To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Max Bohdanowski.

Tomcich - 25 Wrzeœśnia 2006, 19:54

:mrgreen: :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :mrgreen:
Dzięki Max. :bravo :D

Rodion - 26 Wrzeœśnia 2006, 20:42

Max ta szczypta defetyzmu która jest w każdym z nas pozwala nam walczyć i przetrwać w tym świecie. Gdy po raz kolejny wszystko sie wali możemy jak grek Zorba powiedzieć “ jaka piękna katastrofa!” napić sie wódki, zapłakać a potem powiedzieć: “ Dobra! Zaczynamy wszystko od początku, teraz wiem co zrobiłem źle” :D
Anko - 29 Wrzeœśnia 2006, 00:25

No, przyznam, że nie zgadłam, kogo tym razem Nikitycz złapie. Stawiałam na E.T., jak widać - nie trafiłam.

A przeglądając wątek, widzę, że Max potrafi rysować w bardzo różnych stylach. Łał! To się nazywa mistrzostwo. :bravo

Max Bohdanowski - 3 Października 2006, 17:22

Anko, dzieki za mile slowa.
dareko - 4 Października 2006, 16:38

Max, nie planujesz moze przyjazdu na Falkon do Lublina? Milo byloby jakis bimberek razem wypic a sporo osob z forum juz sie zapowiedzialo :)
Kruk Siwy - 4 Października 2006, 21:58

Nooo. Młody bardzo się Maxem zainteresował. Skojarzyłbym ich i miał chwilę spokoju... hihihi
dareko - 14 Października 2006, 12:58

Max, przylookalem, ze jestes!!! :) Dasz sie namowic na falkon w Lublinie? No daj sie namowic, no daj!!!! :mrgreen:
Max Bohdanowski - 14 Października 2006, 14:09

Namowic to mnie latwo :) Ale nie jestem zupelnie pewien co bedzie jutro, co dopiero czy bede mial mozliwosc przyjechac. Marzylem odwiedzic Polske jeszcze latem, ale nie wyszlo :( A kiedy bedzie Falkon?
dareko - 14 Października 2006, 14:15

17-19 listopada w Lublinie. OK, nie wiesz ale ustalmy jedno. Wize sobie zalatw, zeby nie bylo tak jak z Polconem. :)
Ale zastanow sie powaznie, moze jakas przelekcje bys zrobil, wiesz... ponoc organizatorzy sa otwarci na wszelkie propozycje, moze jakas wystawe prac... pokombinuj :mrgreen:

mawete - 16 Października 2006, 08:09

Jak potrzebujesz jakieś zaproszenie czy coś to mów. Piwko się chłodzi :D

Szcze ne wmerła Ukrajina !!!

elam - 23 Października 2006, 23:37

mam juz 12ty numer SF, i musze przyznac- Mully i Sculder sa swietni (chociaz mogliby miec mordki ciut bardziej podobne do prototypow :) )
Max, jak zwykle, debesciak :bravo

Słowik - 24 Października 2006, 10:08

Potwierdzam w całej rozciągłości :bravo Max
Ixolite - 24 Października 2006, 11:35

No, a ja się zaraz wybieram na zajęcia, po drodze kiosk i też się będę mógł nacieszyć :mrgreen:
asiontko - 24 Października 2006, 14:36

:bravo
na razie w nowym numerze obejrzalam tylko komiksy (i chyba na tym zakoncze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) bo lubie obrazki :)
Sculder naprawde ci sie udal, Mully mniej, troche staro wyszla :) Ale ogolnie mi sie podoba.

Dlaczego Palacz pali dwa papierosy na raz? :)

hjeniu - 24 Października 2006, 15:19

Bo jest Palaczem przez duże P :mrgreen:
Max Bohdanowski - 24 Października 2006, 23:19

Portrety nigdy mi sie nie udawali. Sculder wyszedl bardziej podobny, ale Mully... nie wyszla, fakt. Zreszta, to niezbyt wazne.

Nawiasem mowiac, w trzecim odcinku Nikitycza (jego mozna bedzie zobaczyc w kolejnym zyciu, w legendarnym albumie przygod Nikitycza, ktory jest fantastyczny w swej niewiarygodnosci) Mulder i Scully wyszli mi znacznie lepiej :)

Asiontku, wiesz, wszyscy moi znajomi, kto ogladal X-pliki, odrazu poznali tego Palacza wlasnie dlatego. W jeden glos mowili: O, to ten skurwisyn co ciagle pali. :) Narysowalem go palacym dwa papierosy na raz bo pamietam ze zawsze ten papieros albo palil albo gasil i po tym odrazu znow palil. To taki "chwyt komiksowy" :)

elam - 24 Października 2006, 23:34

:)
ja chyba kojarze ten inny odcinek z Mully i Sculderem, bylo kiedys juz cos takiego, dawno temu w SF...

mawete - 25 Października 2006, 12:23

a było... :D
Godzilla - 26 Października 2006, 13:47

A ja sobie w pracy nad biurkiem wywiesiłam wśród różnych biurowych przydasiów te trzy obrazki z Chaty Nikitycza (z Krukiem w samolocie strzelającym do alienów). Kolega przyszedł, obejrzał, pośmiał się i spytał gdzie ciąg dalszy. Podsunęłam mu numer SFFH z pieskami. Nie znał pisma. Już zna.
Agi - 18 Listopada 2006, 13:47

Max , wielkie brawa :bravo Dzięki za ocalenie Ziemi
Tomcich - 18 Listopada 2006, 13:55

Tak jest, precz z latającą zastawą stołową. :mrgreen:
NURS - 19 Listopada 2006, 01:38

nie na darmo na zastawę mówiono onegdaj "statki" :-)
Fidel-F2 - 19 Listopada 2006, 09:12

Nikitycz jak zwykle klasa,
dwustronicowe rozwiązanie jest chyba optymalne dla takich historyjek.
P.S. Które z tych dzieciaków to Ender? :wink:

Ixolite - 19 Listopada 2006, 11:27

Gahhh, znowu spojlerują :evil:
Adashi - 19 Listopada 2006, 13:05

Cytat
NURS nie na darmo na zastawę mówiono onegdaj statki

Po poznańsku nadal się tak mówi, a jak ktoś nie lubi po sobie zmywać używa wersji "statory" :mrgreen:
Nikitycz Rulez. Internet Karczma Odlot!!!

Rodion - 19 Listopada 2006, 20:23

Max kapitalny pomysł z tymi widelcami! :bravo :bravo :twisted:


< secred mode on > A jak prace? < secret mode off >


:wink:

Anko - 21 Listopada 2006, 17:04

W tym miesiącu to dałeś czadu. :bravo :mrgreen: Widelec bojowy jest zabójczy. :lol: Dzieciaki powalają, a pomysłowość Nikitycza to klasa sama w sobie. Tak, właśnie tak trzymaj Max! 8)
Max Bohdanowski - 21 Listopada 2006, 22:50

Agi55 napisał/a
Max , wielkie brawa :bravo Dzięki za ocalenie Ziemi


To nie mnie! To Nikityczowi i dzieciakom :)
Ja tylko notowalem i tyle :)

Max Bohdanowski - 21 Listopada 2006, 22:58

Fidel-F2 napisał/a

P.S. Które z tych dzieciaków to Ender? :wink:


Wiadomo ze Ender byl najmlodszy z zalogi, wiec to ten, ktory pyta Nikitycza o klub komputerowy.

Cykl o Enderze bardzo lubie - to jest najlepsze co Card napisal. Ale, niestety... spieprzyl sam siebie. O descoladzie juz wiecej nic nie wymyslil (a takie nadzieje pokladalem na wymyslenie tego wspanialego podrozowania poza "kula" wszechswiatu i odkryciu planety wirusow!), a jego "cienie" Endera i Hegemona sa zalosnymi politycznymi opusami - alas, alas - nuda!

Max Bohdanowski - 21 Listopada 2006, 23:07

Rodion napisał/a
Max
< secred mode on > A jak prace? < secret mode off >
:wink:


Prace w toku. -- beeep -- Latwo to nie jest -- beep -- Goraczka przedswiateczna -- beep -- Magiczne slowo deadline -- przejdzmy na priv -- odbior!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group