To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Blogowanie na ekranie - Przez łąki, przez pola...

dzejes - 1 Lipca 2011, 23:33

??
dzejes - 25 Listopada 2011, 23:38

Joł.

Mam nadzieję, że kociopsie updejty będą częstsze, a to w związku z dzisiejszym odkryciem. Że wcale nie potrzebuję pomysłu, ani specjalnych okoliczności, żeby napisać notkę, mieć z tego zabawy trochę i mam nadzieję podzielić się z nią z innymi. Że jak już siądę do pisania, to jakoś tak wychodzi. Bez niesamowitego pomysłu, ani nastroju.

ihan - 26 Listopada 2011, 22:51

I to nas cieszy. Przynajmniej mnie. I za słowo o częstych updejtach trzymać będę. Bój się dzejesie.
Lowenna - 27 Listopada 2011, 10:12

Jak można było zostawić nas w napięciu i niepewności od sierpnia :?: :?: Mam nadzieję, że teraz będziesz częściej wrzucał fragmenty
:bravo

dzejes - 27 Listopada 2011, 22:30

Fanki! <3
merula - 27 Listopada 2011, 22:30

a kiedy ciąg dalszy?
Lowenna - 28 Listopada 2011, 10:43

dzejes napisał/a
Fanki! <3
:oops:
dzejes - 14 Grudnia 2011, 22:07

Ekhem, historia się toczy. Przyznam, że sam jestem zaskoczony w jakie rejony się tym razem potoczyła - a może raczej zatoczyła, bo pod wpływem była?
Martva - 14 Grudnia 2011, 22:25

Trochę takie kreskówkowe. Specjalnie, czy ja mam dziwne skojarzenia? ;)
dzejes - 14 Grudnia 2011, 22:44

Nie wiem, w każdym razie bardzo przyjemnie się pisało, choć czułem i czuję się jak skończony grafoman teraz.

EDIT: A skojarzenia jak najbardziej ok, kot Sylwester tańczący na Broadwayu ;)

Fidel-F2 - 15 Grudnia 2011, 05:56

dla mnie bomba
Martva - 15 Grudnia 2011, 11:42

No właśnie jak czytałam tę scenę to mi się widziała bardzo kreskówkowo i musicalowo. Fajnie, ale fakt że jakoś tak odmienne od całej reszty :)
dzejes - 20 Grudnia 2011, 22:37

No i na blogu zapanowała Ciemność
Fidel-F2 - 20 Grudnia 2011, 22:51

keep going
ihan - 22 Grudnia 2011, 09:49

dzejes, ale fajne. I taki los, dbających o ludzkość i ziemię wybrańców... Nikt nie zrozumie.
dzejes - 24 Grudnia 2011, 13:14

Słońce na blogu. Pokój ludziom, zwierzętom, roślinom i wybranym sprzętom domowym.
ihan - 24 Grudnia 2011, 13:50

Pokój.
A poza tym dzejesie strasznie metereologicznie się u ciebie zrobiło. Tylko błagam, napisz, że następnym nie będzie Zmierzch :mrgreen:

dzejes - 24 Grudnia 2011, 14:11

Hmm.... Jest pomysł.
ihan - 26 Grudnia 2011, 09:58

No to czekam na wykonanie. Pomysłu.
Martva - 26 Grudnia 2011, 12:36

dzejes napisał/a
Słońce na blogu


Bardzo mi się.

dzejes - 26 Grudnia 2011, 23:00

<dyg>
dzejes - 28 Grudnia 2011, 23:38

Kupiłem sobie buty. Dokładnie takie.
Wszedłem do sklepu z myślą "może będą, to przymierzę, sprawdzę rozmiar i poszukam tańszych w sieci" a tu niespodzianka, w sklepie były 50 zł tańsze, niż najtańsze w sieci. No więc kupiłem :oops:

Od jutro z biegania od czasu do czasu, jak mnie najdzie ochota przechodzę na bieganie planowe.

Dla równowagi do moich butów do biegania żona zakupiła buty "do stania" - na wysokim obcasie ;P:

Martva - 29 Grudnia 2011, 12:07

Jaaaaa, ale mają fajną podeszwę :D
dzejes - 29 Grudnia 2011, 15:47

Nie? Powiem jeszcze, że ten zygzak to naprawdę jest podeszwa, na zdjęciu nie widać, ale między falami nic nie ma i można biegając zbierać po drodze skarby.
hijo - 29 Grudnia 2011, 16:15

dzejes, a co daje taka podeszwa? Nie biegam więc się nie interesuję takimi butami i nie wiem. Wygladają trochę jak z Powrotu do przyszłości.
Osobiście preferuję szwędanie więc inne buty kupuję.

Edit:(poczytałem oczywiście artykuł, ale jestem ciekaw twoich wrażeń)

dzejes - 29 Grudnia 2011, 17:07

Ekhem, znaczy biegać to dziś dopiero pierwszy raz w nich idę :)

Nie nastawiam się na kosmiczne doznania, szukałem butów odpowiednich dla mnie, czyli ważącego te 95 kg, z szeroką stopą i niestety mieszkającego w wykostkowanej okolicy, gdzie ciężko o trasę ziemną. No i chciałem, żeby ich cena zaczynała się od "1", niekoniecznie "4".

A że przy okazji wyglądam w nich, jakbym gonił moją antygrawitacyjną deskorolkę? Profit!

Agi - 29 Grudnia 2011, 17:37

dzejes, będzie Cię dobrze widać, to też profit.
hijo - 29 Grudnia 2011, 18:09

dzejes napisał/a
Ekhem, znaczy biegać to dziś dopiero pierwszy raz w nich idę
o to jest to "planowane" bieganie :mrgreen: Bardzo jestem ciekaw wrażeń. Zawsze podchodzę do takich nowinek dosyć sceptycznie i zastanawiam się czy to nie jest tylko chwyt reklamowy, szczególnie jak się jakaś gwiazda sportu tym zachwyca. Kiedyś sprzedawałem samochód klientowi, który prowadził specjalistyczny sklep dla biegaczy w Rybniku (o ile pamięć mnie nie zawodzi), to wspominał, że ci co się pół i w pełni profesjonalnie joggingiem zajmują, to kupują zupełnie inne marki.
dzejes - 29 Grudnia 2011, 18:42

Żebyśmy się źle nie zrozumieli - ja biegam sobie czasami, a przed ostatnią przeprowadzką to nawet dość regularnie - 3 razy w tygodniu. Potem na bieżni na siłowni też 2-3 razy w tygodniu. Przez ostatnie miesiące jednak strasznie zgnuśniałem, bo miałem dużo nauki i te buty mają być motywacją do ponownego ruszenia się sprzed biurka.

Pierwszy raz w tych butach idę dziś wieczorem biegać. :wink:

A że to jakaś marketingowa nowinka to ja jestem oczywiście pewien, ale tak jak pisałem - one są po prostu dobre - dają dużą amortyzację, są szerokie i czaderskie. Reszta mnie nie obchodzi, wybrałem je po przeczytaniu recenzji na portalach biegaczy, a że był jakiś straszny hype wokół nich dowiedziałem się w sumie właśnie z linkowanego artykułu, który to wybrałem, bo był pierwszym w Góglach ze zdjęciem dokładnie moich butów (bo kombinacji kolorów jest dużo).

Agi - tak, o tym też myślałem. Niestety osiedlowe uliczki są w naszej okolicy kolebką Kubic i innych Szumacherów :evil:

hijo - 29 Grudnia 2011, 19:03

dzejes, pamiętałem, że robiłeś długie spacery z psem i nawet kiedyś cię na Nordic Walking wzięło (nuciłeś wtedy one way ticket :) ) myślałem, że się przerzuciłeś na bieganie. Powodzenia i uważaj na siebie w tych uliczkach :wink:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group