To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Ludu piszący miast i WSI! (Conan polski)

Martva - 20 Lutego 2007, 17:54

Orbitoski napisał/a
Dobra, wchodze.


Znaczy się, pozujesz Mirii? :D

NURS - 20 Lutego 2007, 18:02

Konkurs jest otwarty, ale do finału wejda tylko najlepsze teksty. Propozycja pójdzie do wielu autorów. Oceny dokona jury w składzie opałowym :-)
kobus - 20 Lutego 2007, 18:23

Czyli trza pisać podpalaczy.
Szenute - 20 Lutego 2007, 18:27

+ za pomysł, może byc fajnie :D
NURS - 20 Lutego 2007, 18:33

Walczcie, ja tez powalczę :-)
Iscariote - 20 Lutego 2007, 21:01

Tutaj powinny posypać się posty o osobach wycofujących się z konkursu ;P:
Ale pomysł NURSA zaiste zacny.

NURS - 20 Lutego 2007, 21:10

Przecież tu nie bedzie jednego wygranego, a Orbit wiecej zebrał w rok wyróżnień, niz ja w 5 :-)
Hubert - 20 Lutego 2007, 21:10

Wchodzę w to! :) Ale czy się wyrobię, to już inna bajka, ekhm...
Zerowiec - 20 Lutego 2007, 22:12

Cytat
Ludu piszący miast i WSI!

WSI? Wojskowych Służb Informacyjnych?

hjeniu - 20 Lutego 2007, 22:22

A co mają biedacy robić jak im firmę rozpieprzyli? Może uda im się w fantastyce zaczepić :mrgreen:
Anonymous - 20 Lutego 2007, 22:25

A Onan barbarzyńca?
:mrgreen: :mrgreen: :twisted:

Zerowiec - 20 Lutego 2007, 22:42

Przychodzi Conan do wsi, patrzy, a tam Macierewicz.
Dabliu - 20 Lutego 2007, 23:34

To ja się zgłaszam! :D
Konkurs bomba :bravo trzeba spróbować, a co! W końcu, to od Conana zaczęła się moja przygoda z fantastyką...
A można wysłać więcej niż jedno opko? Bo czasu jest dużo, to dałoby się i ze cztery machnąć :)
I jeszcze jedno - czy wysyłając tekst na redakcyjnego maila, dopisywać w temacie dużymi literami: KONKURS CONANOWSKI?

NURS - 21 Lutego 2007, 00:13

przydałoby się :-)
kobus - 21 Lutego 2007, 01:20

Żeby się Jury nie pomyliło? :)
Henryk Tur - 21 Lutego 2007, 08:26

Ja już mam tytuł: Nanoc i Śniące Miasto.
Ładnie, co?

NURS napisał/a
Przecież tu nie bedzie jednego wygranego, a Orbit wiecej zebrał w rok wyróżnień, niz ja w 5

To Ty masz jakieś???

Adashi - 21 Lutego 2007, 08:29

Henryku, nawet na wiki o tym piszą! O tutaj

A tytuł fajny! Taki jakby coś kod Leonarda da Vinci :D tylko wtedy to by chyba jeszcze trzeba czytać nie tylko wspak, ale i w lustrze :D

Henryk Tur - 21 Lutego 2007, 08:47

;P:
mawete - 21 Lutego 2007, 10:41

Dałem linki, tutaj i tutaj
gorbash - 21 Lutego 2007, 12:33

NURSIE a czy rozwazales opcje zdjecia ograniczenia na gatunek?
Moze by ciekawie wyszedl cyber albo steam punk ;-) ?

Nie zebym mial osobiscie cokolwiek pisac... (chyba ze w Javie :) ).

NURS - 21 Lutego 2007, 12:35

Rozważałem, ale to ma być tribute dla Howarda, jesli pójdziemy w hardcore, to skończy się, jak z PL +50.
Romek P. - 21 Lutego 2007, 12:35

gorbash napisał/a
NURSIE a czy rozwazales opcje zdjecia ograniczenia na gatunek?
Moze by ciekawie wyszedl cyber albo steam punk ;-) ?


Może zostawić to na następną antologię? :)

Henryk Tur - 21 Lutego 2007, 15:03

Cyberconan w Technopolis?
Yeah! :bravo

koVaal - 21 Lutego 2007, 16:07

Pomysł świetny. Piwo dla organizatora. :D Chętnie wezmę udział, jeśli oczywiście przyjdzie mi do głowy jakiś pomysł. :D Chociaż z drugiej strony... Nie chcę się ośmieszyć, bo jeśli chodzi o pisanie, to zajmuję się tym raczej amatorsko.
NURS - 21 Lutego 2007, 22:30

Doprecyzujmy temat
Proponuje nastepujące ujęcie:
- Tekst ma byc heroic fantasy, ale niekonwencjonalne ujęcie tematu nie będzie karane ujemnie. Niemniej żadnych wygłupów w tej materii, to ma byc tribute dla REHa.
- conanopodobny bohater ma posiadac główne przymioty tej postaci - czyli zero garbatych, zezowatych przygłupów albo wsiowych medrków.
- objetość do 80 tys znaków, ale shorty też moga być.
- nie uzywamy nazewnictwa zastrzezonego, ale zastępcze sugerujące może być.
- to ma byc Conan taki, jakim byście go sami stworzyli, mając przed soba szkic pomysłu Howarda. Wyobraźcie sobie barbarzyńce w Chinach by GGG, Cymerjanina w krainie cmentarzy by Kruk, komudowego barbarusa itp, itd.
- do działa! Dzieła!

Gustaw G.Garuga - 22 Lutego 2007, 09:32

Cytat
Wyobraźcie sobie barbarzyńce w Chinach by GGG

Ja bym bardzo chętnie nie tylko sobie wyobraził, ale w takim terminie nie mam szans - czasu brak :x Gdyby zamiast w rocznicę śmierci, złożyć hołd REHowi w rocznicę urodzin (styczeń), byłoby więcej czasu na pisanie, autorzy zgłosiliby się liczniej, wybór byłby łatwiejszy, objętość większa i jakość być może wyższa. Jest sens się tak śpieszyć?

NURS - 22 Lutego 2007, 10:42

80 dni na napisanie opowiadania to malo? Gustawie, nie dramatyzuj, proszę. nikt nie każe ci pisać sążnistej noweli. zobacz ile treści jest w ostatnim Xiao.
BTW zrobiłem osobny temat, z pełnymi warunkami konkursu, żeby się nie mieszało.

Dabliu - 22 Lutego 2007, 10:45

Przecież do 11 maja jeszcze kupa czasu, GGG. Bez przesady...
Gustaw G.Garuga - 22 Lutego 2007, 10:58

Nie dramatyzuję ani nie przesadzam, po prostu stwierdzam fakt. "Chmury i deszcz" napisałem wyjątkowo szybko, pomysł końcem listopada, gotowy tekst w połowie stycznia, a to dzięki temu, że nie miałem nic innego na głowie a po drodze była długa przerwa świąteczna. Teraz mam na głowie choćby przekład do magisterki, więc niestety odpadam. Pozostaje mi życzyć powodzenia pozostałym :)
NURS - 22 Lutego 2007, 11:00

Gustawie, takie akcje mają to do siebie, że są wyjątkowe. Wczoraj nic nie było, dzisiaj sie robi a za chwile ksiązka/numer specjalny. Goraco namawiam, bo to może być nietuzinkowy tytuł, a obsada szykuje się zacna.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group