To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - W hołdzie Robertowi E. Howardowi - konkurs literacki - final

Tequilla - 23 Października 2007, 11:33

niestety zgodnie z konstytucją limit debiutantów w tym dziesięcioleciu się wyczerpał. Kto się nie załapał musi poczekać do 2011. NURS chcąc być w zgodzie z prawem, musi postąpić, jak Kruk rzecze :D
MrMorgenstern - 23 Października 2007, 21:27

Tequilla napisał/a
limit debiutantów w tym dziesięcioleciu się wyczerpał.



Tak jest, no pasaran! :mrgreen:

mistique - 23 Października 2007, 21:32

Cytat
Tak jest, no pasaran! :mrgreen:

A Ty co się cieszysz? Debiutowałeś coś i nie pochwaliłeś się?

MrMorgenstern - 23 Października 2007, 21:39

Nie w tej ''bajce'', dlatego stroję sobie takie żarty z debiutantów z czystym sumieniem :wink: :P
felicytka - 23 Października 2007, 22:04

Toż to apokalipsa jest albo jaki inny armagedon...
MrMorgenstern - 25 Października 2007, 12:09

NURS napisał/a

Skład pierwszego tomu podam w przyszłym tygodniu.


Czyli do niedzieli będzie wiadomo? 8)

Stone D - 25 Października 2007, 15:11

MrMorgenstern napisał/a
NURS napisał/a

Skład pierwszego tomu podam w przyszłym tygodniu.


Czyli do niedzieli będzie wiadomo? 8)


Czekam jeszcze trzy dni
I ani chwili dłużej
Niecierpliwość moja wzrasta
Gdy czekanie się wydłuża
Moi wszyscy koledzy
Oni myślą tak samo
Gdy się kładą wieczorem
I gdy wstają rano
Pamiętają Twoje słowa gdy czytali cię na placu...

mistique - 25 Października 2007, 16:12

Jeśli się spodziewasz zarobić sto milionów na tej antologii Stone D, to śmiem twierdzić, że się rozczarujesz. Nawet jeśli na stare pieniądze.
Ariah - 25 Października 2007, 17:42

Zawsze można jednak liczyć na nieprzychylne recenzje i paskudne wytykanie błędów :wink:

Z doświadczenia wiem :twisted:

MrMorgenstern - 25 Października 2007, 18:04

Stone D napisał/a
MrMorgenstern napisał/a
NURS napisał/a

Skład pierwszego tomu podam w przyszłym tygodniu.


Czyli do niedzieli będzie wiadomo? 8)


Czekam jeszcze trzy dni
I ani chwili dłużej



And then what? Suicide or getting stoned? :lol:

Stone D - 25 Października 2007, 21:08

MrMorgenstern napisał/a
Stone D napisał/a
MrMorgenstern napisał/a
NURS napisał/a

Skład pierwszego tomu podam w przyszłym tygodniu.


Czyli do niedzieli będzie wiadomo? 8)


Czekam jeszcze trzy dni
I ani chwili dłużej



And then what? Suicide or getting stoned? :lol:


Na jedno i drugie jużem ciut za stary. Jeno nick się ostał.

[quote="mystique"]Jeśli się spodziewasz zarobić sto milionów na tej antologii Stone D, to śmiem twierdzić, że się rozczarujesz. Nawet jeśli na stare pieniądze.

Cóż, pozostanie zadowolić się splendorem, sławą i wizerunkiem własnej twarzy w co drugiej gazecie.

Tequilla - 26 Października 2007, 11:57

A potem na prezydenta, na prezydenta startować...
jewgienij - 26 Października 2007, 12:47

W "Kawa czy herbata" Magda Mołek powiedziała, że wyniki konkursu howardowskiego mają być ogłoszone dzisiaj około godziny osiemnastej. Nie mam zaufania do tego programu, ale może coś w tym jest...
Kruk Siwy - 26 Października 2007, 12:49

A to nie była "wódka bez zakąski"?
MrMorgenstern - 26 Października 2007, 12:52

Niejaki Pulitzer w CNN wyrazał głosno swoje fqrvienie z powodu przedłużającego oczekiwania na wyniki Konkursu ;)
Tequilla - 26 Października 2007, 12:55

Ja słyszałem, jak wczoraj Lepper mówił, że niecierpliwie czeka na wyniki konkursu. Podobno w trakcie obrad poprzedneigo sejmu, pod ławą poselską napisał dwa opowiadania na konkurs o Kaczanie... znaczy Conanie. Skoro urwała mu się kariera poselska ma zamiar zając się pisaniem. To byłby jego debiut.
MrMorgenstern - 26 Października 2007, 12:58

Jeśli ma układy, to jego szanse są ogromne :P
jewgienij - 26 Października 2007, 13:05

Przed chwilą NURS na BBC mówił coś o wynikach, że niby o siedemnastej, ale nie wiem, czy naszego czasu.
Dabliu - 26 Października 2007, 13:15

Cisza Konkursowa przedłużona do 22.00 czasu nowojorskiego. Za TVN24.
Tequilla - 26 Października 2007, 13:46

MrMorgenstern napisał/a
Jeśli ma układy, to jego szanse są ogromne :P


Czyżbyś sugerował, że NURS należy do ukła.... o mój Boże! Niemczycki Urban Rydzyk Solorz! Biznes Prasa Radio i Telewizja! Tajny układ!

MrMorgenstern - 26 Października 2007, 14:24

Eee, cos Ty, nie ja wyskoczyłem z Lepperem. Poza tym ja nawet debiutantem nie jestem :)

Ale do NURSoobrony RP to bym się zapisał :twisted:

jewgienij - 26 Października 2007, 15:11

Apeluję do NURSA, aby nie zwlekał do niedzieli, albowiem z niedzieli na poniedziałek gorzej się świętuje zwycięstwo i zapija gorycz porażki niż w piątek i sobotę.
Pod moją prośbą podpisało się już czterdziestu intelektualistów i artystów z Nowej Huty.

Tequilla - 26 Października 2007, 15:17

MrMorgenstern napisał/a
Eee, cos Ty, nie ja wyskoczyłem z Lepperem. Poza tym ja nawet debiutantem nie jestem :)

Ale do NURSoobrony RP to bym się zapisał :twisted:


No sam słyszałem, jak jeszcze w sobotę, tuż przed wyborami Lepper mówił, że bardziej, niż wynik wyborów interesuje go wynik konursu Howardowskiego, a bardziej, niż mmiejsce w parlamencie, miejsce w antologii. Ale zdaje mi się, że chyba się jednak nie przeciśnie biedaczysko. :D

Kuba - 26 Października 2007, 15:24

Ależ nam organizator zbudował atmosferę!
Cała Polska czeka! Przed chwilą obok poznańskiego Empiku jeden z przechodniów wyraził głośno opinię, że być może wynik podany zostanie w sobotę i został natychmiast zasztyletowany przez nieznanych sprawców. Naoczni świadkowie w jednym z napastników rozpoznali ponoć znanego pisarza Stephena K.

jewgienij - 26 Października 2007, 15:44

To jeszcze nic: w Korei studenci wyszli na ulice.
Gwynhwar - 26 Października 2007, 15:45

Pod moim Empikiem! :shock:
CezaryF - 26 Października 2007, 15:49

Ej! nigdy nie oglądaliście filmów Hitchcocka? Grunt to suspens. :lol:
Kuba - 26 Października 2007, 15:54

Gwynhwar napisał/a
Pod moim Empikiem!


Przepraszam, nie dodałem, że heroizmem popisała sie jedna z pracownic Empiku wybiegając prosto w ryczący wściekle tłum z okrzykiem "Będą dzisiaj" na ustach. Miejmy nadzieję, że miała rację, bo napięcie w mieście wciąż wzrasta. Właśnie na Św. Marcinie zasłabł tramwajarz, powodując szesnastokilometrowy korek. Jego ostatnim słowem było "Konam!" :D

mistique - 26 Października 2007, 16:05

Podobno hakerom udało się włamać na stronę testową Al-jazeery i skopiować stamtąd nieoficjalne wyniki. Nie ma ktoś linku?
jewgienij - 26 Października 2007, 16:30

We wszystkich siłowniach i pakerniach w Krakowie aż do odwołania trwa "Strajk Włoski". Młodzi kulturyści wykonują wszystkie ruchy bardzo powoli, na znak protestu wobec przedłużającego się rozstrzygnięcia.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group