To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - W hołdzie Robertowi E. Howardowi - konkurs literacki - final

Tequilla - 17 Listopada 2007, 13:56

niestety doktor T odbywa właśnie praktykę pt. " Jak leczyć trądzik przy pomocy elektrowstrząsów i biczowania". Może pojawi się w poniedziałek, jeśli nie pojawią się wyniki ;) :)
mistique - 17 Listopada 2007, 13:59

NURSa w ogóle nie było na forum od wczoraj. Jak ktoś go zabił, to będzie na nas :(
gorat - 17 Listopada 2007, 19:55

Prędzej ihan wdzięcznością zalała :) Ale na jedno wychodzi :P:
NURS - 17 Listopada 2007, 23:31

ha! paskudy. 1000 wiorst dupnymi kolejami zrobiłem, żeby ustalić losy tej antologii, z kibolami walczylem, nawet dwa pociągi dla mnie zatrzymano, żeby zdążył - gorim i Rafał Kosik świadkami, że stali na dworcu, dopóki nie raczyłem przybyć!
Ale mam!
Wszystko jest ustalone, dopięte i załatwione.

Uwaga, wniemanie, za chwilę podam skład pierwszego tomu!

NURS - 17 Listopada 2007, 23:37

Bochinski - Valkar i muzyka ciemności
Cetnarowski - Ja jestem ogniem
Dębski R - Studnia upiorów
Frąc - Durus
Juraszek - Zółty kieł
Kilian - Ultima thule
Koronowicz - u źródła
Kozioł - Płomień feniksa
Majka - Tęsknota mieczy
Olejniczak - Wyspa mnichów

Macie tydzień na wyczyszczenie tekstów, bo widać, ze niektóre były kończone na szybko, stąd metalowe metale spadają z nieba, albo w wodzie jest woda :-)

Gratuluję, reszczie nie radzę załamywać rąk, do paru tekstów wyślę niedługo analizę i po poprawkach wejdą do drugiego tomu.

Adashi - 17 Listopada 2007, 23:53

:bravo :bravo :bravo co za skład!!! Super!!! :D :D :D
Gratuluję autorom :) i Tobie NURSie też :)

MrMorgenstern - 17 Listopada 2007, 23:57

Gratulacje zwycięzcom! :bravo :bravo :bravo

Tytuły są niezłe, tyle mogę rzec :mrgreen:

PS: Są jacyś debiutanci? :P

mistique - 18 Listopada 2007, 07:29

Gratulacje! :bravo :bravo :bravo
To chyba dość gruby tom będzie, co?

Tequilla - 18 Listopada 2007, 08:22

O kurde... dostałem się...aż mnie zatkało...

To lepsze niż wygrana z Belgią :lol:

gratulacje dla wszystkich! :bravo

Gustaw G.Garuga - 18 Listopada 2007, 08:37

No i super :D Wyczyszczenie tekstów - tzn. czekasz NURSie na najnowsze wersje? Ja chętnie przejrzę, na pewno coś do poprawki się znajdzie.

A termin wydania?

felicytka - 18 Listopada 2007, 08:42

GRATULUJĘ ZWYCIĘZCOM :mrgreen:
Mam nadzieję, że dreszcze emocji podczas czytania będą podobne jak te podczas czekania. :mrgreen:

:bravo :bravo :bravo

Tequilla - 18 Listopada 2007, 08:54

Jak tylko napiszę ten tekst to biore się za pisanie kolejnego z tym bohaterem.... z tej radości :)
Agi - 18 Listopada 2007, 09:13

Gratuluję wybranym do I tomu. :bravo :D
agrafek - 18 Listopada 2007, 10:12

Mmmm... dobra wiadomość z samego rana. No to idę sprzątać :D .
Hubert - 18 Listopada 2007, 11:33

Gratuluję! :bravo
MrMorgenstern - 18 Listopada 2007, 11:37

Hej Zwycięzcy, zredagujcie tylko dobrze wasze teksty, co by Howard Was po śmierci nie ścigał! :twisted:
jewgienij - 18 Listopada 2007, 11:45

Kurcze, najpierw mecz, potem wyniki konkursu. Musiałem jeszcze na stację benzynową zasuwać o północy poprzez zaśnieżoną i pijaną Nową Hutę, żeby rzecz uczcić.
Fajnie, że już.

Tequilla - 18 Listopada 2007, 11:58

A ja trzymam kciuki za pozostałych, żeby drugi tom pojawił się jak najszybciej, a w nim ich opowiadania.
mc - 18 Listopada 2007, 12:28

...wdech, wydech. Pamiętaj: wdech, wydech. No.

Kurczę... Wspaniały skład autorski! Prawie jak jedenastka Benhakera!... I jeszcze ja w gronie świetnych kolegów-autorów... Piękny widok! Jak to powiedziałeś, Agrafku? "Mmmmm..."? O tak.
Mmmm...

NURS - 18 Listopada 2007, 13:01

poważnie mówię, siadać i czytać, 28-go chcę mieć na biurku dokładnie podczyszczone teksty, kilku osobom podeślę dodatkowo uwagi merytoryczne do przemyślenia.
Co do terminu, jak najszybciej się da. myslę, że przy tej objetosci realny jest luty-marzec, ale to w rękach fabryki.
Jeśli ktoś jeszcze nie przesłał kompletnych danych do umów, to podrzucę jutro kwestionariusze.

Hubert - 18 Listopada 2007, 13:05

NURSie, a jak to będzie z zajawkami tomu w piśmie? Też podasz w tym temacie? A może zrezygnowałeś z tego?
Adashi - 18 Listopada 2007, 13:14

Sosnechristo, w następnym nr będzie przecież opowiadanie GGG z postconanowskiego cyklu, ktoś tu nie czyta forum, ti ti ti pantero :twisted: :mrgreen:
Hubert - 18 Listopada 2007, 13:17

:oops: No nie każdy wątek dam radę 'przelecieć'
Adashi - 18 Listopada 2007, 13:19

Spoko loko, jeszcze będzie z was spamer, towarzyszu :wink: :mrgreen:
Hubert - 18 Listopada 2007, 13:21

Od spamowania wolę teraz zająć się pisaniem czegoś nieforumowego :mrgreen: żeby następny taki konkurs lepiej mi poszedł.
NURS - 18 Listopada 2007, 13:24

zajawki, zajawkami, myślę, że książka sama się obroni, przyznam, że kilka osób podeszło do tematu niekonwencjonalnie, ale świetnie.
No i, jeśli pociągną swoje cykle, to zostanę ojcem polskiej heroic fantasy :-)

Adashi - 18 Listopada 2007, 13:29

Zostaniesz prawdziwym Ojcem Chrzestnym :wink: :bravo
NURS - 18 Listopada 2007, 13:31

sonsechristo, nie defetyzuj, jak poszlifujesz tekst, będzie szansa na tom drugi.
Hubert - 18 Listopada 2007, 13:59

Musiałbym wiedzieć, z której strony go ugryźć. ;)
felicytka - 18 Listopada 2007, 14:07

Czy mamy szanse, ci co odpadli, na jedno zdanie komentarza do odrzucnych tekstów. Warto choć w przybliżeniu wiedziec czego nie robić. :) Na przyszłość ;) Bo oczywiścię bedziemy Cię NURS-ie dalej nękać, więc dla własnego dobra i komfortu czytania.... :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group