To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Rozmowy religijne

jewgienij - 6 Sierpnia 2010, 20:02

Na chwilę :D

I zabrakło mi Le przed mot

cherryen - 6 Sierpnia 2010, 20:51

nureczka napisał/a
Ten facet na prawdę zaczyna być groźny.
Cytat
Nie jest groźny, to misiek, któremu przy kilku ostatnich wyborach społeczeństwo pokazało miejsce w szeregu.


Temu miśkowi przede wszystkim warto by zbadać jego obecny stan psychiczny i emocjonalny.

jewgienij - 7 Sierpnia 2010, 00:14

cherryen napisał/a
nureczka napisał/a
Ten facet na prawdę zaczyna być groźny.
Cytat
Nie jest groźny, to misiek, któremu przy kilku ostatnich wyborach społeczeństwo pokazało miejsce w szeregu.


Temu miśkowi przede wszystkim warto by zbadać jego obecny stan psychiczny i emocjonalny.


Wolałbym iść do rannego pod snajperskim ostrzałem :wink:

Fidel-F2 - 7 Sierpnia 2010, 05:59

:mrgreen:
Tequilla - 7 Sierpnia 2010, 09:10

http://postawkrzyz.co.cc/...forum/index.php :mrgreen:
Agi - 7 Sierpnia 2010, 12:00

Tequilla, normalnie mnie wystrASZYŁEŚ :mrgreen:
Hubert - 7 Sierpnia 2010, 18:54

A graliście w fejsbukowych Obrońców Krzyża? :mrgreen:
jewgienij - 7 Sierpnia 2010, 19:39

Tak, ideał sięga bruku, ale nie w dramatyczny norwidowski sposób, ale za sprawą kilkunastu poczochrańców.

Żenada to mało powiedziane, to jest robienie sobie z Polski i z wiary balona. Brak zdecydowanej reakcji na tę zadymę jest również żenujący do granic możliwości.

Mamy tekturowe państwo, a bijemy pianę w sprawie ekstremalnych islamistów, bawmy się dalej dżinami w butelce....

Ostatnie zdania zabrzmiały A la maniere Dalambert. Łatwo kogoś krytykować, trudniej u siebie dojrzeć problem :wink:

Adashi - 7 Sierpnia 2010, 20:27

Projekt pominka już jest :wink:
Tequilla - 7 Sierpnia 2010, 20:30




Krzyż zaczyna być już inspiracją artystyczną.. :D

http://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E

jewgienij - 7 Sierpnia 2010, 20:35

hehe, istny Sancho Pansa

Naśmiewanie się ze zmarłego jest nieeleganckie, wiem, ale jako reakcja na przymusową beatyfikację i uznanie najwybitniejszym mężem stanu od czasów piastowskich, to chyba można się pośmiać, żeby nie zwariować.

Tequilla.świetne

Fidel-F2 - 7 Sierpnia 2010, 21:49

Remix w dechę :mrgreen:
jewgienij - 7 Sierpnia 2010, 22:18

Tu jest achillesowa pięta PIS-u.

Nie mają poczucia humoru i dystansu do siebie, co ich skreśla jako inteligentnych wrogów. Są nabzdyczeni i tak zapatrzeni w siebie, że byle żart jest dla nich śmiertelnym zagrożeniem. O kartofle z jakiegoś szwabskiego szmacidła wywołaliby wojnę polsko-niemiecką.

Śmieszność to ich największe zagrożenie, ale wchodzą na ten teren dziarsko, jak zwykle to robią niepociumani, ku uciesze publiki.

Ile można tolerować nieudaczników?

jewgienij - 13 Sierpnia 2010, 18:00

Żebyśmy nie myśleli sobie, że rydzykowe owieczki z ich zapalczywością i anysemityzmem to jakiś hardcore, który czyni nas dziwowiskiem w oczach świata.

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Przy okazji wpisuje się to w nasze niedawne dyskusje o islamskich fanatykach, gdzie demonizowaliśmy ich na tle naszej religii. Fanatyczni chrześcijanie nie są lepsi, dać im tylko władzę i odpowiedni moment. Niech np. kryzys w USA doprowadzi do takiego chaosu, że wściekli ludzie pójdą za kimś głoszącym, że sprawcami jest żydowska finansjera. Albo nastąpi inny kataklizm, który namiesza ludziom w głowach.

Ostrzegam, napisy polskie są straszne pod względem ortografii

Fidel-F2 - 14 Sierpnia 2010, 05:56

no właśnie, rola religii jaką miała do odegrania zakończyła się, a z tym jej pozytywy, zostaja jedynie negatywy, w dzisiejszym świecie religia to tylko zło
dalambert - 16 Sierpnia 2010, 13:06

talibowie w Afganistanie zaproponowali siłom ONZ wspólne śledztwo w sprawie cywilów zabitych w tym kraju i ukamieniowali parę oskarżoną o cudzołóstwo :mrgreen:
Agi - 16 Sierpnia 2010, 13:13

dalambert, to ukamienowanie tak Cię rozbawiło?
jewgienij - 16 Sierpnia 2010, 13:14

Bo to wariaci.

Określenie "bezpieczny seks" ma tam zdecydowanie inny wymiar

dalambert - 16 Sierpnia 2010, 13:16

Agi, nie, to wspólne śledztwo, ukamieniowanie to mord w wykonaniu szriatowych łotrów, którzy bezczelnie dyrdymalą w spólnym śledztwie i są takie pacyfole które to łykają na poważnie i to mnie bawi :twisted:
Matrim - 16 Sierpnia 2010, 13:22

dalambert, to się nazywa zderzenie cywilizacji.
jewgienij - 16 Sierpnia 2010, 13:27

Dalambert, jesteś nie do zastąpienia. :D To zdanie jest tak dalambertowskie, że można je podać jak paryski wzór metra.
dzejes - 20 Sierpnia 2010, 10:50

Dabliu napisał/a
A teraz wracam do swej pogańskiej nory (tak, dzejesie, przed Tobą też się chowam :twisted: ), by w spokoju kontemplować (czyt. wolno myśleć) swój stosunek do wojny o krzyż.


Znaczy pęsetką drzazgi wyciągać.

feralny por. - 23 Sierpnia 2010, 13:13

http://wiadomosci.onet.pl...rwamy,item.html
Zabawa trwa i końca nie widać.
Najbardziej podoba mi się to zdanie:
Cytat
Chcieliśmy prosić Episkopat i Kancelarię Prezydenta, aby uzgodniły ze sobą, by ten krzyż został

Adanedhel - 23 Sierpnia 2010, 14:01

A mi najbardziej podoba się to, że uważają to za kompromis.
feralny por. - 25 Sierpnia 2010, 19:35

I o to doczekaliśmy się oficjalnego wystąpienia biskupów w sprawie:
http://wiadomosci.onet.pl...trofy,item.html

Ten fragment chyba najlepszy:
Cytat
Biskupi podkreślają, że oni nie rozwiążą problemu krzyża przed Pałacem Prezydenckim, bo mogą to zrobić tylko ludzie kompetentni i odpowiedzialni za to.

dzejes - 25 Sierpnia 2010, 19:49

W telewizji słyszałem. Cudności. Arcybiskup mówiący "przecież nie jesteśmy od tego, żeby mówić gdzie ludzie mają stawiać na przykład szafę". :mrgreen:
Gustaw G.Garuga - 25 Sierpnia 2010, 19:52

Własnymi rękami się irrelewantyzują (jeśli jest takie słowo).
Easy - 25 Sierpnia 2010, 19:54

Dżejpi Tu i Popiełuszko w grobach się przewracają.
Martva - 25 Sierpnia 2010, 20:13

Biskupi od początku całej sprawy przyprawiają mnie o ból szczęki :roll:
Kai - 25 Sierpnia 2010, 21:33

Nie mam poczucia humoru, jestem smutasem. I dlatego mi tylko wstyd.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group