To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Rozmowy religijne

aniol - 3 Sierpnia 2011, 09:07

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://wiadomosci.wp.pl/k...mosc_prasa.html

Adanedhel - 3 Sierpnia 2011, 09:23

Ekhm. A dalej co? Poradnik seksualny biskupa Długosza? Jakie pozycje są chrześcijańskie a jakie nie?
Swoją drogą więcej treści jest na papierze toaletowym niż w "SE".

aniol - 3 Sierpnia 2011, 09:35

Adanedhel napisał/a
Poradnik seksualny biskupa Długosza? Jakie pozycje są chrześcijańskie a jakie nie?

mowisz i masz:
http://wiadomosci.wp.pl/k...mosc_prasa.html

czterdziescidwa - 3 Sierpnia 2011, 13:08

A tutaj jest tekst który ktoś podlinkował na tym forum (i mimo że tekst z RZ, przekonał mnie do hm.. matowego języka ): http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html

Cytat
– Jest problem tzw. substytutów mocnych słów – podkreśla prof. Miodek. – Dziś jak ktoś mówi, że się wkurzył, to uważa, że to w porządku, bo przecież nie powiedział, że się wkur...ł. Albo gdy kogoś opierdzielił.

Prof. Miodek mówi wprost, że zarówno substytuty, jak i mocne słowa wychodzą z ust coraz większej grupy ludzi. – Niestety, także w telewizji – podkreśla.


Więc biskup może sobie ten poradnik wsadzić w... kosz na śmieci ;)

Kai - 3 Sierpnia 2011, 14:33

A ja go linkowałam, teraz właśnie go szukałam, żeby wstawić. Dziękuję. :)

To jest zwyczajna hipokryzja. Mocne słowo mocnym słowem pozostaje, kwestią konwencji społecznej jest to, że słynna "motyla noga" jest postrzegana jako mniej wulgarna niż pospolita "K***a". Poza tym jej też nie ma na liście zabronionych :P

Eeeee, zabraliby się za coś rozsądnego.

Rafał - 8 Sierpnia 2011, 15:09

Do sąsiedniej parafii za tydzień zawita nie kto inny jak sam John Baptist Bashoboora. Jestem strasznie ciekawy tego człowieka, to taki ktoś w rodzaju apostoła - czarnoskóry misjonarz z Ugandy nawraca pogan w Polsce z dość dobrym skutkiem. A najsławniejszy jest z powodu swoich charyzmatów - jak za dawnych czasów to było, sam wypędza złe duchy, uzdrawia chorych i wskrzesza zmarłych - tak o nim piszą: http://www.newsweek.pl/ar...-jezusa,41028,1
Fidel-F2 - 8 Sierpnia 2011, 18:27

tańczy, śpiewa, stepuje?
czterdziescidwa - 8 Sierpnia 2011, 18:39

wskrzesza, rozgrzesza i egzorcyzmuje
Fidel-F2 - 8 Sierpnia 2011, 18:40

cza, cza, cza
mad - 8 Sierpnia 2011, 18:46

Konkurencja dla Fidela? No pasaran! :wink:
Fidel-F2 - 8 Sierpnia 2011, 18:51

racja, nie trzeba nam więcej pajaców
Kai - 8 Sierpnia 2011, 20:28

Rafał napisał/a
nawraca pogan w Polsce z dość dobrym skutkiem

Dawać mi go :D :mrgreen:

Lis Rudy - 8 Sierpnia 2011, 21:00

czterdziescidwa napisał/a
wskrzesza, rozgrzesza i egzorcyzmuje


tańczy, wrzeszczy i stepuje :mrgreen:

Obejrzałbym go ! ;P:

Kai - 8 Sierpnia 2011, 21:14

Fidel-F2 napisał/a
tańczy, śpiewa, stepuje?

Jeśli tak, bardzo chętnie.
Przyda mi się trochę ruchu.

Rafał - 9 Sierpnia 2011, 07:51

Och, jak miło czytać jak gorliwość w was wstępuje :lol:

Jak nie będzie jakiego potopu po drodze to obowiązkowo Johna zapoznam i koniecznie wam opowiem :lol:

Rafał - 16 Sierpnia 2011, 08:55

No to wam opowiem. John to ciekawy gość. Bardzo bezpośredni i żywiołowy, bardzo kontaktowy, msza w jego wykonaniu to naprawdę coś angażującego całego człowieka. Pojechał po Polakach, że wy Polacy to jesteście takie smutasy, że tylko potraficie mamlać "moja wina i moja wina" a tu trzeba się bawić i cieszyć. Dużo bardzo ciekawych rzeczy mówił.

Uzdrowień natychmiastowych było ponad dwadzieścia parę (schorzenia ruchowe i bólowe) - jestem naocznym świadkiem, ludziom chorym poważniej kazał kontynuować leczenie i robić badania - zobaczymy czy wśród nich też są uzdrowienia. Widziałem jak został uzdrowiony jeden starszy, obolały facet obok mnie - John położył mu ręce na głowie, pomodlił się i gość momentalnie odzyskał siły - jak na koniec było pytanie kto został uzdrowiony on pierwszy podniósł rękę. Ciekawe rzeczy się działy.

Fidel-F2 - 17 Sierpnia 2011, 06:25

Rafał napisał/a
Uzdrowień natychmiastowych było ponad dwadzieścia parę
:mrgreen:
aniol - 17 Sierpnia 2011, 07:19

Rafał napisał/a
No to wam opowiem. ... Ciekawe rzeczy się działy.

a to ile wskrzeszen bylo tym razem?

Rafał - 17 Sierpnia 2011, 09:20

Fidel-F2, :mrgreen:

aniol, nie było chętnych ;P:

Fidel-F2 - 17 Sierpnia 2011, 09:30

Rafał, gdyby mu dobrze zapłacić to może zażegnałby kryzys polskiej służby zdrowia

I ciekaw czy ma inne opcje, np przykłada ręce do maski i przeciek oleju na uszczelce znika jakby go nigdy nie było a na nadkolach ani cienia rdzy. Weź pogadaj z nim bo mi trzeba robić przednie zawieszenie a może udałoby się uniknąć przykrych wydatków.

Rafał - 17 Sierpnia 2011, 09:37

Fidel-F2, ok, pomodlę się za Ciebie.
Fidel-F2 - 17 Sierpnia 2011, 09:42

aż tyle nie trzeba, zawieszenie wystarczy
dalambert - 17 Sierpnia 2011, 09:48

Fidel-F2, a cudowna renowacja mikrofali po experymentach Szanownej Małżonki z popcornem nie jest konieczna ?
Fidel-F2 - 19 Sierpnia 2011, 07:52

Rafał, byłem dziś u mechanika i nic nie jest lepiej. Za godzinę jadę zamówić części. Pośpiesz się z łaski swojej.
Rafał - 19 Sierpnia 2011, 08:27

Fidel-F2, aleś ty (beeeeep) toż ja nie za auto, ale żebyś w końcu do mechanika trafił :wink:
Fidel-F2 - 19 Sierpnia 2011, 08:53

no to trafiłem, faktycznie udana boska interwencja
i mówisz, że z tymi uzdrowieniami to tak samo?

Agi - 19 Sierpnia 2011, 08:56

Fidel-F2 napisał/a
i mówisz, że z tymi uzdrowieniami to tak samo?

Po modlitwie chorzy trafiają do lekarza :wink:

Rafał - 19 Sierpnia 2011, 09:02

Dokładnie tak się dzieje, lekarz musi zdecydować o dalszej formie terapii lub rehabilitacji, ewentualnie potwierdzić remisję.
Fidel-F2 - 19 Sierpnia 2011, 09:36

mechanik nie potwierdził remisji
Rafał - 19 Sierpnia 2011, 09:40

To znak od Mechanika, że najwyższa pora pozbyć się grata i kupić jakieś normalne auto. Ewentualnie rower, hulajnoga, może wrotki?


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group