To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Galeria Avatarów

Gustaw G.Garuga - 24 Listopada 2007, 20:24

Właśnie przygotowałem kolejny awatar z myślą o następnym opowiadaniu, kiedy wyskoczył niniejszy wątek. Na szczęście poprzednie awatary* wciąż miałem na dysku. Szumnie nazwijmy to galerią :mrgreen:







Pierwszy to mój awatar "pierwotny", z którym hulałem chyba dwa lata. Drugi naszykowałem przy okazji publikacji "Podniebnego Fortu", a trzeci "Twarzą w twarz".

Żeby szybko preparować znośne awatary musiałem się nauczyć obsługi GIMPa - ta niewinna zabawa ma i praktyczny wymiar ;)

*Jeden - autoportret z okazji panforumowej akcji ujawniania fizjonomii - przepadł w czeluściach dysku. Innych awatarów nie pamiętam...

gorat - 24 Listopada 2007, 20:34

Pako, jakbym chciał codziennie, to... dopowiedz sobie sam :P:
Anko - 25 Listopada 2007, 19:00

Hej, to może mi ktoś tak łopatologicznie wytłumaczyć, gdzie i jak po kolei urządza się galerię użytkownika? Bo się nie wyznaję... :(
gorat - 25 Listopada 2007, 19:28

Album (na górze) -> Galerie użytkowników » Twoja prywatna galeria (tak pośrodku)
dalej chyba nie powinno być problemów?
Jakby co - pomoc techniczna czynna 20 godzin na dobę, 1140 serwisantów czeka.

Anko - 25 Listopada 2007, 19:32

OK, dzięki, jak znajdę chwilkę, to się przyłączę do Waszej zabawy. ;)
Anko - 28 Listopada 2007, 22:23

gorat napisał/a
dalej chyba nie powinno być problemów?
A jednak są. :( GIFów wgrać nie mogę. Ja to cosik pecha mam.
hrabek - 29 Listopada 2007, 08:27

W Paincie przerob na jpegi. Jakies 20 sekund na obrazek wychodzi, nawet szybciej jak sie wyczai gdzie klikac. Za chwile bedziesz miala w poprawnym formacie i wrzucisz.
Chal-Chenet - 29 Listopada 2007, 10:12

hehe, ja na razie na dłużej miałem 2 avy, jak się dorobię powiedzmy 5ciu to wystawię tu galerię swą...
Tomcich - 29 Listopada 2007, 19:06

Hmm, muszę kiedyś swoje skolekcjonować i wkleić. :roll:
May - 29 Listopada 2007, 20:07

Martva, lubie to zdjecie z Mrocznymi Slonecznikami Zla.
Przypominasz Arwene Liv Tyler :twisted: tylko kolorystyka nieco inna ;P:

Martva - 29 Listopada 2007, 21:10

Moje nowe
Aparat corpse bride, ale nie jestem na 100% pewna kto go trzymał :D



May - 29 Listopada 2007, 21:44

Tez mi sie podoba :)
Martva - 29 Listopada 2007, 21:56

Siostra, Ty sie dobrze czujesz? Chcesz czegoś ode mnie? Czy to taka podpucha i zaraz się dowiem że Liv Tyler jest gruba? :shock: ;)
Anko - 30 Listopada 2007, 19:29

hrabek napisał/a
W Paincie przerob na jpegi.
Ruchomego GIFa? :shock: To tak się da? :o

(Aha, gorat już mnie odesłał do Imageshacka, więc jak znajdę czas, to wrócę z galerią. ;) )

Anko - 1 Grudnia 2007, 15:32

Uff, po długich bojach i przebojach wreszcie dotarłam do celu... :roll:


Pierwszy "oficjalny" awatar z serii "z pieczątką" - i tenże właśnie ruchomy GIF, co tyle problemów mi przysporzył. ;) Długo przy nim trwałam, jako że napracowałam się nad dostosowaniem go na potrzeby własne. :)


A oto awatar z czasów, kiedy się zbiesiłam. :twisted: DOOM2 w pełnej okazałości. :mrgreen:


A to już, proszę wycieczki, Dungeons&Dragons, Forgotten Realms - i królowa sukkubów z Otchłani, Malcanthet z Shendilavri. 8)


Dla odmiany, coś skromniejszego. :) Final Fantasy Tactics Advance, Viera Fencer. Jak dla mnie, Viera to taka odmiana elfów (mają nawet miasto "nadrzewne"). :mrgreen: A ja lubię elfy. Za to jak ktoś dostaje alergii na słowo "elf" i szpiczaste uszy, to tu ma "obejście" problemu. 8)


Z okazji pewnego *khem* :twisted: komiksowego paska Rodiona, Malcanthet powraca! :D


A oto efekt swego czasu popularnej zabawy w "stwórz sobie South Parka". Ja zauważam pewne podobieństwo do mojego wyglądu na Falkonie 2006, ciekawe jak inni? ;)


A oto ubiegłoroczny awatar mikołajkowo - świąteczny. :mrgreen: Pirotess z anime "Lodoss", w wydaniu fanartowym. :)


Klimaty D&D-kowe powracają! :D Wycięte z obrazka o tytule "Infernal Howl". ;P:


Wyszperane na DeviantArcie. Mnie się podoba. 8)


Awatar Conanistyczny. Aczkolwiek też wzięty z jakiejś grafiki do D&D-ków. ;)


I awatar aktualny. Rinoa z Final Fantasy 8. Podoba mi się jej minka. :mrgreen: Szkoda, że o ile Rinoa ma dwa ujęcia (klasyczny portret z gry i to właśnie), to do innych postaci jakoś nie mogłam się doszukać grafik niebędących wyłącznie powiększoną wersją obrazków zamieszczonych w grze. ;)

Agi - 1 Grudnia 2007, 16:11

Pamiętam Cię od trzeciego avatara. Wszystkie są niebanalne. :D
Martva - 1 Grudnia 2007, 17:11

Ja od szóstego chyba :)
Pako - 1 Grudnia 2007, 19:18

I tam, ja od pierwszego wszystkie kojarzę ;) Młodzi userzy jesteście, drzewiej to dopiero było! :P
elam - 1 Grudnia 2007, 19:28

oj, tak, Pako, dawne to byly czasy... :)
ihan - 1 Grudnia 2007, 19:38

Tak, dawne to były czasy, gdy z dzidami zasadzaliśmy się na te włochate słonie, jak im tam było... coś na em.
Rodion - 1 Grudnia 2007, 19:38

Stetryczałe marudy :mrgreen:
Pako - 1 Grudnia 2007, 19:44

Tia... jak przyszedłem na to forum, taki młodziutki (dziś już kurcze starusieńki jestem, a co!), trzech użytkowników na krzyż, nawet jakiś teat napisałem... nawet do dziś się trzyma nieźle :P , a potem to się zaczęło, skończyło się na prawie 10k postach :P
Ale ontop: awatarków moich nie spamietam, akcji kilka było, gdzie się robił taki szał z awatarkami, że głowa mała...
Będzie jeszcze może jakaś akcja awatarkowa :> ? Był dzień Starwarsów chyba, dzień stargate'a, dzień czegoś tam jeszcze... możne znowu to zzrobimy :) ?

A mój pierwszy awatarek...


Do dziś jestem do niego bardzo przywiązany bo fajny jest ;)

Indy - 1 Grudnia 2007, 20:05

Anko, dziwne ale pamiętam wszystkie Twoje avy.....
Pako :mrgreen:

gorat - 1 Grudnia 2007, 21:11

Pako, prosisz - masz :P

Edit: hej, ludy forum, wszyscy z avatem Martvej!

Martva - 1 Grudnia 2007, 21:29

gorat, :shock:
ihan - 1 Grudnia 2007, 22:34

Fajnie gorat, tylko potem nie będę umiała wrócić do mojego smoka. Wystarczająco się namęczyłam żeby go wstawić. Poza tym: dzień martwej, trochę niechwytliwe (sorry Martva)
Pako - 1 Grudnia 2007, 22:41

Wyładnieje nam forum odrobinkę ^_^
Indy - 1 Grudnia 2007, 23:05

:mrgreen:
Martva - 1 Grudnia 2007, 23:09

Rany, tak patrzę i patrzę łażąc po forum i cały czas mi sie wydaje że piszę posta pod postem, a potem sie okazuje że to nawet nie ja... :shock: ;P:
Adanedhel - 1 Grudnia 2007, 23:38

gorat, Pako, Indy... że tak powiem... :shock: :shock: :shock:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group