To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Rozmowy religijne

Fidel-F2 - 27 Kwietnia 2011, 10:11

Rezurekcja, Pochówek, Gorzkie Żale
feralny por. - 27 Kwietnia 2011, 10:12

Dziwna kolejność, ale może ja się nie znam.
Fidel-F2 - 27 Kwietnia 2011, 10:13

ale wpasowuje sie w całość bardzo adekwatnie
Adanedhel - 27 Kwietnia 2011, 10:19

Już widzę wirtualnego Jezusa siekącego zastępy wrogów i nabijającego kolejne levele.
Fidel-F2 - 27 Kwietnia 2011, 10:21

i kombinuje jak tu osiągnąć poziom który pozwala na zmartwychwstanie
Matrim - 27 Kwietnia 2011, 10:24

To zależy od tego, na którym drzewku umiejętności się skupi. I od wyborów moralnych oczywiście - wskrzesić Łazarza, czy pozwolić mu gnić w grobie. Nawrócić Marię Magdalenę, czy... wykorzystać w innym celu.
Jedenastka - 27 Kwietnia 2011, 10:24

Może bym w to zagrała... interesuje mnie wniebowzięcie.
Adanedhel - 27 Kwietnia 2011, 10:26



E: Tfu! Wróć:

Matrim - 27 Kwietnia 2011, 10:34

Jest jeszcze Faith Fighter.
Jedenastka - 27 Kwietnia 2011, 10:37

Matrim napisał/a
wskrzesić Łazarza, czy pozwolić mu gnić w grobie. Nawrócić Marię Magdalenę, czy... wykorzystać w innym celu.

Matrimie, to są chyba zbyt poważne wybory.
Proponowałabym delikatniej - zamienić wodę w wino czy w coś innego? :wink:

J 2,1-11

1 Trzy dni później zaczęło się wesele w Kanie Galilejskiej i była tam matka Jezusa. 2 Na wesele zaproszony został również Jezus i Jego uczniowie. 3 Gdy zaczęło brakować wina, matka Jezusa powiedziała do Niego: Wina nie mają. 4 Jezus jej odrzekł: Niewiasto, czy to moja lub twoja sprawa? Mój czas jeszcze nie nadszedł. 5 Jego matka powiedziała obsługującym: Jeśli cokolwiek wam każe, zróbcie. 6 A było tam sześć kamiennych stągwi, postawionych dla judejskich obmywań. Każda mieściła dwie do trzech metret. 7 Jezus powiedział im: Napełnijcie stągwie wodą. Napełnili je aż po brzegi. 8 Rzekł im: Teraz nabierzcie i zanieście staroście wesela. Zanieśli. 9 Kiedy starosta spróbował tej wody, która winem się stała, a nie wiedział, skąd jest, tylko słudzy, którzy nabrali wody, wiedzieli, przywołał pana młodego 10 i rzekł mu: Każdy człowiek stawia najpierw dobre wino, a gdy sobie podpiją - gorsze. Ty zachowałeś takie dobre wino aż do teraz. 11 Taki to, pierwszy z cudownych znaków uczynił Jezus w Kanie Galilejskiej. Ukazał swą chwałę. Jego uczniowie uwierzyli w Niego.

http://www.fbiblos.org/Ew...53/Default.aspx

feralny por. - 2 Maj 2011, 18:40

A widzieliście to?
http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html

hijo - 2 Maj 2011, 19:42

w odpowiedzi na znalezisko feralnego pora., http://luxclub.pl/kat,101...ml?ticaid=5c3bb :wink:
Jedenastka - 2 Maj 2011, 20:30

Ktoś coś znalazł o odpowiednich kieliszkach na wino?
aniol - 5 Maj 2011, 22:36

rachunek sumienia wg parafii sw. Prokopa
http://www.parafiabledow...._rachunek3.html


cytat:
Czy nie wybaczyłem rodzicom bądź krewnym, że wykorzystali mnie seksualnie w dzieciństwie?

czasami brakuje wulgaryzmow zeby wyrazic to co sie mysli

feralny por. - 5 Maj 2011, 22:41

Mocne.
Fidel-F2 - 5 Maj 2011, 23:12

:mrgreen: ale głupi Ci chrześcijanie :mrgreen:
Jedenastka - 6 Maj 2011, 06:40

anioł, cytat podany przez Ciebie interesująco wygląda z następującym niedługo po nim:
Czy krzywdziłem rodzeństwo (czy wykorzystywałem seksualnie brata lub siostrę)?

Albo to:
Czy marnuje swoje życie dla telewizora, komputera...?
:mrgreen:



Ciekawe czy Wysoki Kapłan Fidel daje rozgrzeszenia chrześcijanom...

Fidel-F2 - 6 Maj 2011, 07:58

Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela. Jedenastka, staraj się pamiętać o należnym szacunku a co za tym idzie stosownym tytułowaniu, może to być Ci zapamiętane.

Chrześcijanie zasadniczo nadają się na pal, natomiast chrześcijanki ...w sumie też.

Jedenastka - 6 Maj 2011, 08:01

Fidel-F2 napisał/a
Jedenastka, staraj się pamiętać o należnym szacunku a co za tym idzie stosownym tytułowaniu
;P:

Fidel-F2 napisał/a
Chrześcijanie zasadniczo nadają się na pal, natomiast chrześcijanki ...w sumie też.
:mrgreen:
Agi - 6 Maj 2011, 08:38

Fidel-F2 napisał/a
Chrześcijanie zasadniczo nadają się na pal,

Znudził Ci się status? Dupek żołędny lepszy?

Martva - 6 Maj 2011, 10:06

Cytat
Czy nie wybaczyłem rodzicom bądź krewnym, że wykorzystali mnie seksualnie w dzieciństwie?


Dokładnie tydzień temu moja siostra oświadczyła że w Polsce jest zadziwiające przyzwolenie społeczne na pedofilię. Oczywiście powiedziałam że przesadza, ale w sumie może miała rację?

Taselchof - 6 Maj 2011, 12:08

Czy pragnąłem czatowej i forumowej popularności? " :twisted:
Hubert - 6 Maj 2011, 12:39

Martva napisał/a

Dokładnie tydzień temu moja siostra oświadczyła że w Polsce jest zadziwiające przyzwolenie społeczne na pedofilię. Oczywiście powiedziałam że przesadza, ale w sumie może miała rację?


Zapytaj byłych więźniów, co o tym myślą, zobaczysz zaraz tę akceptację dla pedofilów. :twisted:

A ten rachunek sumienia musiał pisać jakiś ćwok, który nadinterpretował Ojca Mateusza.

Chal-Chenet - 6 Maj 2011, 12:40

Ile tu nienawiści...
Hubert - 6 Maj 2011, 16:02

Aha, jeszcze jedno. To, co napisał jakiś idiota na stronie parafialnej, to swoją drogą, ale - przestańcie się rzucać 'ale głupi ci chrześcijanie'. W ogóle, fajnie sobie poużywać, Panie i Panowie, co?
Ale to tak na marginesie, teraz coś ważniejszego jest do omówienia.

***

Wysoki Kapłanie Kościoła Latającego Fidela!
Zapomniałeś o najważniejszym! Czym nasza wierchuszka będzie jeździć? Maybachy są stylowe i w ogóle, ale nazbyt się kojarzą z konkurencją. Ferrari, Vipery i inne takie, choć drogie i luksusowe, to niepoważne. Masz jakieś propozycje?

hrabek - 6 Maj 2011, 16:14

Rzucam propozycją:

http://www.google.pl/sear...iw=1680&bih=935

feralny por. - 6 Maj 2011, 16:21

Sosnechristo napisał/a
Czym nasza wierchuszka będzie jeździć?
No jak to czym? Tym:
http://pl.wikipedia.org/wiki/DeLorean_DMC-12

hrabek, to jest herezja prawie.

Fidel-F2 - 6 Maj 2011, 17:21

http://nasygnale.pl/kat,1...ml?ticaid=6c419
:mrgreen:

propozycja feralnego jest najbliższa ideału
oczywiście konieczne będą stosowne upgrady

Anonymous - 6 Maj 2011, 17:30

Sosnechristo napisał/a
Martva napisał/a

Dokładnie tydzień temu moja siostra oświadczyła że w Polsce jest zadziwiające przyzwolenie społeczne na pedofilię. Oczywiście powiedziałam że przesadza, ale w sumie może miała rację?


Zapytaj byłych więźniów, co o tym myślą, zobaczysz zaraz tę akceptację dla pedofilów. :twisted:



Sosne, ale więzienie to zupełnie inna (sub)kultura, gdzie panują inne zwyczaje i swoisty kodeks. Przerąbane mają gwałciciele, pedofile, byli policjanci...Nie można tego porównywać do społeczeństwa otwartego. I niestety siostra martvej ma trochę racji, chociaż "przyzwolenie społeczne na pedofilię" to imho przesada. NATOMIAST istnieje znieczulica społeczna na to, co się dzieje za ścianą, u sąsiadów. Ich cyrk, nie moje małpy, rozumiesz? Jeśli ofiara się sama nie poskarży na to, że jest molestowana, to nikogo to zazwyczaj nie obchodzi. A jeśli już dochodzi do skargi, to często molestowana dziewczyna sama staje się persona non grata, wyrzutkiem społecznym, bo ośmieliła się powiedzieć. Przerażające i smutne. Tyle się mówi o social media, Facebooku, inwigilacji, braku prywatności. A jak przychodzi co do czego, dzieci bite i gwałcone przez rodziców obojga płci (nie tak dawno czytałem o matce, która oddawała syna za alkohol) nie mają gdzie się zwrócić o pomoc. Oczywiście nie widziałem, aby biskupi katoliccy organizowali konferencję w obronie dzieci molestowanych seksualnie i protestowali z taką samą furią, jak protestują przeciwko aborcji. Powiedziałbym jeszcze coś, ale nie chcę dostać ostrzeżenia.

P.S Wysoki Kapłanie, chcemy deloreana! :D

P.P.S Modyfikacje? Hmm, może klakson grający pieśń pochwalną na cześć Latającego Fidela?

E: O, można nawet kupić!

Fidel-F2 - 6 Maj 2011, 17:32

organizujcie, organizujcie


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group