się, że wysłałaś tylko PW, bo nic zdrożnego tam nie było :)

Wklejaj. Widocznie wtedy miałam napad delikatności. Ale już mi przeszło :twisted:

hrabek - 22 Października 2009, 11:49

nureczka w wiadomości PW do mnie jakiś czas temu napisał/a
Czytałam Gorelikową.
Pierwszy tom większej całości, oberwany ni w pięć ni w dziewięć.
A jeśli chodzi o książki rosyjskie, Fabryka ma dziwną manię wydawania pierwszego tomu, a potem cisza.

Vide:
Arcymag - u nas wyszedł jeden tom, sztucznie podzielony na dwa, żeby wyciągnąć więcej kasy z czytelników, w Rosji wyszło siedem.
Zawód wiedźma- jak wyżej u nas wyszedł jeden tom, sztucznie podzielony na dwa, żeby wyciągnąć więcej kasy z czytelników, w Rosji wyszły cztery.

A wracając do Gorelikowej: książka grzeszy wszelkimi wadami debiutu. Dobry pomysł, ale całość przegadana. Coś się zaczyna dziać pod koniec.


W sumie jak to czytam, to może niekoniecznie o tych książkach to jest, ale widzę tu pewien powtarzalny wzór, który, coś mi się zdaje, można zastosować także do innych rosyjskich pozycji wydawanych przez Fabrykę.

mBiko - 23 Października 2009, 13:38

Zdecydowanie cytowana prze Ciebie odpowiedź nureczki dotyczy czegoś innego. Gorelikowa to "Korund i Salamndra", "Arcymag" - Rudazow, "Wiedźma-" - Gromyko, a rzeczona "Najlepsza załoga słonecznego" to z kolei Diwow. Natomiast faktycznie z lekka denerwujący jest sposób wydawania cykli.
Witchma - 23 Października 2009, 13:40

Szkoda, że nie ma jakiejś oferty BEZ bonusów książkowych.
hrabek - 23 Października 2009, 13:44

mBiko: Dlatego do cytatu dodałem dopisek, że chyba jednak nie o to chodzi, bo przeczytałem po raz kolejny i stwierdziłem, że może to o czymś innym. Ale generalnie daje pogląd i powiem szczerze, że mocno zniechęciło mnie do rosyjskiej literatury spod szyldu FS.
NURS - 23 Października 2009, 14:13

Witchma napisał/a
Szkoda, że nie ma jakiejś oferty BEZ bonusów książkowych.


Przecież możesz sobie zamówić prenumeratę nie zamawiając książek.

Witchma - 23 Października 2009, 14:15

A nie powinno być dla takiej opcji jakiejś specjalnej oferty cenowej?
nureczka - 23 Października 2009, 14:16

Witchma napisał/a
A nie powinno być dla takiej opcji jakiejś specjalnej oferty cenowej?

No chyba nie. Bo, wtedy książka przestałaby być "gratis" jeśli bez książki taniej, nieprawdaż?

Witchma - 23 Października 2009, 14:17

No tak, zapomniałam, że przecież dostajemy coś "za darmo" ;)
NURS - 23 Października 2009, 14:19

prenumerata za 100 zeta jest już ze zniżką ok 20%, numer kosztuje dyszkę a dostajesz ich dwanaście.
Witchma - 23 Października 2009, 14:22

A jakby tak jeszcze zamówić z bonusami, sprzedać je po 20 zł za sztukę, to wychodzi prawie pół darmo.

Nic to, nadal bardziej przekonuje mnie prenumerata NF i ich gratisy.

nureczka - 23 Października 2009, 14:28

Witchma napisał/a
No tak, zapomniałam, że przecież dostajemy coś za darmo ;)

Głowy nie dam, ale na to jest chyba nawet prawne uregulowanie. Nie może być tak, że napisane jest "gratis" jeśli ten sam produkt bez dodatku jest tańszy. Była kiedyś taka afera na okoliczność dodania kubeczka "gratis" do herbaty - prasa trąbiła na prawo i lewo.
Ale nie jestem prawnikiem, więc mogłam coś pokręcić.

Witchma - 23 Października 2009, 14:29

nureczka, pewnie jest, a jeśli nie, to powinno.
hrabek - 23 Października 2009, 14:33

no tak, tylko że cenę herbaty różnie ustalają różne hipermarkety i później mogą się tłumaczyć, że bez kubeczka taniej, bo kupione wcześniej/później w innej partii i po innej cenie.
nureczka - 23 Października 2009, 14:38

hrabek, no właśnie to jakiś taki przekręt był. Ale szczegółów nie pamiętam.
Chal-Chenet - 23 Października 2009, 15:15

Witchma napisał/a

Nic to, nadal bardziej przekonuje mnie prenumerata NF i ich gratisy.

Co dają?

Witchma - 23 Października 2009, 15:20

4 numery gratis :)
A w tym roku kolejne dvd z archiwum NF - lata 1995-1999.

Anonymous - 30 Października 2009, 18:24

Ja chciałbym się dowiedzieć, o ile można zdradzić mi takową informację, jakie będą następne GRATISY (czyt. książkowe bonusy do prenumeraty) od 15 grudnia? :> <robi oczka, jak ten kot ze Shreka>
Ozzborn - 1 Listopada 2009, 23:11

"Podłańczam" się do pytania - choć zakładam, że skoro jeszcze nie ma na stronie to pewnie nie wymyślili jeszcze ;)
hrabek - 2 Listopada 2009, 10:11

Od 16 grudnia. Obecne są do 15 grudnia. Info jest na stronie i w najnowszym numerze pisma.
Ozzborn - 2 Listopada 2009, 10:46

hrabek, ale pytanie nie było od kiedy bo to już wiemy, tylko jakie :lol:
Witchma - 2 Listopada 2009, 10:47

Ozzborn, pewnie gdzieś w połowie miesiąca podadzą na stronie.
Ozzborn - 2 Listopada 2009, 10:50

Też tak podejrzewam, ale przynajmniej status mi się zmienił, więc spam nie poszedł na marne :mrgreen:
hrabek - 2 Listopada 2009, 10:51

Kolega gollum pisał, że od 15. Sprostowałem :D
Ozzborn - 2 Listopada 2009, 10:55

No niby fakt... coż za skrupulatność ;P:
Ozzborn - 13 Lipca 2010, 14:12

Tabadam! W końcu zamówiłem prenumerajtę! Mam nadzieję, że przelew dotrze przed 15 :P
hrabek - 23 Listopada 2010, 13:06

Wiadomo już może, jakie gratisy będą w prenumeracie od połowy grudnia? Właśnie dostałem maila, że mi się kończy prenumerata i teraz nie wiem, czy czekać do połowy miesiąca, czy od razu zamawiać. Przyznam szczerze, że te gratisy, co są teraz, nie budzą u mnie podwyższonego tętna.
Lowenna - 23 Listopada 2010, 13:34

hrabek, jesteśmy w tej samej sytuacji. Czekam na info. I recenzje gratisów :wink:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group