To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Tytoń

Kruk Siwy - 26 Marca 2010, 11:35

Trochę konfabuluje, sam widziałem a co gorsza czułem. Wiecie? On cygara rozbebesza i pali jako tytoń fajkowy!
feralny por. - 26 Marca 2010, 11:36

Kruku Siwy, :shock:
Kruk Siwy - 26 Marca 2010, 11:37

Takie oczy zrobiłem właśnie a jeszcze większe jak dym mi w nie wlazł. No ale piwo znieczula.
dalambert - 26 Marca 2010, 11:38

spoko - cygara były czeskie więc jakości mało cygarowej, ale z Amfora wcale , wcale ;P:
Ozzborn - 26 Marca 2010, 14:42

Bosz ja ostatnio panią w trafice pod Mariotem poprosiłem o jakieś delikatne nie za drogie cygaro. W prawdzie mnie nie zemdliło, ale kruszyło się w palcach... i śmierdziało. Nie polecam cygar za 6 złotych choćby i nawet z Karaib jak owe :P
merula - 26 Marca 2010, 15:17

Ozzborn, było kupować w Galerii Mokotów. Tam na cygara jest nawilżane pomieszczenie, więc nie powinny się kruszyć.
Ozzborn - 26 Marca 2010, 15:42

W Złotych Terejsach też jest. A jakie tam ceny mają? W sensie da się coś kupić poniżej 20 zet?
merula - 26 Marca 2010, 15:51

Da się.
mBiko - 26 Marca 2010, 23:50

No i mi smaka narobiliście tymi cygarami, będę się musiał za czymś rozejrzeć.
merula - 27 Marca 2010, 10:48

polecam się na przyszłość :mrgreen:
dalambert - 29 Marca 2010, 11:24

A my wczoraj w Para mieliśmy również do użytku tabakę senatorską - ehhhh
quejinho - 15 Kwietnia 2010, 20:02

Czy może spotykacie się by popykać fajkę ? Czy też cieszyć się różnymi rodzajami "spożywania" tytoniu ?
feralny por. - 15 Kwietnia 2010, 20:08

W zasadzie na SKOFAch chłopaki i dziewczyny wymieniają się swoimi specyfikami, tudzież spożywają je.
quejinho - 15 Kwietnia 2010, 20:17

Najbliższy termin wypada na moich wizytacjach na mazurach, szkoda nie mam jak się wprosić. A z miłą chęcią zaczerpnął bym zdania innych na temat pykania czy niszczenia sobie nosa :P .
mBiko - 15 Kwietnia 2010, 21:51

quejinho, nie krępuj się, zarzuć temat tutaj. Na temat tabaki chętnie podyskutuje co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście osób. W sprawie fajki tez się ktoś znajdzie,

:mrgreen:

quejinho - 16 Kwietnia 2010, 06:37

Co do tabaki to interesuje mnie polski wyrób, ktoś wcześniej wspominał o bursztynie jałowcu. Gdzie to dorwać zleciałem allegro i nic tam nie znalazłem. A do fajki to nazwy tytoniu fajkowego bym najchętniej pochwycił. A no i została shisha, zostało mi trochę na dnie "mięta z czekoladą" i zastanawiam się nad kupnem nowego smaku mniej mdłego co myślicie o kawie, truskawce ?
dalambert - 16 Kwietnia 2010, 08:17

quejinho napisał/a
bursztynie jałowcu. Gdzie to dorwać

Na Kaszubach / Kościerzyna, Wdzydze, Skorzewo i jeszcze pare/ Za czasów szalejącej Unii Wolności zakazano produkcji , wyrobu tabaki w Polsce. Był czas, że była produkowana przez tytoniowe zakłady. Opecnie jeno kaszuska manufaktura się została .
Wreczki, czy torebki samozamykające plaskikowe tak około 10 gr, zawierające.
Kaszubskie tabaki są grubiej mielone / makutra i drewniana pałka/ i znacznie bardziej "tytoniowe" w smaku i zapachu z lekką tylko "nutą" dodatków / bursztyn, lub jałowiec/.
Dla mnie doskonały wyrób , niestety bez wycieczki lub znajomych na Kaszubach nie dostaniesz.

quejinho - 16 Kwietnia 2010, 08:57

Trzeba w takim razie zbierać pieniądze. I piesza wędrówka po złoto tzn. bursztyn :)
Zgaga - 16 Kwietnia 2010, 11:04

quejinho napisał/a
Co do tabaki to interesuje mnie polski wyrób, ktoś wcześniej wspominał o bursztynie jałowcu. Gdzie to dorwać zleciałem allegro i nic tam nie znalazłem.

Pomarzyć zawsze można. Pierwszy i ostatni raz jak kupowałam kaszubską, to robiłam to za pośrednictwem kolegi mającego "stałe źródło" na Kaszubach. Z tego co wiem, trzeba jednak znać kogoś osobiście stamtąd.

A z tabaki - cały czas trenuję Dholakia Irish Caffe. Pełen, nieustający zachwyt - mój i osób innych probujących.

dalambert - 16 Kwietnia 2010, 11:05

Zgaga napisał/a
trenuję Dholakia Irish Caffe. Pełen, nieustający zachwyt - mój i osób innych probujących

Potwierdzam :!: jedna z najorginalniejszych i zacnych tabak :D

quejinho - 16 Kwietnia 2010, 12:15

Dalambert, hmmm próbowałem smakowych to tak mnie odpychały, najczęściej raczę się miętką. Ale jak zauważę irish caffe to zainwestuję i sprawdzę. A co do tytoniu fajkowego może ktoś coś poradzić ?
Zgaga - 16 Kwietnia 2010, 12:23

O..to zaraz mBiko powinien się odezwać.
Ozzborn - 16 Kwietnia 2010, 13:41

Ja jestem w opozycji, mnie te słodkie zapachowe w ogóle nie podchodzą - już wolę redbulla :P

mBiko odpowie, że to zależy i trza popróbować :wink: bo już się pytałem. Osobiście próbowałem niewielu i nie jestem też fanem palenia, ale tytonie Alsbo wydają się niezłe. Z często padających nazw jest też Amfora.

dalambert - 16 Kwietnia 2010, 13:45

quejinho napisał/a
A co do tytoniu fajkowego może ktoś coś poradzić ?

Ja stosuje najprostszy numer - kupuję pół kilo naszej polskiej krajanki i na wyjściowo mieszam z Amfora -fulamat. Ale dzieki ostremu wejściu w tabakę to ostatnio fajkę bardzo oszczędzam.
Same polskie krajanki masowe - zabijają wszystkich w koło swym porażającym aromatem. Swiadkowie są :mrgreen:

quejinho - 16 Kwietnia 2010, 13:50

Ozzborn, akurat została odrobina grosza więc może zakupię coś nowego. Co do red bulla to zapraszam na porcję ;) .
dalambert - 16 Kwietnia 2010, 13:57

quejinho, ja w tej chwili lecę :
Red Bull -strong snuff
Samuel Gawith - cherry.
Obie zacne każda w swoim rodzaju, no i mam jeszcze odrobinę "Kaszubskiej " /Zgaga, jesteś wielka/ co zar dziennie z wyczuciem sobie aplikuje,.

Ozzborn - 16 Kwietnia 2010, 14:04

I borni jak niepodległości ;P:
Ten Samuel cherry był całkiem niezły - nie taki słodki.

Zgaga - 16 Kwietnia 2010, 14:22

dalambert napisał/a
Same polskie krajanki masowe - zabijają wszystkich w koło swym porażającym aromatem. Swiadkowie są :mrgreen:

Faktycznie, są. Jeszcze żyją. Ale zapach - kooooszmar.

Ja z kolei nie lubię tabak mentolowych. Stąd też inne zapachy. A ostatnio widziałam Dholakii beztytoniową - jakąś mieszankę hinduskich ziół.To może być ciekawy wynalazek.

dalambert, a nie zostawiłeś przypadkiem wczoraj tabaki w Para. Mam czyjegoś Red Bulla.

dalambert - 16 Kwietnia 2010, 14:28

Zgaga, zostawiłem puste pudełko = To tam JESZCZE coś jest :!: :?:
Zgaga - 16 Kwietnia 2010, 14:32

Nie sprawdzałam.Tak, zebrałam cały dobytek w kieszeń.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group