To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - NURS-con w Katowicach 27-28.04 - Beczka piwa Free!

NURS - 16 Stycznia 2007, 23:10
Temat postu: NURS-con w Katowicach 27-28.04 - Beczka piwa Free!
Nie lubie snuc planów na taka odległość czasową, bo przestrzenna, to raczej niespora :-) ale, ale, ALE!... planuje zrobić imprezę firmową, jak już będzie ciepło.
dwa dzionki, jedna noc. jak komu sie spodoba, to jest jeszcze dzionek trzeci, bo też święto.
W programie, wiele ciekawych spotkań ze mną (głównie, ale nie tylko), zwiedzanie Minas Nursus (100 zeta bilet, w cenie pamiątkowe kapcie i beret z antenka międzygalaktyczną) dyskusje (z policja o cenach mandatów za picie w miejscach publicznych), strip-teasy znanych autorek (intelektualne), grillowanie redaktorów i korektorów (akompaniament klasyczny chóru i baletu sław fandomu pod batutą), a nawet konkursy, np. rzut Pawlakiem z balkonu w smoka. Wygra ten, kto dorzuci go do Chorzowskiej (tylko ze 100 m). a może nie, zalezy ile ciekawych tekstów szanown Ramon zdeponuje przed imprezą :-)
Prawdziwe szczegóły będę knuł w ukryciu (aczkolwiek beczkę piwa stawiam jak w pysk, a i o noclegi sie postaram, przynajmniej dla 30-40 osób). Wicie-rozumicie, końkurencja czuwa.
Skrytym sałatkożercom mówimy Nie!

Dunadan - 16 Stycznia 2007, 23:17

Ale ja lubię sałataki...
hej! może się załapię! wtedy powinienem być w Polsce już :mrgreen:

hijo - 16 Stycznia 2007, 23:21

No to pięnie, Już zbieram bilet na zwiedzanie Minas Nursus :mrgreen:
Gustaw G.Garuga - 16 Stycznia 2007, 23:25

Katowice półtorej godziny pekapem ode mnie, nie da się wykluczyć, że się skuszę, zwłaszcza na to grillowanie redaktorów i korektorów :mrgreen:
gorat - 16 Stycznia 2007, 23:32

Szczególnie korektorów, co, Gustaw? :twisted:
hijo - 16 Stycznia 2007, 23:42

Katowice Manhattan :arrow: Tysiąclecia - 40 minut autobusem lini 238, prosto spod domu pod Minas Nursus :mrgreen:
NURS - 16 Stycznia 2007, 23:56

Chciałabym uprzejmnie zauważyc, będąc modom lekarkom, że wyrażemnie griloowanie redaktorów i korektorów sugerować może rzecz wręcz przeciwnom, co znane jest medycynie współczeznej. :-)
Rafal Kosik - 17 Stycznia 2007, 03:29

Brzmi interesująco. I to wcale nie za sprawą najważniejszego gościa, czyli beczki piwa ;)

R.

hjeniu - 17 Stycznia 2007, 07:57

Jak byłem małą dziewczynką (w czasach głębokiego PRL-u, jeszcze stanu wojennego wtedy chyba nie odwołali) byłem raz w Katowicach, może warto by było sprawdzić jak to wygląda teraz :mrgreen:
Studnia - 17 Stycznia 2007, 08:09

Katowice... Widziałem kiedyś... Z daleka... Może wypadało by to zmienić.
andre - 17 Stycznia 2007, 08:16

a będzie ustawka z gieksą?? :)
Pako - 17 Stycznia 2007, 08:34

Musi być ^_^ Bez tego impreza straciłą by urok :D
Kto wie, kto wie :) Z przyjemnością, bym powiedział, się pojawię :)

Słowik - 17 Stycznia 2007, 10:11

800 użytkowników forum już ostrzy ząbki :mrgreen:
Romek P. - 17 Stycznia 2007, 10:36

Pomysł ze spotkaniem jest super :) tylko ten termin... Raz, że część ludzi będzie musiała ćwiczyć teleportację, bo w tym samym czasie w Krakowie jest CONstar. A dwa, niektórzy wybiorą tydzień w górach zamiast wspinaczki po kukurydzach ;P z nieco podobnego powodu może być utrudnione rzucanie Pawlakiem na odległość w tych dniach :(

Robert, nie lepiej by było przesunąć to spotkanie na bezpieczniejszy termin?

Kruk Siwy - 17 Stycznia 2007, 10:38

Romek P., termin zawsze będzie niedobry... dla kogoś.
Romek P. - 17 Stycznia 2007, 10:40

Oki, nie było tematu, sorki.
mawete - 17 Stycznia 2007, 10:44

Jak się uda to może sie pojawię... Jak kasa bedzie. Jak robota bedzie, to kasa też... Noclegownię na dworcu macie? :mrgreen:
NURS - 17 Stycznia 2007, 11:11

I spróbuj gdzieś pojechać paskudniku-niepogodniku! Przywieziemy i konkurs bedzie, i to z eliminacjami!
Romek, przegladałem kalendarz na wszystkie strony, to chyba jedyny rozsądny termin, potem beda walacje, ludzie tez powyjeżdżaja a w zwykły tydzień też ciężko. W boże ciało trzebaby sie przepychać z ŚKFem.
CONstar jakos robią :-)
mogę na przykład przesunąc to na 28-29 kwietnia (sobota-niedziela), to całkowity poczatek długiego weekendu, zawsze mozna sobie gdzieś później pojechać. Po to tak wczesnie zadaję, żeby każdy mógł sobie poustawiać

hijo - 17 Stycznia 2007, 11:30

mawete, noclegownia jest, a zaraz obok klub bilardowy :mrgreen:
Wiedźma - 17 Stycznia 2007, 11:36

Mnie by pasował ten 28-29, bo potem chciałabym wyfrunąc gdzieś jeszcze. 1-2 to tak akurat w połowie długiego weekendu.
A 28 i 29 to bym się mogła nawet zgłosić jako ochotnik do pomocy w organizacji. :)jakąś sałatkę zrobić z ptaków :mrgreen:
Ale oczywiście decyduje głos większości i samego organizatora :)

Kruk Siwy - 17 Stycznia 2007, 11:38

28-ego to ja będę miał na 80% imprezę, która się beze mnie nie odbędzie. Tak, że odpadam...
Wiedźma - 17 Stycznia 2007, 11:44

Cytat
Kruk Siwy napisał/a
28-ego to ja będę miał na 80% imprezę, która się beze mnie nie odbędzie. Tak, że odpadam...


Hm... rozumiem chyba, o jaką chodzi :) To najpoważniejsza impreza w życiu :)

No nic, poradzicie sobie bez sałatki :mrgreen:

Romek P. - 17 Stycznia 2007, 11:50

NURS napisał/a
I spróbuj gdzieś pojechać paskudniku-niepogodniku! Przywieziemy i konkurs bedzie, i to z eliminacjami!mogę na przykład przesunąc to na 28-29 kwietnia


To przesuń. Wtedy szanse na rzuty są rzędu 99 procent :)

Pako - 17 Stycznia 2007, 12:02

Wiedźma napisał/a
jakąś sałatkę zrobić z ptaków

Wara, Wiedźma, od ptaków! Ptaków nie będzie! I juz! Nie! Nie godzę się! Veto!

Słowik - 17 Stycznia 2007, 12:04

O kurcze, a chciałem przyjechać :mrgreen:
Anonymous - 17 Stycznia 2007, 12:20

Brzmi ciekawie ro wszystko! :mrgreen:
Kruk Siwy - 17 Stycznia 2007, 12:27

Miria, ro co?
hrabek - 17 Stycznia 2007, 12:28

Kruku, no "ro wszystko" przeciez, nie widzisz? :mrgreen:
Słowik - 17 Stycznia 2007, 12:31

ro, czyli gęstość to masa podzielona przez objętość. Podejrzewam, że Miria podzieliła na szybko sumaryczną masę wszystkich zadeklarowanych do tej pory NURSconowiczów, przez objętość darmowej beczki piwa (tutaj musiała zrobić jakieś założenie, bo NURS nie podaje litrażu) i wyszło jej, że się jej podoba, ot co.
Kruk Siwy - 17 Stycznia 2007, 12:35

Znając nieco Mirię myślę, choć nie jestem pewien, że to o te ptaki chodziło.
Słowik, taki zielony uśmieszek oznacza zachwyt? Bo ja nie jestem mocny w emotkach?



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group