To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - W hołdzie Robertowi E. Howardowi - konkurs literacki - final

Kasander - 3 Wrzeœśnia 2007, 13:17

Kruk Siwy napisał/a
Skończ tekst, chłopie i ślij do SFFH. W antologii nie będziesz ale może w piśmie?


Dzięki Kruku za dobre słowa, ale nie wiem. Muszę chyba spojrzeć na ten tekst z dystansem, żeby dowiedzieć się, w którą stronę go poprowadzić, i czy w ogóle warto. Nie chcę tak po prostu ogrywać Howardowskich klimatów, a wygląda na to, że wizje REHa nieco blokują moją własną świadomość twórczą w tym przypadku;)

mistique - 3 Wrzeœśnia 2007, 13:51

NURS napisał/a
odsiew musi być, bo i tekstów przyszła masa. ale nic sie nie zmarnuje

A masa to ile?

Gustaw G.Garuga - 3 Wrzeœśnia 2007, 19:39

Kruk Siwy napisał/a
CZY JEST TU KTOŚ ZADOWOLNY?!
lony... lony... lony
Jeno echo odpowiedziało...
Albo się krygują albo marnie tę antologię widzę.

No ja jestem. Zadowolony. Jeśli czytelnikom będzie się czytało w połowie tak dobrze, jak mi się pisało... :wink:

Anko - 5 Wrzeœśnia 2007, 15:08

NURS napisał/a
odsiew musi być, bo i tekstów przyszła masa.
A jednak! Czyli Kruk Siwy nie ma co narzekać. ;)

I nawet jak się nie zakwalifikuję, to przynajmniej mam satysfakcję, że potrafiłam napisać tekst, do którego podeszłam "z dystansem", znaczy taki, w którym nie chciałam nic zawrzeć poza przygodą i rozrywką. Zresztą, taki wydawał mi się "klimatyczny" wymóg konkursu. :)

O, a czekając na wyniki konkursu, zmienię sobie awatar na troszeńkę korespondujący. :mrgreen:

NURS - 23 Wrzeœśnia 2007, 22:03

Wyniki moga poprawić się nieco później, tekstów mrowie a czasu mało... :-(
Kruk Siwy - 24 Wrzeœśnia 2007, 09:41

Rozumem, że chciałeś powiedzieć " pojawić"?
Czy wobec tego ksiązka miałaby ciągle szansę ukazać się przed świętami?

NURS - 24 Wrzeœśnia 2007, 11:00

chodzi o gora tydzien zwłok :-)
Kruk Siwy - 24 Wrzeœśnia 2007, 11:07

A, kapitanie mój kapitanie to insza inszość...
Ale taki tekst mógł wzbudzić panikę w narodzie.

NURS - 24 Wrzeœśnia 2007, 11:10

we mnie też wzbudza, ilekroć zajrze do folderu z tymi tekstami :-)
Kruk Siwy - 24 Wrzeœśnia 2007, 11:19

Khem...
Całkiem całkowicie rozumiem. To już detale (choć może tajne) ale sam masz to wszystko przewalić?

NURS - 24 Wrzeœśnia 2007, 17:46

nie sam, ale ja tez, skoro mam byc podpisany, jako selekcjoner :-)
Anko - 3 Października 2007, 18:14

NURS napisał/a
chodzi o gora tydzien zwłok :-)
Cóż, nie powiem, żebym się nie spodziewała takiego obrotu sprawy... :roll: A ja tu już się nie mogę doczekać: czy się cieszyć, czy też pogratulować zwycięzcom i iść sobie w kątku palnąć w łeb? ;P:
mistique - 3 Października 2007, 18:18

Anko, cholera, zawał serca prawie jak zobaczyłam że ktoś tu odpisał... Co ja zrobię jak NURS rzeczywiście ogłosi wyniki...
Anko - 3 Października 2007, 18:56

Wybacz, mistique. :oops: :cry: Ja tak od poniedziałku z nadzieją chodzę w okolicach kafejki internetowej, wreszcie dzisiaj poważyłam się wejść :twisted: i... dalszy ciąg już znamy. ;P:
jewgienij - 3 Października 2007, 19:56

Spokojnie, dziewczyny :lol:
Ja się nie denerwuję, bo przegrałem już dwa- trzy konkursy. Tylko pierwszy raz boli :lol:
Dajcie sobie na luz i pracujcie już nad następnymi tekstami. Que sera, sera....

NURS - 3 Października 2007, 22:09

ludziska kochane, wiecie ile żescie powypisyuwali?
mam do przeczytania mniej wiecej trzy Achaje (trzy komplety a nie tomy) i to po godzinach, więc pliz, dajcie sobie na wstrzymanie.

gorat - 3 Października 2007, 22:24

I to jeszcze ze zrozumieniem! Ostro. I ładna ilość tekstu. Co ósmy przechodzi, coś-tam z reszty na ew. dogrywki lub prasę? Łaaadnie, jest na co czekać :D
NURS - 3 Października 2007, 22:26

raczej co piąty się złapie :-)
Tequilla - 3 Października 2007, 22:53

Pamiętam urban legend z nieśmiertelnej polibudy. Podobno jeden z wykładowców miał następującą metodę oceniania - podrzucał do góry wszystkie prace, które spadły na podłogę to pała, te co zostały na stole zaliczone.

Może tak NURSie zadziałać, jakby za dużo tego staffu było? :D

NURS - 3 Października 2007, 23:13

Niezły pomyśł :twisted:
Rafał - 4 Października 2007, 08:30

A propos Tequila, u nas na polibudzie była mała modyfikacja: zaliczone były te co się do sufitu przyklejały :?
dzejes - 4 Października 2007, 09:07

Ale to akurat dobry pomysł - znaczy, że student tak się męczył, tyle potu nad pracą wylał...
Gustaw G.Garuga - 4 Października 2007, 09:56

Że praca cuchnie lampą oliwną nie znaczy, że student ma talent :wink:
NURS - 4 Października 2007, 12:46

do tematu wracajcie.
Kruk Siwy - 4 Października 2007, 12:56

Wrócą jak Ty wrócisz.
To takie nerwowe przebieranie nogami.

NURS - 4 Października 2007, 13:13

niech moc będzie z tobą, kjuk, mam przed soba ok 2,4 mln znaków do przeczytania i milion juz za sobą. a ostateczna ocena bedzie znana dopiero, jak dojdę do konca. nie spodziewalem sie az takiej ilości materialu.
Kruk Siwy - 4 Października 2007, 13:18

Ja też nie. Dużo nie znaczy dobrze. Ale jednak zwiększa to szanse na zebranie materialu do książki...
Tylko żebyś się nie zaczął wypoiwadać jak krisu. Po spotaniu z taką ilością barbarzyńskich tekstów to możliwe jest...
Uuuuk!
(Na Croma w wolnym tłumaczeniu).

NURS - 4 Października 2007, 13:24

staram się przynajmniej :-)
CezaryF - 4 Października 2007, 13:33

Wypowiadać jak wypowiadać, gorzej jak sam zamieni się w Conana i będzie z mieczem chodził po mieście :lol: Przy takich ilościach tekstu - całkiem możliwe.
Kruk Siwy - 4 Października 2007, 13:36

Z nagim mieczem?


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group