To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

Anonymous - 6 Sierpnia 2006, 12:17

Ciekawe, czy optymalizacja przeprowadzana na kacu przez mawete działa... :P
Tomcich - 6 Sierpnia 2006, 16:11

Witajcie wszyscy łowcy Obcych.

Raport za tydzień 31
w troszkę zmienionej formie :wink:

Dane na podstawie których został przygotowany są z soboty 05 sierpnia z 19:29

Ogółem wszystkich uczestników Seti jest obecnie na świecie 484 677
W naszym teamie jest 33 członków (przybyło 1Agi55 – Witamy) z tego 30 ma kredyty i liczymy na 51 komputerach (Count asymilował dodatkowo 3 maszyny i Rodion 1). Liczących w tym tygodniu było 23, reszta chyba ciągle ma wakacje. :roll:
Spośród 41 122 teamów jesteśmy w chwili obecnej na pozycji 5 452 – jesteśmy już lepsi niż 35 670 teamów, przeskoczyliśmy w tym tygodniu o 1 114 miejsc w górę :D i uzbieraliśmy łącznie 95 146 kredytów (trochę zabrakło do 100 000 :| ) z tego 21 048 w tym tygodniu. Pośród teamów polskich jesteśmy na miejscu 70 (skok o 9 pozycji). :bravo :D

A teraz bardziej szczegółowo:
:arrow: Skoki w górę: :bravo
Count wskoczył z miejsca 26 w zeszłym tygodniu na 10,
Iscariote z 22 na 18,
Selithira z 28 na 25,
Agi55 debiut na 28 miejscu.
:arrow: Spadki:
o 1 pozycję - harkonnen2, Fidel, Dareko, Miria, Madzik, dzejes, mawetePL
o 2 pozycje - mleko, Last Viking, Pako, Gustaw, marek1964, Rafal,
o 3 miejsca - joe_cool, Czarny,
:arrow: Reszta utrzymała swoje pozycję sprzed tygodnia. :D

I na koniec wykresiki. :D

Miejsca liczących na świecie

Ilość zebranych kredytów przez liczących (TC)

Przyrost kredytów w tygodniu 31

% udział w zdobytych kredytach w 31 tygodniu

Ilość kredytów zdobytych przez team narastająco

Przyrost kredytów w poszczególnych tygodniach Wydawałoby się, że ustabilizujemy się w gromadzeniu punktów na poziomie 18-19 tys. kredytów tygodniowo, jednak w ostatnim tygodniu udało nam się osiągnąć ponad 21 tys. :bravo

Zmiany pozycji teamu na świecie

Zmiany pozycji teamu w Polsce

Wszystkim liczącym gratuluje :bravo , nieliczących jak zwykle zapraszam do wzmocnienia naszych szeregów. W tym tygodniu osiągniemy 100 000 kredytów :D i jak będziemy tak dalej liczyć powinniśmy przeskoczyć miejsce 5 000 na świecie i być w okolicach miejsca 63 w Polsce.

Mam nadzieję, że raporcik w takiej formie Wam odpowiada. :D

We are the SFFH Forum Team. Resistance is futile. Your computer will be assimilated. Your culture will adapt to service ours. We will add your biological and technological distinctiveness to our own collective.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A na koniec QCF, QCG i do przodu!!!

PS. Studnia w tym tygodniu nie załapał się do raportu, ponieważ pierwsze punkty dostał wczoraj już po 20:00. Będzie na pewno w przyszłym. :)

Rodion - 6 Sierpnia 2006, 16:33

Drobne sprostowanie:
Nadal licze na tej samej maszynie, tylko po formacie dysku :?

Pako - 6 Sierpnia 2006, 17:02

QCF!
Nawet nieźle mi poszło, 321 kresytów ;)

Tomcich - 6 Sierpnia 2006, 18:25

Rodion

Cytat
Drobne sprostowanie:
Nadal licze na tej samej maszynie, tylko po formacie dysku :?


Jak nic w nim nie wymieniałeś to możesz je połączyć znowu w jeden. W Your account klikasz na view przy "Computers on this account" wskazujesz go przy Computer ID (klikasz na te cyferki pod spodem) i na końcu masz "Merge this computer". :D Tam wskazujesz które hosty połączyć (muszą być identyczne) i może się uda. :D

LordFury - 6 Sierpnia 2006, 19:34

LordFury napisał/a
Może na jakiś jeden dzień dołączę, jak bedziecie magiczną barierę 100.000 przekraczać, żeby swój wkład też zaznaczyć...


Zgodnie z obietnicą w innym temacie: KLIK
Jutro łamiemy 100.000! :P
Tomcich - 6 Sierpnia 2006, 19:44

No to w przyszło tygodniowym raporciku LordFury namiesza. :mrgreen:
LordFury - 6 Sierpnia 2006, 20:28

Ktoś musi dbać, żebyś się nie nudził :twisted:
nimfa bagienna - 6 Sierpnia 2006, 21:53

No i się odinstalowałam.
Miesiąc z hakiem liczenia - i cały czas nic. Jak już pisałam niejednokrotnie - coś musiałam pochrzanić przy instalacji.
Chętnie zainstaluję jeszcze raz, od nowa, ale jeśli ktoś poprowadzi mnie za rączkę podczas powtórnej instalacji. Bo skopać to ja potrafię, ale co mi po skopanym programie.

LordFury - 7 Sierpnia 2006, 07:18

Pierwszy :mrgreen:
(siedziałem całą noc przed minotorem,
czekając, aż pyknie setka :P )



! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, koleżanki i koledzy!

Total credit 100,082.24
Recent average credit 2,902.72


! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !



http://setiathome.berkele...p?teamid=126472

Wielkie gratulacje i życzę wszystkim wytrwałości w dalszym liczeniu!!!
Następny cel: proponuję
RAC równy 10.000 :D

Rodion - 7 Sierpnia 2006, 07:21

Tomcich Zainstalowalem inna wersje systemu ( z innej plytki :wink: ), a dwa to to ze po moich ostatnich "wyczynach" :? minie troszke czasu nim odważe sie znowu grzebac w programach na tej maszynie :D

Lord Łał! :bravo :bravo Dzieki ze pomoc! 8) Nie zapomnimy Ci tego :wink: QCF :lol:

Agi - 7 Sierpnia 2006, 07:54

Gratulacje dla teamu
Moj udział na razie skromny :( ale się rozkręcam :mrgreen:
LordFury jesteś wielki :bravo :bravo :bravo

Pako - 7 Sierpnia 2006, 08:39

1% z tej setki jest mój ;) Nie dużo... ale zawsze to jeden procent, co nie :mgreen:
Ale jest super! May the force be with us!
QCF QCG i do przodu!

mawete - 7 Sierpnia 2006, 08:56

QCF!!! "Rzondzimy" :mrgreen:
NURS - 7 Sierpnia 2006, 09:56

i pękło 100 000!
QCF

Godzilla - 7 Sierpnia 2006, 19:19

No to jestem: total credit 134.46
:D

dareko - 7 Sierpnia 2006, 19:22

QCF!!! Godzillo :)
Tomcich - 7 Sierpnia 2006, 20:59

Ja sobie spokojnie w robocie siedzę, a tu pierwsze 100 000 padło.

Gratuluję wszystkim liczącym :bravo (nieliczący niech żałują :P )

A teraz

QCF, QCG i do przodu!!!

Ixolite - 7 Sierpnia 2006, 21:11

yeaaah! dziś 100.000 jutro 1.000.000 :mrgreen: :bravo
zbry - 8 Sierpnia 2006, 01:43

Oj, żółto mi się przed oczami zrobiło. Gdy dołączałem do drużyny, miałem 5119 kredytów, teraz mam ich 5772. Wychodzi na to, że przyczyniłem się do chwały niniejszego Foruma ilością 653 kredytów. To gdzie mam się po tę książeczkę zgłaszać?
Tak przy okazji, Forum ma mnóstwo użytkowników, ale SETI liczy niewielu. Być może niektórzy nie wierzą w ufoludki i uważają, że ich szukanie to strata czasu. A przecież BOINC to nie tylko SETI. Są tam jeszcze inne projekty, może niekoniecznie związane ściśle z fiction, ale z science na pewno. W ramach projektu ludzie liczą liczby pierwsze, przyczyniają się do dokładniejszych prognoz pogody, biorą udział w badaniach struktury białka (zajrzyjcie tutaj: http://www.boincsynergy.com/stats/index.php). Ja, na ten przykład, biorę udział w SETI@HOME i Predictor@home (66% seciak i 33% predictor - można sobie ustawiać proporcje). Może ktoś by chciał wziąć udział w tych innych projektach? Nie doczytałem się jeszcze, jak połączyć różne projekty w ramach jednej drużyny, ale skoro można w ramach jednego juzera, to i tu nie powinno być chyba problemu. Co o tym myślicie?

mawete - 8 Sierpnia 2006, 07:46

zbry: po knigę to bo NURSa na pw
Słowik - 8 Sierpnia 2006, 10:04

zbry, liczymy tutaj QCF, żeby znaleźć ufoków, białka i owszem, jeśli okaże się, że one też z białek :mrgreen:
Słowik - 8 Sierpnia 2006, 10:06

dubel
mawete - 8 Sierpnia 2006, 14:01

Team Rank TC: 5,135 of 41,167 :bravo :bravo :bravo
QCF!!! :mrgreen:

mawete - 8 Sierpnia 2006, 15:03

O ile wiem Kopernikus do nas dołączył - a imię Jego trzydzieści i sześć - czekamy na punkty :bravo
mawete - 8 Sierpnia 2006, 15:29

heh... 100 w RAC przekroczyłem :mrgreen:
Rodion - 8 Sierpnia 2006, 15:32

A mnie znowu "cofło" :twisted: :twisted:
Agi - 8 Sierpnia 2006, 15:56

Wytłumaczcie mi proszę (tu ukłon w stronę bardziej doświadczonych łowców obcych), dlaczego są tak duże różnice w wynikach:
2) count 5,322.04 381.72 Poland
3) Ixolite 11,660.22 325.62 Poland
4) GAndrel 13,215.54 310.52 Poland
między Total credit a Recent average credit u niektórych uczestników teamu? Od czego to zależy?
Jeśli ośmieszam się tym pytaniem, to trudno :wink: uparłam się, że chcę to wiedzieć.

Pako - 8 Sierpnia 2006, 16:02

RAC to ostatnio zdobyte kredyty, zawsze są o wiele mniejsze od total credit.
Przykładowo ostatniio zdobyłem coś koło 70 kredytów (teoretycznie, nie chce mi się sprawdzać) ale w sumie Total Credit mam 1276. O to ci chodziło?
A szybkość zdobywania kredytów ściśle zależy od szybkości komputera. Więcej liczysz, więcej kredytów dostajesz.
Jeśli ja czegoś nie zrozumiałem to przepraszam ;)

mawete - 8 Sierpnia 2006, 16:08

RAC to średnia. Ważniejsze są TC. :D


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group