To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Błędy forum II.

Logan - 11 Stycznia 2007, 13:39
Temat postu: Błędy forum II.
Temat taki już istniał, jednakże tyczył się on starego serwera i starego forum. Teraz jesteśmy na nowym serwerze i mamy "nowe - stare" forum", więc tutaj wpisujcie dostrzeżone błędy.

Na razie wróciło logo, mr green, działa także poprawnie cytowanie. Pozostałe niedogodności postaramy się usuwać, chociaż mam nadzieję że wszystko z czasem działać będzie poprawnie i bezproblemowo.

hrabek - 11 Stycznia 2007, 13:42

A nie mozna tego logo zlinkowac do strony glownej SFFiH? juz kiedys o tym pisalem, troche bez sensu, jak logo linkuje do forum, bo do strony glownej forum sa tez linki nad i pod aktualnie przegladanym watkiem, tudziez lista watkow. Nie ma potrzeby tego powielac, a mozna by z forum udac sie w szybki sposob na strone glowna pisma.
Godzilla - 11 Stycznia 2007, 13:42

To ja wracam z propozycją, aby logo SFFH na górze strony prowadziło na stronę główną pisma, a nie na stronę główną forum. Odnośnik do strony głównej forum jest i tak na górze i na dole postów.

EDIT: widzę, że Count wyprzedził mnie z pomysłem.

hrabek - 11 Stycznia 2007, 13:43

Wlasnie, Godzilla :bravo :mrgreen:
Logan - 11 Stycznia 2007, 13:48

count napisał/a
A nie mozna tego logo zlinkowac do strony glownej SFFiH? juz kiedys o tym pisalem, troche bez sensu, jak logo linkuje do forum, bo do strony glownej forum sa tez linki nad i pod aktualnie przegladanym watkiem, tudziez lista watkow. Nie ma potrzeby tego powielac, a mozna by z forum udac sie w szybki sposob na strone glowna pisma.


Zrobi się, tylko że w tym momencie nie widzę sensu tego, skoro wkrótce powstanie nowa strona pisma, a stara dawno była nieaktualizowana. Przecież wraz z wyłączeniem starego forum wyłączona zostanie stara strona i wtedy kliknięcie na logo prowadziło będzie w pustkę.

Godzilla - 11 Stycznia 2007, 13:52

Przecież to nie musi być już i natychmiast, jeśli ze względów technicznych jest bez sensu. Ale jak już będzie nowa strona pisma, to link się przyda.
Słowik - 11 Stycznia 2007, 13:56

Teraz jest tak: XXX napisał/a.
Ale skoro mamy rozdział na płci, to nie można by tego zsynchronizować ?

gorat - 11 Stycznia 2007, 20:25

Na razie poprawiłem link do wylogowania (GGG się spóźnia z uwagą ;) ). Reszta powoli. Piszcie uwagi i propozycje (Pako! szukaj styli!)
Logan - 11 Stycznia 2007, 20:28

Słowik napisał/a
Teraz jest tak: XXX napisał/a.
Ale skoro mamy rozdział na płci, to nie można by tego zsynchronizować ?


Szukałem, patrzyłem, ale jakos nie widziałem sposobu tego rozwiązania... Jak ktoś zna, to może się podzieli swoją wiedzą...

Ziemniak - 11 Stycznia 2007, 20:29

Napisałem to w innym temacie ale wstawie tutaj jako propozycję:
Cytat
Zastanawiam się czy nie można by jeszcze dodać moda do spoilerów, tylko nie wiem czy na nasz silnik coś takiego istnieje. Ja widziałem coś takiego na forum Orion-tokra - tekst spoilera jest ukryty, kliknięcie na pasek pokazuje tekst a drugie kliknięcie ukrywa. Elam powinna wiedzieć jak się tego używa bo jest użyszkodnikiem tego forum - ja na razie tylko sobie na nim czytam :D

Pako - 11 Stycznia 2007, 20:46

gorat napisał/a
Pako! szukaj styli!

Cytowanie działą ^_^
Szukam, szukam, ale ciężko w gąszczu w coś dobrego utrafić. Mam jeden fajny styl na oku, muszę do znajomka zagadać, skąd go wyczarował.

hijo - 11 Stycznia 2007, 22:41

Nie wiem, ale chyba to najlepsze miejsce żeby zapytać o to, czy to chwilowy zanik funkcji powiadania o odpowiedziach na maila. Jako patentowemu leniowi bardzo mi brakuje tej opcji
Ixolite - 11 Stycznia 2007, 23:11

Pako - się jeszcze upewnij, że to do tej samej wersji jest styl, bo w kolejnych wersjach zmienia się obsługa niektórych elementów i sie niekompatybilne style sypią.

A to ukrywanie kawałka posta to powinno dość proste do zrobienia być.

NURS - 11 Stycznia 2007, 23:25

hijo, skrzynki mailowe do których sie to odnosi chyba jeszcze nie dzialaja.
Adashi - 12 Stycznia 2007, 16:23

Nie wyskoczyło mi to małe, sprytne okienko, informujące, że dostałem prywatną wiadomość, dlaczego :idea: :?: :cry:
Dunadan - 12 Stycznia 2007, 16:28

Też jestem za tym okienkiem informującym o PW. Pamiętam jak kiedyś na innym forum po 2 miesiącach zobaczyłem PW... :/
gorat - 12 Stycznia 2007, 20:56

Okienko działa, może sprawdźcie, czy przeglądarka nie blokuje?
Anonymous - 12 Stycznia 2007, 22:17

Tragicznie wolno się ładuje i często wywala. :?
elam - 12 Stycznia 2007, 22:19

no....
Fearfol - 12 Stycznia 2007, 22:33

Mi też się wolniej ładuje. Dużo wolniej niż stare, ale z czasem będzie pewnie lepiej.
gorat - 12 Stycznia 2007, 22:46

Zzz... też trzęsie. code podmieniłem zgodnie z prośbą - rzadko kiedy korzysta się z niego rzeczywiście. Tylko nie chce mi się babrać z tymi dialogami do URLa.
gorim1 - 13 Stycznia 2007, 10:38

Buuu nie ma skryptu jednego co był na starym forum
przy klikaniu na nick danej osoby w szybkiej odpowiedzi nie pojawia się nick w pogrubieniu a to było takie fajne ułatwienie

Agi - 13 Stycznia 2007, 10:39

gorim1, pojawia się, właśnie go użyłam :D
gorim1 - 13 Stycznia 2007, 10:41

ale nie mi :(
Kruk Siwy - 13 Stycznia 2007, 10:43

Mnie też nie.
Anonymous - 13 Stycznia 2007, 10:56

Kruk Siwy, u mnie się pojawia. Dziwne... :?
Pako - 13 Stycznia 2007, 10:57

gorim1, Kruk Siwy, mi działa. Nie wiem, może przeglądarki nie teges macie? Nie.. raczej nie. działa dobrze, moim zdaniem
Romek P. - 13 Stycznia 2007, 11:11

Nie działają mi powiadomienia o nowych postach... Rozumiem, że przy przenosinach mogły się "urwać" stare zaznaczenia, ale w wątku tu założonym też nic nie idzie do mnie... chlip... a ja głównie z owych powiadomień korzystam...
Pako - 13 Stycznia 2007, 11:30

NURS pisał swojego czasu, że mogą to być problemy z nieskonfigurowaną jeszcze skrzynką pocztową u providera a bez tego nie ma bata. No chyba, żeby inny adres przesyłał pocztę. Swoją drogą dziwne, żęby jeszcze nie skonfigurowali na serwie poczty, może błąd w panelu admina jest przy konfigu?
gorim1 - 13 Stycznia 2007, 11:37

Kruk Siwy, już w firefoxie dokładniej przy wtyczce no script musiałem ustawić żeby zupełnie nie blokowało to zaczęło mi ten skrypt przepuszczać


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group