To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - EURO 2008

Virgo C. - 8 Czerwca 2008, 22:29

No to po ptokach, może chociaż honorową bramkę wbiją ale wygrać już pewnie nie wygrają.
Fidel-F2 - 8 Czerwca 2008, 22:43

2:0 ale chłopaki nie są złe, powiedziałbym nawet że optymizmem lekko powiewa na przyszłe mecze
NURS - 8 Czerwca 2008, 22:44

a katowice swietuja zwyciestwo naszych. sztuczne ognie. okrzyki, muzyka...
Homer - 8 Czerwca 2008, 22:48

Fidel-F2 gdzie Ty kur#$ widzisz ten optymizm!

Chłopacy byli cieniem tego co prezentowali na Portugalii. Do bramki praktycznie nie istnieli - widać remis z Niemcami to za duże podniecenie, w którym miast myślenie "JakTuWygrać" zajmuje myślenie "JaktuCzegośNieSpieprzyć". Potem były 2 akcje. Druga połowa lepsza, ale brak wykończenia totalny.
Na +: Łobodziński, Boruc, ROGER (bez kompleksów - świetna zmiana_, i PISZCZEK....

NO I OCZYWIŚCIE KUBICA !! !! !! :)

Jestem lżejszy o 200zł :/.... Ale... Ciągle wierzę, że odegram się w półfinale! :D

Reasumując: jeszcze w nich wierzę, ale nie zgadzam się, że zagrali dziś ambitnie i dobrze. Gdy Niemcy grali na maxa, nasi nie istnieli, a gdy zwolnili, mieli skąpe przebłyski tego co mogli zagrać, gdyby podeszli do meczu bez kompleksów jak choćby Roger...

Taselchof - 8 Czerwca 2008, 22:50

może resztki mniejszości niemieckiej wyszły ;P: mecz oceniam całkiem pozytywnie w końcu Polak był najlepszy na boisku ;P: całkiem nie źle grali Piszczek i Jasiu Rodżerski, nie popisał się za to Żuraw Smolarek (idiotyczna żółta kartka) i Krzynówek (chociaż akurat on za dużo piłki nie miał cały czas grali nie nim) :P jeśli zmieni się gra mamy szanse wygrać z Austrią i powalczyć z Chorwacją chociaż w meczu wcześniejszym pokazali że grac umieją Chorwacja się męczyła...

P.S. magia cyfr nie poszła ;P:

Gustaw G.Garuga - 8 Czerwca 2008, 22:50

Co to ja miałem mówić na pocieszenie... Że obie bramki strzelił P... E, lepiej powiem, że w starciu dwóch lwów Loew pokonał Leo. Że niby to wina trenera. (C) by Tomaszewski.
Taselchof - 8 Czerwca 2008, 22:52

Tomaszewski jak zawsze powie że grały koszulki plus Boruc :mrgreen:
Homer - 8 Czerwca 2008, 22:54

Taselchof napisał/a
mamy szanse wygrać z Austrią i powalczyc z Chorwacją

Nie bądź taki pewny opisanego rozkładu sił. Austria w II połowie była dużo lepsza od Chorwacji... jedyny problem tej drużyny to brak napastnika. Ale z nami mogą im wyjść te dwie wrzutki i karny i leżymy i kwiczymy. A Chorwacja po kwadransie dominacji najpierw przestała grać, a potem nie potrafiła nawiązać równej gry... Tylko, że w okresie dominacji była diablo niebezpieczna.

Może być różnie, ale ciągle wierzę :) .

Taselchof - 8 Czerwca 2008, 22:57

Austria pokazała głównie to że umie dobrze grac w obronie ;P: mecz nie był niezwykły dlatego ze Austria grała tak dobrze ale raczej ze Chorwatom nie szło. Po wyjściu z grupy czekają Czechy i Portugalia więc tez może być ciężko :D Jacek Gmoch mówił przed chwilą ze teraz czeka nas mecz o honor i możemy zabłysnąć :D
Tequilla - 8 Czerwca 2008, 23:07

ale, ale pierwszy mecz zawsze przegrywamy 0:2

drugi też przegrywamy, ale trzecie ostatnio wygrywaliśmy! ;)

Mam wrażenie, że dla naszych najważniejsze są eliminacje. Eliminacje to emocje, a finały to już tylko konieczność. Bo do tego czasu każy już zdąży zagrać w reklamie...

Gustaw G.Garuga - 8 Czerwca 2008, 23:09

W relacji BBC Polska wypada blado, pochwały zbiera jeno Roger i Boruc. W sumie powodów do optymzmu nie ma żadnych. Ale wciąż 'czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko' - nabijemy Niemcom goli i to jeszcze w tych mistrzostwach! ;P:
Homer - 8 Czerwca 2008, 23:10

Tequilla napisał/a
Mam wrażenie, że dla naszych najważniejsze są eliminacje. Eliminacje to emocje, a finały to już tylko konieczność. Bo do tego czasu każy już zdąży zagrać w reklamie


Raczej chodzi o to, że wolno się rozkręcają. W eliminacjach wtopa i można jeszcze poszaleć... na turnieju wtopa i można się pakować.

jewgienij - 8 Czerwca 2008, 23:49

Są jeszcze dwa mecze...
W 82 RFN przegrał pierwszy mecz z Algierią 1-2 i był wicemistrzem świata.
W tym samym roku Argentyna przegrała z Belgią i wyszła z grupy
W 1990 Jugosławia dostała na wstępie 4-1 od RFN, a sobie poradziła.
Pamiętajmy blamaż Ukrainy w meczu z Hiszpanią na rozpoczęciu ostatnich MŚ, a doszli chyba do ćwierćfinału.

dzejes - 9 Czerwca 2008, 00:02

Meczu komentować nie będę.

Skomentuję za to zachowanie tych dwóch baranów mieniących się komentatorami. Czy oglądając mecz reprezentacji Polski w polskiej telewizji oczekiwanie, że komentujący mecz dziennikarze będą kibicować Polsce to przesada?

mad - 9 Czerwca 2008, 00:08

jewgienij, w EURO bardzo często drużyna, która przegrała pierwszy mecz, wychodziła z grupy. W tym turnieju zdarza to się częściej niż na Mistrzostwach Świata.
I na tym - między innymi - opieram swój optymizm!

joe_cool - 9 Czerwca 2008, 11:26

Roger był naprawdę niezły! Nigdy wcześniej go w akcji nie widziałam i muszę powiedzieć, że to była dobra decyzja wpuścić go na boisko. Lewandowski też się dwoił i troił, ale niestety, niewiele to dało... Gole padły po ewidentnych błędach obrony - szkoda.

Czego w polskiej grze do tej pory nie rozumiem (niemieccy komentatorzy też to zauważyli, ale oni raczej się cieszyli), to fakt, że Polacy zostawiali Niemcom baaaardzo dużo miejsca na środku pola. :roll: Kurcze, przy każdym meczu tak jest - dlaczego???

Witchma - 9 Czerwca 2008, 11:29

joe_cool napisał/a
to była dobra decyzja wpuścić go na boisko


Tylko czemu tak późno? Roger był jedynym zawodnikiem, który miał jakikolwiek przegląd gry i wychodził na pozycje... reszta (a Krzynówek najbardziej) dostawała piłkę i nie wiedziała, co z nią zrobić...

Poza tym nie wiemy, co to znaczy grać pressingiem :(

joe_cool - 9 Czerwca 2008, 12:09

o matko... :roll: http://wiadomosci.onet.pl/1765342,11,item.html
dzejes - 9 Czerwca 2008, 12:11

Nie ma takiej prawnej możliwości i ten idiota bez wątpienia o tym wie.
Gustaw G.Garuga - 9 Czerwca 2008, 12:14

Wolałbym, żeby nie wiedział i "apelował" ze zwykłej głupoty i złości, niż z zimną premedytacją.
Virgo C. - 9 Czerwca 2008, 12:21

Szkoda tylko, że my to wiemy, a przeciętny zwolenik LPR pojęcia o tym nie ma.

A tak swoją drogą to prof. Środa poczuła się z powodu Euro dyskryminowana.
http://wiadomosci.wp.pl/w...68&ticaid=1609b

Gustaw G.Garuga - 9 Czerwca 2008, 12:26

To felieton humorystyczny, tak?
Virgo C. - 9 Czerwca 2008, 12:30

Podejrzewam, że całkiem serio.
dzejes - 9 Czerwca 2008, 12:30

To prof. Środa, tak?

:lol:

Witchma - 9 Czerwca 2008, 12:32

A propos humorystyczny... dzisiaj rano Marek Jóźwiak stwierdził w telewizyjnej trójce, że pomimo naszych obaw, że polscy piłkarze będą mieli braki kondycyjne, to widać było wyraźnie, że to Niemcy nie nadążają i są kiepsko przygotowani pod tym kątem... Ja chyba inny mecz oglądałam :?
joe_cool - 9 Czerwca 2008, 12:36

dzejes napisał/a
Nie ma takiej prawnej możliwości i ten idiota bez wątpienia o tym wie.

Gustaw G.Garuga napisał/a
Wolałbym, żeby nie wiedział i apelował ze zwykłej głupoty i złości, niż z zimną premedytacją.

wie, nie wie, najgorsze, że prawdopodobnie zachodnie media to zauważą i znowu będzie wstyd na cały świat :evil:

Virgo C. - 9 Czerwca 2008, 12:39

Co ciekawe jak powiedziałem mojemu współlokatorowi (który się piłką zupełnie nie interesuje) o tym że to Podolski nam wlepił te dwie bramki to też rzucił, żeby mu odebrać obywatelstwo. Dobrze chociaż, że w formie żartu...
Ziuta - 9 Czerwca 2008, 13:31

Ludzie, no, skończcie z tą mową nienawiści, dobrze? :wink:
jewgienij - 9 Czerwca 2008, 13:41

Podolski jest w porządku chłopak. Grałby pewnie dla Polski, gdyby ktoś w PZPN był kumaty.
A że strzelił bramki? Jak się dwa razy dopuszcza do sytuacji dwóch na bramkarza, to i tak powinniśmy się cieszyć, że już w 3 minucie Gomes nam nie strzelił.
Orzechowski to debil bez żadnego politycznego znaczenia, mam pretensje do onetu, że nagłaśnia te jego blogowe wypociny.

Witchma - 9 Czerwca 2008, 13:44

Ja w ogóle nie rozumiem, jak ktokolwiek może mieć pretensje, że napastnik strzela bramki dla, bądź co bądź, swojej drużyny :? Na rozum wszystkim padło, czy jak? Może lepiej się czepić tego, że nasi napastnicy (jak Roger ;P: ) tego nie robią...

I zgadzam się z przedpiścą - Podolski (bo Klose nie) to swego czasu nawet chciał dla nas grać, ale wszyscy go olali, na jego miejscu też bym się nie pchała, gdzie mnie nie chcą.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group