To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Polcon 2007

Pako - 7 Stycznia 2007, 15:55

Heh.. wakacji fakt, nie odbiorą, ale w życiu różnie bywa, nie lubię płacić za coś pół roku wcześniej, bo znajać moje szczęście utopiłbym pieniądze.
dzejes - 7 Stycznia 2007, 15:57

I obowiązkowo pokash fotkem.
Spamer Pako się oczywiście zdążył wciąć - gwoli jasności fotki Pako nie muszę oglądać

Lu - 7 Stycznia 2007, 16:00

dzejes, jesteś niepoprawnym świntuszkiem :lol:
Studnia - 7 Stycznia 2007, 16:00

Lista:
Nexus
mawete
Studnia
hjeniu
Miria
Bernhard
krisu
Monika_22
Pako
Lu


Zamiast małych znaków zapytania jesteście na niebiesko...
Jestem za tym żeby zapłacić teraz... A już tym bardziej jeśli chodzi o pokoje.
Aga, spodziewałaś się że w trzy gwiazdkowym hotelu pokoje będą tanie? I to jeszcze w hotelu w okolicy lotniska?? :shock:

gorat - 7 Stycznia 2007, 16:03

Też wolę zapłacić przed końcem stycznia, ale to może za kilka dni...
Pako - 7 Stycznia 2007, 16:03

To kurde, fani fantastyki w Warszawie bogaci są ;) Nie no, zostaje aka albo łóżka wojskowe ze wskazaniem na aka.
A może warszawiacy przyjmą resztę do swoich mieszkań :twisted: ;) ?

Studnia - 7 Stycznia 2007, 16:16

Ja mam inne pytanie. W kwestii formalnej. Jeśli mamy zgłosić się jako grupa, to czy płacimy jednorazowo, czy każdy sobie rzepkę skrobie i tylko umieszcza stosowny dopisek na wpłacie? Takie pytanie wysłałem już do organizatorów. Chodzi o to że w przypadku płacenia grupowego, ktoś musi podjąć się roli skarbnika... Ja się odżegnuje od funkcji, wystarczy mi 5 lat skarbnikowania w technikum.
gorat - 7 Stycznia 2007, 16:20

5 lat... dżizaz, ale Cię wrobili.
Studnia - 7 Stycznia 2007, 16:31

Ale co na tym zarobiłem, to było moje... :twisted:
gorat - 7 Stycznia 2007, 16:34

:mrgreen: :bravo

Na nas chyba nie dorobisz? ;)

Studnia - 7 Stycznia 2007, 16:53

Dlatego się odżegnuje od tej funkcjii... Pokusa może być zbyt wielka... (zależy od długości listy...) 8)
mawete - 7 Stycznia 2007, 17:21

Studnia: zostałeś jednogłośnie wybrany.... dawaj nr konta i całą resztę :mrgreen:
Pako - 7 Stycznia 2007, 17:23

A jak znikną pieniądze... mawete z pewnością wie, gdzie S.T.U.D.N.I.A. ma ślinianki ;)
Ixolite - 7 Stycznia 2007, 17:46

Choroba, ale ten czas pędzi... Ja się chyba indywidualnie na te indywidualne wpisze.
mawete - 7 Stycznia 2007, 18:07

Wstydzisz się nas? :mrgreen:
Agi - 7 Stycznia 2007, 18:13

Aga, jak znam "Gromadę" to jest to cena za dobę :(
Tomcich - 7 Stycznia 2007, 18:40

Mam w planach - możecie dopisać. :D
Aga - 7 Stycznia 2007, 18:44

No wiem, Agi. Miałam głupią nadzieję, że może jednak nie... Trzeba będzie wziąć akademik. Mam tylko nadzieję, że łazienki będą w pokojach.
Tomcich - 7 Stycznia 2007, 18:57

Aga
Cytat
Trzeba będzie wziąć akademik. Mam tylko nadzieję, że łazienki będą w pokojach.


Mieszkałem na studiach z łazienką w segmencie (na 4 pokoje), a przez rok nawet z łazienką wspólną na korytarzu. To dopiero zbliża ludzi. :mrgreen:

Studnia - 7 Stycznia 2007, 19:05

NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE! NIE BĘDĘ SKARBNIKIEM!!! :evil:

EDIT:

Kolejna aktualizacja listy:
Lista:
Nexus
mawete
Studnia
hjeniu
Miria
Bernhard
krisu
Monika_22
Tomcich
Pako
Lu

Ixolite - 7 Stycznia 2007, 20:14

mawete napisał/a
Wstydzisz się nas? :mrgreen:


No ba :lol:

A tak serio, nie chce robic zamieszania, roznica w kosztach duza nie jest, a ciezko mi sie ostatnio ogarnac.

Anonymous - 7 Stycznia 2007, 20:14

Rozumiem, że chodzi o to, żeby przed końcem stycznia opłacić prenumeratę grupową, prawda? Więc niech dopisują się tylko Ci, co na sto procent... Ja mogę zebrać od chętnych kaskę na SKOFIE, a reszta, jak chce, to na konto, ale do końca tygodnia, w poniedziałek (15.01) wysłałabym zgłoszenie i zrobiła przelew. Jak komuś to pasuje, to na priva.
Pako - 7 Stycznia 2007, 20:20

No to jak tylko pewniacy, to mnie wykreślcie, nie będę zamieszania robił ;)
Kruk Siwy - 7 Stycznia 2007, 20:27

Pako, baranku boży. Nocleg masz jak banku, nie mógłbym się nie odwdzięczyć. To chyba jasne? Wiesiek by mnie zagadał na śmierć...
Tyle że ode mnie trochi daleko ale damy radę...

Pako - 7 Stycznia 2007, 20:32

^_^ znaczy jakby co to mam gdzie spać :D Cool :D Się zobaczy wszystko jak jeszcze będzie wyglądało ;)
I cholera waham się, waham, czy płacić już teraz i ryzykować, czy czekać na późniejszy termin i liczyć na szczęście, że nie podrożeje. hmm.....
Dam jeszcze znać :)

Studnia - 7 Stycznia 2007, 20:48

Miria, dzięki!! Pako, na razie Cie nie wykreślam. Masz czas do SKOFY albo i dłużej.
dzejes - 7 Stycznia 2007, 20:49

Propozycja organizacyjna : może wszyscy zainteresowani noclegiem w akademiku umówią się na jeden? Zawsze można potem robić poranne imprezy antykacowe :D
hjeniu - 7 Stycznia 2007, 20:51

Kto przyniesie jogurcik :mrgreen:
Monika_22 - 7 Stycznia 2007, 22:00

Dobra,

już się przywitałam.
Wciąż deklaruję chęć załapania się na grupowe płacenie za akredytację i chętnie też wniję się grupowo do akademika. 8)

Pozdrawiam

Lu - 7 Stycznia 2007, 23:49

Pako napisał:
Cytat
To kurde, fani fantastyki w Warszawie bogaci są ;) Nie no, zostaje aka albo łóżka wojskowe ze wskazaniem na aka.
A może warszawiacy przyjmą resztę do swoich mieszkań :twisted: ;) ?


Pako, na litość boską!!! W życiu nie widziałam faceta który by narzekał na brak kasy bardziej niż ty !
Może zamiast wkręcania się do wspłforumowiczów na nocleg pogadasz z Fearfolem - on ma jaja i daje sobie jakos radę, mimo ze czasem mu ciężko. Moze jako kolega podpowie co zrobić zeby zarobić - jesteś studentem, a studenci zawsze dorabiają na boku. Wtedy mógłbyś opłacić akredytację i noclegi bez narażania rodziców na dodatkowe koszty.
Pomyśl o tym.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group