To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Łukasz Orbitowski

Taclem - 14 Grudnia 2005, 13:04

No to w przyszłości może być problem z Waszym muzeum, panie Orbitoski :)
Margot - 14 Grudnia 2005, 13:06

Taclem napisał/a
No to w przyszłości może być problem z Waszym muzeum, panie Orbitoski :)

Trzeba już teraz zacząć zbierać eksponaty :?

mawete - 14 Grudnia 2005, 13:11

Może odlew Orbita w brązie?? :twisted:
Orbitoski - 14 Grudnia 2005, 13:13

nooooo nie jest tak źle, mój przyjaciel zbiera wszystkie fanty o Orbitoskim, pakuje do teczki i trzyma.
Romek P. - 14 Grudnia 2005, 13:28

mawete napisał/a
Może odlew Orbita w brązie?? :twisted:


Może książki, których nigdzie nie można kupić? : :( :(
Zacznę warczeć, albo wysadzę to cholerne Editio, bo mam blisko!

Margot - 14 Grudnia 2005, 13:52

Romek P. napisał/a
mawete napisał/a
Może odlew Orbita w brązie?? :twisted:


Może książki, których nigdzie nie można kupić? : :( :(
Zacznę warczeć, albo wysadzę to cholerne Editio, bo mam blisko!

"Psy..." przechowa Biblioteka Fantastyki w Twierdzy. Tak na wszelki wypadek :mrgreen:

mawete - 14 Grudnia 2005, 14:07

A mi spodobało się to:
http://www.orbitowski.com/

:mrgreen: :bravo

Henryk Tur - 14 Grudnia 2005, 14:57

Najbardziej z opowiadań Łukasza podobała mi się "Głowa". Wyszło to w jakimś zbiorku... Może autor udzieli informacji na temat ?
Taclem - 14 Grudnia 2005, 15:15

Romek P. napisał/a

Może książki, których nigdzie nie można kupić? : :( :(
Zacznę warczeć, albo wysadzę to cholerne Editio, bo mam blisko!


Wtedy raczej szybciej nie wyjdzie :)

Margot - 14 Grudnia 2005, 16:31

Może czas na obieg drugi? Skopiujemy w Twierdzy "Psy..." na jakimś powielaczu (Adam Cebula ma taki, co czyta), a potem tylko zamówienia trzeba będzie złożyć i tak wlasnym sumptem... :mrgreen:
Ziuta - 14 Grudnia 2005, 17:12

A ja właśnie kupuiłem sobie "Wigilijne psy" i zabieram się wieczorem do czytania.
Margot - 14 Grudnia 2005, 17:40

Ziuta napisał/a
A ja właśnie kupuiłem sobie Wigilijne psy i zabieram się wieczorem do czytania.

I tak upadają nadzieje na wielki biznes :mrgreen:

Orbitoski - 14 Grudnia 2005, 18:22

o, są! Jak fajnie. dziś byłem w mieście i nie widziałem, proszę, proszę.
Rodion - 16 Grudnia 2005, 10:47

Mam, jako maniak, takie pytanko? Czenu typ XXI, a nie np. IX?
mawete - 17 Grudnia 2005, 13:50

Ja sobie "Wigilijne psy" zażyczyłem pod choinkę od żony - niech się dziecko uczy, że książki są najfajniejszym prezentem... :D
gorat - 21 Grudnia 2005, 23:44

Widziałem "Wigilijne psy" w Empiku.
W środku ujrzałem tuż za stroną tytułową:
Cytat
Copyright © Helion 2006

LOLED. To jaki mamy teraz rok? :mrgreen:

Nivak - 22 Grudnia 2005, 08:22

Pewnie to tak zapobiegawczo 8) Albo nie przewidzieli, że książka tak szybko trafi do sprzedaży :)
Orbitoski - 22 Grudnia 2005, 10:56

ano cud, proszę państwa. to wielka firma, więc myslą przyszłościowo :wink:
Koziorożec - 22 Grudnia 2005, 17:03

To się zdarza. Niektórzy wydawcy uważają, że po zmianie daty książka może już uchodzić za starzyznę, więc wczesnozimowe/późnojesienne publikacje otrzymują datę następnego roku.
mawete - 22 Grudnia 2005, 17:14

Koziorożec: w zasadzie masz rację,.... ale zapraszamy do powitalni... :D
Orbitoski - 23 Grudnia 2005, 09:58

to norma, kochani. ja nawet cieszę się ze swojego literackiego pecha. bo doszedłem do wniosku, że istnieje coś takiego, jak "stała pecha", innymi słowy, gdybym nagle zaczął mieć książki w terminie, one byłyby wszędzie, i jeszcze nie daj Boże ktoś je kupował, pech znalazłby inne miejsce, żeb mnie dręczyć.
Ziuta - 23 Grudnia 2005, 10:38

Takie pytanie mam: dlaczego bohaterowie "Lombardu" przenoszą się w wersji książkowej nie do Wrocławia, tylko Gdańska? Ma to jakieś znaczenie ;)

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

Orbitoski - 23 Grudnia 2005, 12:17

Ziuta napisał/a
Takie pytanie mam: dlaczego bohaterowie Lombardu przenoszą się w wersji książkowej nie do Wrocławia, tylko Gdańska? Ma to jakieś znaczenie ;)

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!


dziękuję za życzenia. Podczas poprawiania tekstu przyszło mi do głowy, że Wrocław pojawia się w wielu moich tekstach, i możnaby wprowadzić inne miasto. Nie ma to znaczenia, ale Wroc był tyle razy (cholewcia, kocham to miasto), że chciałem jakiejś odmiany

inne pytanie, o "Głowę...". Może to głupie, ale nie mam pojęcia o jakie opko chodzi

Stoniu - 23 Grudnia 2005, 13:14

Panie Łukaszu jak tam prace nad Bakemono?
Lu - 23 Grudnia 2005, 13:37

Szczęśliwi ci, co "Wigilijne psy" przed wigilią nabyli.
Chciałam sobie w prezencie kupić "Wigilijne.." i od kilku dni szukam i znaleźć nie mogę. Wykupili ludzie czy co... ?

Orbitoski - 23 Grudnia 2005, 15:39

Lu napisał/a
Szczęśliwi ci, co Wigilijne psy przed wigilią nabyli.
Chciałam sobie w prezencie kupić Wigilijne.. i od kilku dni szukam i znaleźć nie mogę. Wykupili ludzie czy co... ?


z pieskami dziwna sprawa, wiem, że ludzie pokupowali, ale u mnie w Krakowie też ich nie widziałem. Wysłałem zjebkę do Editio, ale tam nikt nic nie wie, bo święta. a potem płakać będą że np. się książeczka nie sprzedaje. Życie, mogę co najwyżej się złościć
Odnośnie Bake, to prace jakoś idą, mamy grę właściwie zrobioną. I idzie to ku dobremu. prawda jest niestety taka, że każdy z nas ma mnóstwo zajęć, jeden studia kończy, drugi już wykłada, ja pracuję i pisuję dużo innych rzeczy, mamy żony, dziewczyny, nałogi, więc gra niestety powstaje z doskoku. gdybyśmy się nie ubrali w tę (joby, joby, joby) Japonię, gra byłaby ze trzy razy zrobiona.

ale, ale przede wszystkim - składam życzenia wszystkim forumowiczom - żeby było fantastycznie! No, a ja zamierzam się zabawić w spóźnionego Świętego Klausa, w przyszłym roku, mam nadzieję, dwie książki i dość szczególny cykl tekstów, który wysmażyliśmy z Urbaniukiem.

Stoniu - 23 Grudnia 2005, 15:43

Miejmy nadzieję że Bakemono ujrzy światło dzienne jak najszybciej. Może będzie to coś na miarę polskiego Kulta.
gorat - 23 Grudnia 2005, 15:57

Lu: jest może w Szczecinie Empik? Sprawdź, czy w razie czego nie zdążą sprowadzić. Choć już póżno... :x
Orbitoski - 23 Grudnia 2005, 21:11

Rzeczywiście Bake ma być takim trochę polskim "Kultem" zwłaszcza w zakresie chorości, mroczności i inspiracji gnozą. Największa robota już za nami
Stoniu - 23 Grudnia 2005, 21:19

Jeśli nie będzie całkiem japońskim systemem to dobrze. No i cieszę się jeśli odnajdzie się coś z "Kulta".Chodź w "Kulta" tylko gram to mój ulubiony system. Zresztą wystarczy zobaczyć mojego linka.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group