To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Blogowanie na ekranie - Dunadan - "Daha Braha"

Dunadan - 7 Stycznia 2007, 11:14

Ja jeszcze nie spotkałem jadowitego węża... OK, raz, żmiję czarną jak okładka płyty Metalliki...
Co do ich trzymania... zasadniczo, w sumie po co męczyć bidulę :-D ale jak już się trzyma to w ogóle zauważyłem że gady są takie chłodne w dotyku...

hijo - 7 Stycznia 2007, 11:29

i wcale nie są śliskie jak niektórzy myślą. Miałem kiedyś na sobie małego jeszcze pytona, fasssscynuje mnie jak te zwierzaki się poruszają, niesamowite uczucie jak oplata się wokół ręki.

A znacie dowcip jak Polak Rusek i Niemiec złapani przez diabła musieli wytresować jakieś zwierzę. Ten kto wytrewsuje najlepiej będzie wolny?

Niemiec wziął owczarka niemieckiego, Roisjaniń konia, a Polak węża.
Gdy upłynąłł czas poświęcony na tresurę diabeł przyszedł sprawdzić jak sobie poradzili.
Niemiec wytresował swojego oczarka, tak żę pies wykonywał kązde jego polecenie, skakał przez przeszkody aportował tropił i takie tam rózne psie rzeczy.
Rosjanin wsiadł na konia i zaprezentował mistrzowski przejazd po torze przeszkód, potem piekną choreografię taneczną do muzyki.
Diabeł idzie do Polaka i pyta się: A co twój wąż potrafi?
Polak chwycił węża, naciągnął i chlast wężem o kant stołu. Wąż: Szszszszszszsz
Diabeł patrezy zdumiony, ale nic się nie dzieje wąż tylko syczy. Polak znowu naciągnął wężai jeszcze mocniej walnął nim o stół. Wąż znowu szszszszszz
Oj nie podoba misię to zauważył diabeł. POlak wkurzony wziął potężny zamach i wyrżnął jeszcze raz wężem o stół wąż: Szszszszła dziewewczka do laseczka....

Anonymous - 7 Stycznia 2007, 11:35

Zaraz tu przyleci dzejes. 8)

Pako, nigdy nie trzymałeś węża? :lol:

elam - 7 Stycznia 2007, 11:38

sadyzm.... :D

weze wcale nie sa zimne.
sa zimnokrwiste, a tu pozwole sobie zacytowac wikipedie:
Cytat
Tradycyjne określenia zimnokrwistość i ciepłokrwistość są mylące, bo np. gdy jaszczurki nagrzeją się na słońcu, to też są ciepłokrwiste. Prawidłowym określeniem jest zmiennocieplność (ektotermiczność) – wykorzystywanie ciepła z otoczenia i stałocieplność (endotermiczność) – wytwarzanie ciepła metabolicznego do regulacji temperatury ciała. Dzisiejsze gady są ektotermiczne, tzn., że ich aktywność ruchowa jest uzależniona od temperatury otoczenia. Zwierzęta endotermiczne dysponują własnym wewnętrznym źródłem ciepła, więc nie są uzależnione od dostawy ciepła z otoczenia, ale w zamian za to muszą jeść ok. 10 razy więcej od zwierząt zmiennocieplnych.

Pako - 7 Stycznia 2007, 11:40

Miria, pozwolę sobie udać, że nie wiem, co masz na myśli :P Ja tu mam udawać młodego, niedoświadczonego i niewinnego i proszę mi tu mojego starannie pielęgnowanego obrazu nie psuć :P
hijo - 7 Stycznia 2007, 11:40

Cytat
Zaraz tu przyleci dzejes. 8)
Miria myślisz, że pochwali się jakimś śpiewającym wężem :mrgreen:
Anonymous - 7 Stycznia 2007, 11:44

Hijo, po prostu wywołujecie wilka z lasu. :mrgreen:
hijo - 7 Stycznia 2007, 11:49

Miria, no to teraz będą na tapecie psowate? :mrgreen:
Pako - 7 Stycznia 2007, 11:50

Dun - wrzuć zdjątko wilka siakiegoś, ostatecznie może być dzika psina jakaś ;)
A Dzejes znany jest z zamiłowania do wszelkich zwierzaków wężopajęczych. Kiedyś pewnie się pochwali krzyżówką: długim, łuskowatym pajakiem, albo węzem z nogami włochatymi ^^

hijo - 7 Stycznia 2007, 11:52

A ztego co pamiętam to i pieskami się Dzejes interesuje, to taki nasz forumowy Gucwiński :mrgreen:
Dunadan - 7 Stycznia 2007, 12:27

Elam, ja wiem ze zmiennocieplne są, i to chyba właśnie dlatego w dotyku gady są chłodne... a przynajmniej ja takie miałem wrażenie...
Pako - chcesz-masz, co prawda nie wilk ale... blisko :-)

hijo - 7 Stycznia 2007, 12:29

Dunadan, piękny piesek tylko czemu zakneblowany?
Martva - 7 Stycznia 2007, 12:30

Nie jest zakneblowany, tylko ma halti. Na pewno woli to niż kaganiec :)
Dunadan - 7 Stycznia 2007, 12:37

zdjęcie zrobione w Wawie, przy lasku Kabackim... też wolałbym raczej bez tego... halti? Dzięki Martva za info ;-)
hijo - 7 Stycznia 2007, 12:45

Dun, tak od frontu cięzko mi ocenić, czy to jest malamut czy husky?
Martva - 7 Stycznia 2007, 12:47

Halti, czyli inaczej obroża uzdowa. Teoretycznie pies prowadzony na takim czymś nie może ciągnąć (mojemu pieszowi aż tak bardzo nie przeszkadza), a jest 'przyjaźniejszy' od kagańca, bo miękki, mozna w nim otworzyć pysk, wywalić język, dyszeć ile się chce i napić się wody. Niestety również zjeść innego psa, użreć kogoś kto wygląda podejrzanie i wyrwać kawał mięsa z łydki rowerzysty. Dlatego właśnie Bestia chodzi na halti i jeszcze kolczatce na wszelki wypadek, a spuszczana jest wyłącznie w kagańcu, chociaż nie znosi.
hijo - 7 Stycznia 2007, 12:49

Martva, jakiego masz pieska?
Dunadan - 7 Stycznia 2007, 12:55

Hijo, ja pojęcia nie mam, nie mój pies, spotkałem przypadkowo...
Co do halti... to chyba z fińskiego :-D Halti to taka popularna tutaj firma produkująca zimowe ciuchy i plecaki...

Martva - 7 Stycznia 2007, 12:56

Łaciatą Bestię, Nakrapianego Potwora, Cętkowaną Poczwarę.
Krótko mówiąc, dalmatyńczyka.
Chyba mam w podpisie odpowiedniego linka :)

hijo - 7 Stycznia 2007, 12:59

Martva, nic osobistego, ale z moich doświadczeń to nie lubię dalmatyńczyków. Te z którymi miałem doczynienia to takie jakieś głupie były.
Martva - 7 Stycznia 2007, 13:08

Ja tam wychodzę z założenia, że psy są ogólnie głupie, jestem nieuleczalną kociarą :) A o moim głąbku napiszę kiedyś na moim blogu, nie chcę Dunowi dużo miejsca zajmować :)
Dunadan - 7 Stycznia 2007, 13:12

A tu coś ciekawego, nie moje fotki - zbroje dla naszych pupilków:
http://thrillingwonder.bl...w-art-form.html

hijo - 7 Stycznia 2007, 13:19

Martva, no ja też wolę koty, a co do psów to moim zdaniem nie wszystkie są głupie.
Dunadan, strasznie cięzko się ładuje ta strona o pancerzach. Ciekawe czy w ogóle mi się załaduje :wink:

Nexus - 7 Stycznia 2007, 13:24

Dun, zauważyłem, że interesują Cię pająki. Mam tu jednego, którego upolowałem w lesie :D
Kliknięcie powiększy. Znacznie.


Agi - 7 Stycznia 2007, 13:38

Dunadan, świetna strona, zbroje dla zwierzaków bardzo wymyślne. :D
Serdecze podziękowania od mojego męża za zdjęcia potworów na kołach.

Dunadan - 8 Stycznia 2007, 18:19

Nexus - czym robione? ( szkło ) - czy to nie przypadkiem jakiś lustrzany obiektyw?
Agi55 - zdjęcia potworów na kółkach...?

A teraz coś z innej beczki, choć nie do końca - autoportret... eee... no co z tego że macro? :mrgreen:
Jak zwykle warto kliknąć ;-)


Ha! haha! zawsze wiedziałem że mam czerwone oczy!... a przynajmniej częściowo :roll: Tu nie ma żadnego fotomontażu.

Pako - 8 Stycznia 2007, 18:31

Kurde, fajne! Jakby ci się jeszcze udało pazurki wyeliminować to byłby czad, i tak w wielkości 1024x768, w sam raz na fajną tapetkę :)
Dunadan - 8 Stycznia 2007, 18:39

Hmm... pomyślę nad tym Pako, ale to bdzie raczej trudne... głębia ostrości wynosi jakiś milimetr tak więc z dokładnością milimetra moje oko musi oddalone od obiektywu w odpowiedniej odległości żeby obraz był ostry. Coś pokombinuję.
Agi - 8 Stycznia 2007, 18:48

Dunadan, nie wiesz o czym do Ciebie rozmawiam? :mrgreen:
Na stronie ze zbroją dla zwierzaków było również to: http://thrillingwonder.bl...cept-buses.html i to: http://thrillingwonder.bl...igi-colani.html
Moj mężczyzna jest z zamiłowania i obecnie wykonywanego zawodu kierowcą (a właściwie właścicielem firmy transportowej - prawda, że lepiej brzmi? :D ) i wprost uwielbia takie "zabawki".
Oczko robi wrażenie.

Dunadan - 8 Stycznia 2007, 19:07

Ah, teraz już rozumiem :-D w ogóle warto pooglądać fotki z tej strony!


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group