To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Jakub Małecki

Kuba - 17 Listopada 2009, 13:11

A niech mnie - wRONiec też już nie przejdzie...
shenra - 17 Listopada 2009, 13:13

Kuba napisał/a
Tylko jak później wyjaśnić fakt, że jego numer występuje w czyjejś komórce pod moim nazwiskiem?
Jeżeli nie Ty wpisywałeś to co się martvisz? :mrgreen:
xan4 - 5 Grudnia 2009, 16:59

Przeczytałem Błędy i podobało misie :D
Lubię takie klimaty, wprawdzie ostro już popłynąłeś pod koniec, ale ogólnie mam bardzo dobre wrażenia, to jest właśnie dla mnie, taka codzienna niesamowitość.
Przemytnik cudu już zamówiony :P

Virgo C. - 19 Stycznia 2010, 13:33

Jakoś tak na początku grudnia przeczytałem Zaksięgowanych, a widzę że jeszcze Ci Kuba nie pogratulowałem doskonałego zbioru. Co prawda dwa teksty wyraźnie odstawały od reszty jeśli chodzi o konstrukcję fabuły (Każdy umiera za siebie oraz Śmierć szklanego Kazimierza), jednak nie przeszkadzało to zbytnio w lekturze. Brawa szczególnie należą Ci się za dwa opowiadania - Pocałunek białego chłopca i Za godzinę powinna tu być. Obok opowiadania z Nowe idzie to zdecydowanie Twoje najlepsze teksty - napisane tak, że nie sposób zachować przy ich czytaniu obojętność. Oby tak dalej :)

Btw, nie wiem czy już to widziałeś, ale Dukaj Cię chwali :)

Kuba - 19 Stycznia 2010, 14:12

Miło mi to słyszeć, szczególnie jeśli Pocałunek białego chłopca i Za godzinę powinna tu być podobały Ci się najbardziej, bo są to teksty pisane najpóźniej z całego zbioru.

Co do Dukaja - oczywiście, że czytałem ten felieton. Nie spodziewałem się takiej pochwały, ale teraz trzeba się starać, żeby rzeczywistością dogonić tę opinię.

Virgo C. - 19 Stycznia 2010, 21:23

Miło słyszeć. Jeśli Dżosef będzie miał taki sam ładunek emocjonalny jak te dwa teksty, biorę w ciemno :)
Kuba - 28 Stycznia 2010, 10:29

W Nowej Fantastyce ukazało się właśnie moje nowe opowiadanie pod tytułem Pantomima starego niedołęgi.
Fragment tekstu znajduje się na stronie www.jakubmalecki.pl.

Kuba - 26 Lutego 2010, 13:01

Wydawnictwo Powergraph uruchomiło na swojej stronie Czytelnię, w której można przeczytać na razie dwa opowiadania: "Wszyscy jesteśmy Meekhańczykami" Roberta M. Wegnera oraz moje "Za godzinę powinna tu być".

Kto ma ochotę, zapraszam do lektury:
http://www.powergraph.pl/...-powinna-tu-byc

Toudisław - 28 Lutego 2010, 11:06

http://www.grabarz.net/

W Nowym grabarzu dwie dobre wieści dla Kuby. Po pierwsze 3 miejsce w plebiscycie czytelników na najlepszą książkę. za rok 2009.
No a na stronie 121 jest moja recenzja Zaksięgowanych

Kuba - 1 Marca 2010, 09:41

Dzięki za info, Toudisław, nie wiedziałem. :)
mc - 10 Kwietnia 2010, 09:18

"Za godzinę powinna tu być" zajęło drugie miejsce w plebiscycie Katedry (za opowiadaniem Anny Kańtoch, której też serdecznie gratuluję :]). Gratki! :]
Witchma - 10 Kwietnia 2010, 09:57

Gratulacje :)
Chal-Chenet - 10 Kwietnia 2010, 10:02

Kuba, gratki.
Kuba - 10 Kwietnia 2010, 10:37

Dzięki, dzięki :)
shenra - 10 Kwietnia 2010, 11:04

Brawo :bravo :)
Agi - 10 Kwietnia 2010, 11:09

Kuba, gratuluję!
Kuba - 31 Maj 2010, 08:24

Wreszcie mogę coś napisać w sprawie „Dżozefa”. Jeśli to kogoś zainteresuje, książka ukaże się nakładem wydawnictwa W.A.B., a termin jej publikacji ustalony został na przyszły rok.
Witchma - 31 Maj 2010, 08:25

Kuba, przyjdzie nam cierpliwie czekać zatem :)
shenra - 31 Maj 2010, 08:29

Kuba, no to good. Wbrew pozorom szybko zleci i będziemy śmigać do księgarni ;P:
Chal-Chenet - 31 Maj 2010, 10:24

Kuba, dobrze słyszeć. Gratuluję.
Ziuta - 31 Maj 2010, 12:53

No ładnie, WAB, ofensywa na główny nurt. Super! :bravo
Palinsky - 31 Maj 2010, 13:10

Interesuje, jak najbardziej. :D Gratulejszyns, Kubo! Nic tylko czekać.
Kuba - 31 Maj 2010, 13:25

Dziękuję Wam, bardzo dziękuję :)
Ziuta, takie właśnie było "ofensywne" zamierzenie, ale do samej ofensywy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać (i popracować).

Ziuta - 31 Maj 2010, 13:30

A ty Dehnel zrobi Ci jajo i jego następna książka będzie miała na okładce astronautę walącego z blastera do insektoida z Marsa ;P:
gorat - 31 Maj 2010, 13:33

...główne dzieło malarskie zboczonego paranoika przetrzymywanego w szpitalu psychiatrycznym, o którym jedynym cała powieść będzie.
Kuba - 31 Maj 2010, 13:36

Ziuta napisał/a
A ty Dehnel zrobi Ci jajo i jego następna książka będzie miała na okładce astronautę walącego z blastera do insektoida z Marsa


A ja ją z przyjemnością przeczytam, bo prozę Dehnela cenię :)

gorat: what?

Ziuta - 31 Maj 2010, 15:38

to chyba było kommento odnoście mojej okładki Dehnela.
Dabliu - 1 Czerwca 2010, 00:21

Kuba napisał/a
Wreszcie mogę coś napisać w sprawie „Dżozefa”. Jeśli to kogoś zainteresuje, książka ukaże się nakładem wydawnictwa W.A.B., a termin jej publikacji ustalony został na przyszły rok.


Super, że się udało :D Gratki :bravo

Edit: BTW, nie pamiętam już, czy Ci pisałem, ale Zaksięgowani bardzo mi smakowali. Żadne z zawartych w tomie opowiadań nie schodzi w mojej ocenie poniżej dobrego poziomu, a kilka z nich to prawdziwe perełki :bravo

Tequilla - 1 Czerwca 2010, 10:32

Hej Kuba super, gratulacje!
Jesteś rewelacyjnym przykładem na to, że warto się starać i że w krótkim ( bądź co bądź 3 lata to nie tak wiele) czasie można bardzo wiele dzięki temu osiągnąć.
Tak trzymaj! :)

Kuba - 1 Czerwca 2010, 10:48

Dabliu, Tequilla, dzięki bardzo.

Tequilla napisał/a
Jesteś rewelacyjnym przykładem na to, że warto się starać i że w krótkim ( bądź co bądź 3 lata to nie tak wiele) czasie można bardzo wiele dzięki temu osiągnąć.

Przyjąłem na zawstydzoną twarz rumianego buraka... Dzięx :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group