To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Plafoniada - w każdy czwartek na Rynku w Literatce.

Dabliu - 24 Października 2006, 16:49

Argael:
Cytat
Jeszcze ja, jeszcze ja! ( ^ _ ^ )/
Tym razem raczej się pojawię. Choćby na chwilę.


Ja też chyba wpadnę...

Nexus - 24 Października 2006, 16:56

mawete, akurat o tym to nie muszę ich przekonywać. Myślisz, że dlaczego tak chętnie przyjeżdżają w delegacje, hę? Bo na pewno nie po to by pracować :mrgreen:
Lu - 24 Października 2006, 18:46

w PRL dadzą im jeszcze obwarzanka do piwa w ramach promocji :P Co prawda zęby sobie mozna połamać na tych sucharach, ale szwedzi mają pewnie porządne implanty wstawione i suchary im niestraszne :twisted:
Nexus - 24 Października 2006, 20:32

Oni kruszą je toporami, potem rozsypują przed stolikiem i jak już nazlatuje się gołębi, to je łapią i robią gołąbki :mrgreen:
joe_cool - 25 Października 2006, 18:41

ja chyba wpadnę, po z panem Heniem muszę pogadać, chociaż pewnie i tak go nie będzie :| ale tylko na małe piwo! (zawsze tak jest, zawsze... :mrgreen: )
Dabliu - 26 Października 2006, 01:35

Margota napisała:

Cytat
Niniejszym powiadamiam Szanowne Koleżeństwo, że spotkanie czwartkowe odbędzie się w hallu Kina OKO, ul. Pretficza o godzinie 17.00.
To z okazji spotkania autorskiego Marka Krajewskiego.
Dalszy ciąg wieczoru ustalimy demokratycznie - czyli kto pierwszy zaproponuje knajpę, ten poprowadzi tam stado :) )))

Pozdrawiam cieplutko
M.

joe_cool - 26 Października 2006, 17:58

o rany, a ja akurat mam spotkanie wspólnoty mieszkańców... :(
kurcze, biednemu zawsze wiatr w oczy :|

Argael - 26 Października 2006, 19:25

Do Oka ode mnie z domu rzut beretem, ale o 17:00 to się ja dopiero przebijałem przez miasto w okolicach Grunwaldu. A potem mnie pani w banku przetrzymała prawie godzinę.
Lu - 29 Października 2006, 14:27

Dabliu, czy następne spotkanie, 02.11.2006 odbywa się w Literatce, czy też zaplanowano jakieś biegi terenowe przez miasto ?
Nexus - 29 Października 2006, 14:37

A ja znowu wypadam z czwartkowego spotkania... coś ostatnio nie składa się...
Dabliu - 29 Października 2006, 21:07

Lu:
Cytat
Dabliu, czy następne spotkanie, 02.11.2006 odbywa się w Literatce, czy też zaplanowano jakieś biegi terenowe przez miasto ?


Tego nie wiem. Ostatnio frekwencja nie dopisała. Nie było ani Margoty, ani Generała, ani Dębskiego, ani nikogo prawie... Inglot był przez chwilę tylko i się zmył, więc w minimalnym składzie (ja i Czarownica z FF) trafiliśmy do Mleczarni. Na razie nie wiem, co będzie w czwartek i gdzie... Ja będę miał dość ciężki tydzień w robocie i nie wiem jeszcze czy się zjawię. Ale jeśli się czegoś dowiem, to dam znać :)

joe_cool - 30 Października 2006, 17:38

ja w czwartek mogę :mrgreen: - po hiszpańskim, oczywiście.
Lu - 3 Listopada 2006, 17:14

Byliśmy w czwartek w Literatce i tym razem trzon przybył lecz nie było reprezentantów FF :)
joe_cool - 3 Listopada 2006, 17:22

byliśmy, piwo piliśmy, na Falkon się umawialiśmy - ale, stety-niestety (kto wie, o co chodzi, ten wie ;) ), moja szefowa się zgodziła, więc na Flakon nie jadę... może innym razem. trochę żałuję, ale mam swoje priorytety :P
Lu - 8 Listopada 2006, 16:26

joe_cool napisał/a
(...) ale mam swoje priorytety :P


niestety... ;)

Dabliu - 8 Listopada 2006, 20:27

To co, jutro o 18.00 w Literatce?
Nexus - 8 Listopada 2006, 21:26

yup... jutro 18.00...też będę
joe_cool - 9 Listopada 2006, 15:45

a ja za godzinę wsiadam do pociągu i jadę na zachód... za tydzień też... do zobaczenia za dwa tygodnie, będę na pewno, obiecuję :mrgreen:
Nexus - 10 Listopada 2006, 08:28

Wczoraj było bardzo kameralnie. Okazało się, że w Literatce było spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem i ponieważ nie znaleźliśmy nikogo z ekipy fantastów, ewakuowaliśmy się do PRL'u. Tam dołączył Argael.
Dabliu, gdybyśmy mieli do Ciebie namiary poinformowalibyśmy o nowej lokalizacji :)

Dabliu - 10 Listopada 2006, 21:16

Nexus
Cytat
Wczoraj było bardzo kameralnie. Okazało się, że w Literatce było spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem i ponieważ nie znaleźliśmy nikogo z ekipy fantastów, ewakuowaliśmy się do PRL'u. Tam dołączył Argael.
Dabliu, gdybyśmy mieli do Ciebie namiary poinformowalibyśmy o nowej lokalizacji :)


To samo sobie pomyślałem :D bo ja trafiłem do Literatki w momencie, gdy ekipa się zrywała. Poszliśmy w beznadziejne miejsce, gdzie nie było fajnie :| i w końcu urwaliśmy się z Margotą, Czarownicą i Masonem do jakiejś nowej knajpki obok Mleczarni, gdzie spędziliśmy czas na miłej pogawędce w kameralnej, sympatycznej atmosferze.

BTW w Literatce ponoć co czwartek mają się odbywać tego typu spotkania, więc miejscówa raczej odpada...

Nexus - 10 Listopada 2006, 21:59

Czyli nastąpi zmiana miejsca? A o której godzinie się zerwaliście?
Dabliu - 11 Listopada 2006, 10:49

Miejsce zostanie zmienione... ale o tym zadecyduje prawdopodobnie Margota.

Ja przyszedłem o 18.05 (chyba) i trafiłem akurat na taktyczny odwrót ekipy.

Dabliu - 14 Listopada 2006, 10:49

Margota napisała:
Cytat
WRACAMY DO LITERATKI!
Jak wynika ze zwiadu przeprowadzonego dzisiaj, czwartek w Literatce jest wolny na razie od imprez. Co oznacza, że możemy wrócić na łono lokalu. O 18.00. Jak zwykle.

Gdyby jednak coś się zmieniło, to mam Plan B.

Pozdrawiam
M.

Lu - 14 Listopada 2006, 13:54

Dzięki Dabliu :)
Mianuję Cię naszą oficjalną wtyką 8) :wink:

Dabliu - 14 Listopada 2006, 17:15

Lu:
Cytat
Dzięki Dabliu :)
Mianuję Cię naszą oficjalną wtyką 8) :wink:


:mrgreen:

RD - 17 Listopada 2006, 08:41

Zamieszczam informację w tym wątku, bo może się ktoś z Plafoniadowiczów zainteresuje. Pierwsze urodziny Pracowni Fantastycznej SFan (Wrocław, ul. Sokolnicza 7/17, paw.32) w dniach 24 do 26 listopada. Organizatorzy serdecznie zapraszają. No i, rzecz jasna, jest kolejny pretekst do spotkania :) .
Poniżej link do artykułu na temat obchodów.
http://pracownia.sfan.pl/...article&sid=188

joe_cool - 17 Listopada 2006, 16:46

brzmi interesująco. i akurat nie wyjeżdżam na weekend. to jak, idziemy? (tylko gdzie jest sokolnicza?? :mrgreen: )
Dabliu - 18 Listopada 2006, 18:04

joe_cool napisał/a
(tylko gdzie jest sokolnicza?? :mrgreen: )


Zaraz obok placu JPII. Te pawilony podłużne za XII L.O.

joe_cool - 20 Listopada 2006, 11:14

gdzie plac jest, to wiem. pawilony też się znajdzie. to kto idzie? czyżby cały wrocław jeszcze leczył kaca po falkonie? :twisted:
Nexus - 20 Listopada 2006, 13:17

:P Pojedziesz następnym razem to zobaczysz :mrgreen:
Mnie na pewno nie będzie, bo mam w domu imprezę w sobotę... *oj.. wątroba już boli*



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group