To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Numer 43 - w kioskach około 1 maja

Gustaw G.Garuga - 28 Kwietnia 2009, 21:36

Dziwne by to było, skoro jakiś czas temu RK mówił komuś gdzieś (ta zawodna pamięć!), że oboje z KSK chcą, aby PG pozostał małym wydawnictwem...
dalambert - 28 Kwietnia 2009, 21:42

PG dyskretnym wydawnictwem jest, a ja sie dość dobrze domyśliłem już z miesiąc tem, ale nie bedę Wam psuł trwożnego oczekiwania :wink:
NURS - 28 Kwietnia 2009, 21:51

He, he, MOFFISS analizuje sytuację, jak widze. Robert MW nagłośnił co nieco i proszę...
MOFFISS - 28 Kwietnia 2009, 23:07

NURS napisał/a
He, he, MOFFISS analizuje sytuację, jak widze. Robert MW nagłośnił co nieco i proszę...

wgryzam się w branżę, hyhy

Agi - 30 Kwietnia 2009, 13:14

Ktoś już widział najnowszy numer w kiosku?
Virgo C. - 30 Kwietnia 2009, 15:11

Dzisiaj specjalnie się rozglądałem po miejscach, gdzie może być ale niestety numeru brak. A że jutro święto to i pewnie pismo do kiosków trafi w poniedziałek :(
xan4 - 1 Maj 2009, 15:08

mamy 1 maja, może wstępniak zawiśnie na stronie głównej :?:
gorat - 1 Maj 2009, 15:16

xan4 napisał/a
mamy 1 maja, może wstępniak zawiśnie na stronie głównej
_________________
gorat !
Co ??
Ty już wiesz co !!!
Nie do mnie z tym!
xan4 - 1 Maj 2009, 15:17

gorat, do Ciebie to apel w całkiem innej, statusowej sprawie ;P:
NURS - 1 Maj 2009, 17:38

Muszę czekać na nume! Miał byś na wczoraj, do warszawki dojechał w terminie i pupa.
mawete - 1 Maj 2009, 21:10

NURS napisał/a
Muszę czekać na nume!

Przyzwyczajaj się :mrgreen: :twisted: ;P:

Studnia - 2 Maj 2009, 00:53

NURS, z różnych źródeł dochodzą mnie słuchy że system kolportażu (wielu firm) przypomina czarną dziurą. Zakrzywia czas...
No i do tego dochodzi zasada "co masz zrobić dziś, zrób jutro, będziesz miał dwa dni wolnego", a że "jutro" wypadło w dzień wolny od pracy, to już są dwa dni wolnego. :?

Agi - 2 Maj 2009, 09:13

Długi majowy weekend jest co roku...
Ixolite - 2 Maj 2009, 11:00

Ale ten jest wyjątkowy, bo w niedzielę nie można dnia świętego święcić, tylko święto państwowe trzeba święcić! Ja myślę, że dopiero we wtorek-środę zacznie normalność (o ile można to tak nazwać) do państwa polskiego powracać ;)
Adashi - 2 Maj 2009, 11:51

Nie stwierdzono nawet śladowych ilości, przynajmniej dziś :|
Virgo C. - 2 Maj 2009, 14:42

Dzisiaj chyba tylko gazety codzienne dowozili do kiosków :|
Adashi - 2 Maj 2009, 14:44

Ale jednak. Nabyłem za to NF.
teddy - 2 Maj 2009, 15:45

No nie... Ledwie człowiek wyjedzie na wysuniętą placówkę, a tu mu naczelnego zmieniają :shock: Jak czytam, wszystko miało być wiadome pod koniec tygodnia, a tu za chwile nowy i dalej nikt nic nie wie. A to ci dopiero :roll:
mawete - 2 Maj 2009, 17:44

Naczelny sam się zmienił :mrgreen:

//edit: to chyba pierwsza taka sytuacja w Polskich wydawnictwach :twisted:

NURS - 2 Maj 2009, 21:58

staram się być na czele naczelnych :-)
teddy - 3 Maj 2009, 17:20

NURS, ale nie rozumiem dlaczego nie dałeś jeszcze nowego numeru na stronie? Przecież ty wiesz już co tam będzie :roll:
Nawet na odchodne nie dotrzymałeś słowa :( miało być na koniec tygodnia...

gorat - 3 Maj 2009, 17:56

Do końca tygodnia jeszcze sześć godzin, nie stresuj odchodzącego!
jewgienij - 3 Maj 2009, 18:14

To już nadużywanie cierpliwości forumowiczów jest. Miało być w piątek. Kolportaż zawalił, OK. Ale wstęp można było wkleić albo informację dać, bo już najwyższy czas i ludzie na to z niecierpliwością czekają. Tymczasem się ich lekceważy, najmniej są widać ważni w tej roszadzie. Ani stary, ani nowy redaktor naczelny nie zniżyli się do tego, żeby dać informację ludziom, którzy pismo utrzymują z własnej kieszeni. Bo popsuje to efekt ostatniego wstępniaka?( raczej o tajemnicy handlowej mowy być już teraz nie może). Takie stosunki to panowały kiedyś na forum NF, dlatego jestem zaskoczony i zły.
Toudisław - 3 Maj 2009, 18:28

jewgienij, Spokojnie nie znasz umowy i ja jej też nie znam więc jestem cierpliwy. Mały Czołg a ni Nosiwoda naczelnymi nie zostaną raczej.

Spokojnie wszyscy się dowiemy ;)

NURS - 3 Maj 2009, 18:46

jewgienij, tak naprawdę, to ci co płacą są w większości poza forum. Tym razem wszyscy powinni dowiedzieć się w tym samym czasie. Zatem jutro.
jewgienij - 3 Maj 2009, 19:04

NURS napisał/a
jewgienij, tak naprawdę, to ci co płacą są w większości poza forum.


Miło to usłyszeć wprost.
Ale póki co, pismo nie jest rozdawane za darmo, więc jakiś udział prosty forumowy lud ma.
Skoro forumowicze mają takie samo zaufanie redakcji, jak pierwszy lepszy, kto sobie po prostu kupi w poniedziałek w kiosku gazetę i przeczyta, to po co ta cała komedia była? Dowiedzielibyśmy się jutro, i tyle.

mawete - 3 Maj 2009, 23:14

jewgienij: trochę luzu, kilka godzin Cię nie zbawi :wink:
ihan - 3 Maj 2009, 23:28

A ja akurat z jewgienijem się zgadzam. Cała sprawa ze wstępniakiem, pozostawieniem ludzi na forum w niepewności (a wystarczyło tylko komuś zaufanemu, kto miał dostęp do netu zostawić informację, że wstępniak jest prawdziwy a nie Prima Aprilisowy żart, bez żadnych szczegółów) takie mało eleganckie. Ludzie spoza forum, skoro na forum i stronę nie zaglądają widocznie aż tak spragnieni wiadomości o zmianach nie są. Szczerze, to jest mi przykro.
Godzilla - 3 Maj 2009, 23:33

Ten i ów zagląda, na Fahrenheicie widziałam jakąś dyskusję i coraz to ciekawsze pomysły, kto ma być nowym RedNaczem. Kabaret sobie zrobili czy cóś.
NURS - 3 Maj 2009, 23:35

ihan, ja wypełniaqm warunki umowy - a są one takie, że informacja ukaże się jednocześnie, w piśmie i na forum. nie ma w tym żadnego lekceważenia nikogo. to czysty marketing.
Jutro wszystko bedzie wiadome. A co do prostowania prima aprilisów, to mam inne zdanie :-)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group