To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Publicystyka - Najlepsza publicystyka numeru 18 - głosujemy do 3 czerwca

Fidel-F2 - 3 Maj 2007, 22:43

nie bardzo wiem na co głosować, wszystkie pozycje na podobnym poziomie, szkoda, ze nienajwyższym

Ż&Ż Zastanawiam sie czy NURS nie bierze kasy za te artykuły reklamowe od pana Ż. Za każdym razem mam ochotę poczytać coś z dorobku. Na tym poziomie robota pierwsza klasa. Poza tym "sympatyczny świat Wiktora" i trochę wymądrzania.
Kres Takie sobie interludium, czyta się miło (Kres w końcu). I tyle
Cebula Wziął sobie do serca, kolega, uwagi, ze za trudno pisze i teraz dużo ciekawostek ale przystępniej podane.
Ziemiański Najsłabiej, sprawia wrażenie napisanego na odczepne. Parę głupawych mądrości z którymi nawet nie chce mi sie polemizować bo za dużo by mi to zajęło czasu.

Punkt dla Cebuli

A teraz poczytam

Adashi - 3 Maj 2007, 22:53

Fidel-F2 napisał/a
A teraz poczytam


Hej dzieci, jeśli chcecie
Zobaczyć Smerfów las
Przed ekran dziś zapraszam was.

I telewizor włączcie
Dźwięk podkręćcie i usiądźcie
Zaczynamy dla Was nowy film.

Uwaga Smerfy zbliża się niebezpieczeństwo!
Kryjcie się to Gargamel!


:twisted: :mrgreen:

Uwaga Autorzy zbliża się niebezpieczeństwo!
Kryjcie się to Fidel!

Fidel-F2 - 4 Maj 2007, 00:06

Adashi, matołku...
Adashi - 4 Maj 2007, 08:32

Drogi i szanowny Fidelu, żartowałem przecież :mrgreen: A Ty zaraz "matołku", no wiesz co, nie pozwalaj sobie :twisted:
Czarny - 4 Maj 2007, 10:33

Adashi tu nie jest wątek dla offtopów :evil:
Adashi - 4 Maj 2007, 10:37

:oops: sorki ;)

To już nie te czasy gdzie się dyskutowało poważnie o Madziarach nad Wisłą, więc trzeba jakoś imprezę rozruszać, a dzień bez wkurzania Fidela to dzień stracony, każdy to wie!

Czarny - 4 Maj 2007, 10:45

Wkurzaj u niego na blogu, a nie wszędzie gdzie popadnie.
Adashi - 4 Maj 2007, 10:50

Mam odpisać czy nie, bo nie wiem czy ciągnąć offtopa, na razie tylko odbijam piłeczkę, jeszcze mi Fidel męczennikiem zostanie i co wtedy? No to odbijam bo pomarańczy nie widzę: jako autor bloga Fidel spisuje się tak sobie, żeby nie powiedzieć, że go zaniedbuje. Tyle! Koniec offtopa.

P.S. OnTop - dlaczego tu się nie wyświetla ile jeszcze dni zostało do końca ankiety?

Fidel-F2 - 5 Maj 2007, 17:12

Adashi, ja tak z sympatii, głaszcząc po główce...

sorry Czarny

Adashi - 5 Maj 2007, 23:31

Fidel-F2, wiem przecież, w gruncie rzeczy, dobry z Ciebie chłop.

sorry Czarny ;)

Fidel-F2 - 6 Maj 2007, 21:37

pewnie że dobry

sorry Czarny,

elam - 6 Maj 2007, 21:50

ja tez moge?

sorry Czarny

:mrgreen:

mawete - 7 Maj 2007, 09:02

Czarny: sorry :mrgreen:
NURS - 7 Maj 2007, 13:23

Nie badźcie paskudni dla moderatora, koniec offtopu.
mistique - 12 Maj 2007, 18:24

Ż&Ż - Pył na Księżycu - rozmowa trzyma poziom. Fakt, ma się ochotę poczytać autora.
Kres - Wyznanie architekta - Rozczarowuje mnie. Dziewczyna mu zadaje konkretne pytania, deklaruje się odpowiedzieć i... nie odpowiada.
Cebula - Kilo kitu na wiosnę - Dobre. Więcej napisał o pisaniu niż felietoniasta sąsiedni, który powinien pisać o pisaniu.
Ziemiański - O pożytkach z konsekwencji - Pomysł dobry, ale opisany tak jakoś na odwal się.
Głos na Cebulę.

hrabek - 16 Maj 2007, 13:20

Z&Z - bardzo ciekawie w tym miesiacu, bedzie punkcik.
Kres - do bani, mialo byc o czyms nowym, a jest w kolko o tym samym i w dodatku niewiele nowego. Mimo kultowej juz niemalze lekkosci piora nie bedzie punktu, bo nie. Wkurzylem sie na Kresa.
Cebula - wyjatkowo niezrozumialy dla mnie w tym miesiacu, nawet jak na niego.
Ziemianski - ciesze sie bardzo, ze Gin wrocil, chociaz temat jaki sobie wybral na felieton niekoniecznie do mnie przemawia. Punktu nie bedzie, ale licze na godna konkurencje dla Kresa w nadchodzacych miesiacach.

mBiko - 18 Maj 2007, 08:10

Po raz kolejny publicystyka na dobrym poziomie, tzn. żaden artykuł nie odstaje negatywnie.

Ziemiański
- zaczyna się ciekawie, chociaż zostawiło we mnie spory niedosyt.
Ż&Ż - z miesiaca na miesiąc co raz ciekawiej.
Kres - bardzo sprawnie i lekko napisane, choć faktycznie trochę się zapętlił.
Cebula - kolejny raz punkt, choćby za to, że mocno kitując przykuł moją uwagę.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group