To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Kupię, sprzedam, wymienię - Szukam książek z uniwersum Warhammera 40k

Sasori - 27 Kwietnia 2007, 09:57
Temat postu: Szukam książek z uniwersum Warhammera 40k
Przeżywam fazę fascynacji gierką Dawn of War, chętnie więc poczytałbym sobie knigi opisujące ten rąbnięty świat, coby pozostawać w klimatach w tramwaju, parcy itede, iblabla...

Ma ktoś i chce się pozbyć? Mogą być po polsku, mogą po angielsku, nie mogą w żadnym innym języku ;]

Kruk Siwy - 27 Kwietnia 2007, 10:18

Suahili nie wchodzi więc w grę... szkoda.

A serio - w domu nie mam, ale wśród róźnego badziewia po 1 zeta na dworcach bywa. Jak zobaczę nabędę.

Sasori - 27 Kwietnia 2007, 11:12

Dziękuję serdecznie :*

Oczywiście będę zobowiązany :]

Nexus - 27 Kwietnia 2007, 17:18

Sasori, witaj w Zakonie :P
Ja ostatnio zakupiłem przez interek trzy kniżki (dwie o Wilkach i jedną o Gauncie) w rodzimym języku pisane :) A potem wpadłem zagramanicą do księgarni SF i zakupiłem trzy grubaśne księgi tzw. omnibusy. Zawierają komplet wydanych książek dotyczących poszczególnych Zakonów (np. Ultramarines). Żeby nie było... dwie z nich to prezenty :)
Śmiało mogę powiedzieć, że też przeżywam to zauroczenie :mrgreen:

Sasori - 28 Kwietnia 2007, 15:29

Fajnie byłoby poczytać o orkach, uwielbiam tych chłopakuf :]

Da się czytać te knigi? Na allegro widziałem jedną (Szary Łowca), trochę drogo, no ale jeśli trzyma poziom (jak na rzecz napisaną na podstawie gry, powiedzmy), to się skuszę.

Aha, oszwiscie w dalszym ciągu jestem otwarty na oferty :]

Nexus - 8 Maj 2007, 21:57

Napiszę tak... nie wiem ile z jakości tych książek to wynik tłumaczenia, a ile oryginału. Da się to czytać, ale polecam to tylko tym którzy coś już liznęli ze świata WH40k.
Jak przeczytam jednego z omnibusów to dam znać.
Szary Łowca to trzeci tom z trylogii Wilków.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group