To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - W hołdzie Robertowi E. Howardowi - konkurs literacki - final

Stone D - 26 Października 2007, 16:43

Spokojnie. Tusk ponoć obiecał, że wyniki będą dzisiaj.
agrafek - 26 Października 2007, 18:01

Jak donosi lokalna prasa sensację, ale i konsternację wywołał dziś na wawelskim wzgórzu duch potężnie zbudowanego półnagiego, bo przyodzianego jedynie w przepaskę biodrową, mężczyzny zaczepiającego turystów i pytającego gorączkowo: "Czy już? Czy już?". Podobno zirytowany brakiem zrozumienia pokrzykiwał: "Na Croma!" i wygrażał turystom mieczem. Nim pospiesznie wezwana policja zdążyła interweniować, duch rozwiał się w kierunku Śląska. Nieliczni świadkowie twierdzą, że rozwiewając się pomrukiwał: "No, to ja z nim teraz pogadam"
Gustaw G.Garuga - 26 Października 2007, 18:04

Dostałem przeciek. Wysechł po drodze, więc nie przekażę dalej.
felicytka - 26 Października 2007, 18:05

W Warszawie grupa zdesperowanych TFUrców wdarła się przemocą do Palacy Kultury i od kilku godzin okupuje taras widokowy, z którego wywiesili ogromny transparent. Na gigantycznej płachcie wypisali czerwoną farbą informację o strajku głodowym, z przerwą na obiad, do monentu ogłoszenia wyników.
jewgienij - 26 Października 2007, 18:09

agrafek napisał/a
Jak donosi lokalna prasa sensację, ale i konsternację wywołał dziś na wawelskim wzgórzu duch potężnie zbudowanego półnagiego, bo przyodzianego jedynie w przepaskę biodrową, mężczyzny zaczepiającego turystów i pytającego gorączkowo: Czy już? Czy już?. Podobno zirytowany brakiem zrozumienia pokrzykiwał: Na Croma! i wygrażał turystom mieczem. Nim pospiesznie wezwana policja zdążyła interweniować, duch rozwiał się w kierunku Śląska. Nieliczni świadkowie twierdzą, że rozwiewając się pomrukiwał: No, to ja z nim teraz pogadam


To akurat byłem ja. Poniosło mnie po trzech Mocnych Tatrach. Ale problem przez to nie znika...

mistique - 26 Października 2007, 18:38

Ah, serce NURSa pozostaje niewzruszone na prośby i groźby, jak będzie z obietnicą przekupstwa?
Hubert - 26 Października 2007, 18:54

... A Mustaine z tych nerwów związanych z oczekiwaniem przerwał trasę Megadeth w połowie jednego z koncertów. Teraz ssie kciuki i gryzie struny.
jewgienij - 26 Października 2007, 19:13

To może, Ojcze Redaktorze, warto byłoby ustalić konkretny termin, aby ludzie nie rozpraszali podczas swej twórczej pracy, klikając co 10 minut w ten temat.
mistique - 26 Października 2007, 19:56

Ćććśś... NURS jest na forum...
Tequilla - 26 Października 2007, 20:08

To niech coś zaradzi.

pramier Jarosław Kaczyński zapowiedział, że jeśli szybko nie pojawią się wyniki to niechybnie poda się do dymisji...

NURSie ratuj ojczyznę

Gustaw G.Garuga - 26 Października 2007, 20:14

No po takiej zachęcie... ;)
MrMorgenstern - 27 Października 2007, 03:14

NURS chciał odpisać, ale jacyć hakerzy nie pozwalaja mu wysłać posta akurat na ten topic... wszędzie indziej może :)

Ponoć to sabotaż ze strony władcopierdzeniowców, stojących w opozycji wobec Howarda 8)


Tak samo nie można założyc nowych wątków w Bramach Domu Umarłych, jeśli chodzi o wymienienie członków redakcji NF, którzy popełnili samobójstwo z powodu tak dużego pośredniego światowego zainteresowania Howardem :twisted:

mistique - 27 Października 2007, 06:42

O Jezu, znaczy się ten, na Croma, wstałam o 6 rano w sobotę żeby tu zajrzeć. Czy to się jakoś leczy?
Tequilla - 27 Października 2007, 08:41

mistique napisał/a
O Jezu, znaczy się ten, na Croma, wstałam o 6 rano w sobotę żeby tu zajrzeć. Czy to się jakoś leczy?


Upij się do nieprzytomności, jutro będziesz miała kaca giganta, więc nie w głowie ci będą antologie. A w poniedziałek może będą już wyniki. Jeśli nie, całą operację powtórz jeszcze raz.

Ostrzeżenie. Jeśli wyników nie byłoby przez kilka następnych tygodni, grozi alkoholizmem

mistique - 27 Października 2007, 23:32

Mija powoli sobota, strasznie żałuję, że nie posłuchałam rady Tequilli...
NURSie, zlituj się...

Adashi - 28 Października 2007, 20:30

Na ulicach cichosza
na chodnikach cichosza
nie ma Mickiewicza
i nie ma Miłosza

Tu cichosza tam cicho
szaro brudno i zima
nie ma Słowackiego
i nie ma Tuwima


I wyników też ni ma :roll:

mistique - 28 Października 2007, 21:03

Pójdźcie, o dziatki, pójdźcie wszystkie razem
Za miasto, pod słup na wzgórek,
Tam przed cudownym klęknijcie obrazem,
Pobożnie zmówcie paciórek.

NURS nie wraca; ranki i wieczory
We łzach go czekam i trwodze;
Rozlały rzeki, pełne zwierza bory
I pełno zbójców na drodze

gorbash - 28 Października 2007, 21:29

Straszni jesteście... :D :D
MrMorgenstern - 28 Października 2007, 21:33

Odmawiajcie różaniec! ;P:
mistique - 28 Października 2007, 21:46

Ja chciałam tylko jeszcze dodać, że jeśli NURS będzie chciał jeszcze zwiększyć napięcie i wprowadzi w życie durnowaty plan StoneD, to ja go znajdę (StoneD w sensie) i osobiście wykastruję zardzewiałym narzędziem.
Adashi - 28 Października 2007, 22:16

gorbash napisał/a
Straszni jesteście... :D :D

Ja tylko kibicuję :D

mistique napisał/a
to ja go znajdę (StoneD w sensie) i osobiście wykastruję zardzewiałym narzędziem.

Przy mistique Conan normalnie wymięka :twisted: :mrgreen:

MrMorgenstern - 28 Października 2007, 22:31

NURS, ogłoś wyniki przed 24.00, uratujesz tak świat! :o
Adashi - 28 Października 2007, 22:37

Taa jest! Uratuj cheerleaderkę, uratuj świat, a przy okazji powstrzymaj człowieka-bombę :D
mistique - 29 Października 2007, 00:01

Jest północ ;(
Tequilla - 29 Października 2007, 11:06

mistique napisał/a
Jest północ ;(


Może zamiast o godzinę, NURS cofnął zegarek o jeden dzień? :)

mistique - 29 Października 2007, 11:10

Może byśmy się gremialnie zebrali i pojechali na to spotkanie z NURSem w Silesii, co? Jakbym teraz wyjechała, to akurat bym dotarła.
Kruk Siwy - 29 Października 2007, 11:14

No NURSie słowo się rzekło kobyłka już zdycha u płota. Powiedz ludziom co możesz bo ałtorów poważnie trzeba traktować.
Tequilla - 29 Października 2007, 11:46

Kruk Siwy napisał/a
No NURSie słowo się rzekło kobyłka już zdycha u płota. Powiedz ludziom co możesz bo ałtorów poważnie trzeba traktować.


To jest kobyłka Konanowska, więc kona, a nie zdycha. A że Konanowska to wytrzymała bestia, może tak konać i długie miesiące... :)

Kruk Siwy - 29 Października 2007, 11:47

Tequilla, sam sobie strzeliłeś w kolano. Reszta towarzystwa cię zbigosuje za takie podpowiedzi dla NURSA.
Tequilla - 29 Października 2007, 11:52

Ekhm ale, że co? No bo jakby co to ekhm, żartowałem, a ogólnie jestem za....

W każdym razie Bóg, Honor i Ojczyzna!
A na dodatek poniedziałek!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group