To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Dr House - HOUSE M.D.

hrabek - 9 Lipca 2010, 16:15

Virgo C. napisał/a
Ciekawa wiadomość dla fanów Trzynastki. Olivia Wilde ma być jedną z dziewczyn Bonda w najnowszej części :)


Otworzyło mi się na górze strony, przeczytałem, to pomyślałem, że zaktualizuję. MGM ogłosiło bowiem, że nowego Bonda nie będzie. Wytwórnia jest w ogromnych finansowych kłopotach, praktycznie nieuniknione jest ogłoszenie bankructwa. Dopiero wtedy ktoś chętny wykupi upadające studio i przejmie prawa. Wtedy cała zabawa z obsadą zacznie się od nowa. Nawet Daniel Craig nie może być pewny, że wróci.

Wixu - 9 Lipca 2010, 16:19

Virgo C. napisał/a
Co do tego racja, denerwujące są te przerwy produkcyjne.


Spowodowane amerykańskimi świętami i innymi przerwami, które sa dla amerykanów świętością. Szósty sezon Grzesia był poszatkowany niemiłosiernie, hurtowe wypuszczanie odcinków i prawie miesiąc przerwy.

A co do Bonda, to trochę szkoda, że MGM ma kłopoty, bo może Hobbit pójśc pod nóz... ale może i lepiej dla tej sympatycznej książeczki.

Ziuta - 9 Lipca 2010, 16:57

hrabek napisał/a
Wytwórnia jest w ogromnych finansowych kłopotach, praktycznie nieuniknione jest ogłoszenie bankructwa.

Który już raz? MGM bankrutuje regularnie.

Wixu - 9 Lipca 2010, 17:29

Swoją drogą, Virgo, kojarzę cię z innego forum. Niestety jego świetność już dawno, dawno minęła...
A co do MGM, to moze cos jest na rzeczy, ekranizacja Hobbita była juz w zaawansowanym stanie, gdy ją zaniechano. Tak nagle.

Virgo C. - 9 Lipca 2010, 19:12

Wixu napisał/a
Swoją drogą, Virgo, kojarzę cię z innego forum.

Którego, jeśli można zapytać?

@hrabek
Słyszałem. Ponoć Sony mogłoby być zainteresowane prawami, ale to nic potwierdzonego.

Wixu - 10 Lipca 2010, 12:27

Virgo C., Gery. Byłeś adminem/modem. Virgo Celltharion, prawda? :)
Virgo C. - 10 Lipca 2010, 13:54

Zgadza się. Tak podejrzewałem, że stamtąd. Ale wybacz, Ciebie nie mogę skojarzyć.

No i teraz będą wszyscy wiedzieć czym jest to C. :cry:

Wixu - 10 Lipca 2010, 14:14

Tamto forum upadło, a szkoda. Mnie mógłbyś jedynie kojarzyć co najwyżej sprzed 5 laty, najwięcej czasu spędziłem w dziale "Gry", wraz z Pączusiem, DMem, Mendsonem, Emisiem i tą całą ekipą, której już własciwie nie pamiętam.
ihan - 10 Wrzeœśnia 2010, 19:31

Dwa wczorajsze odcinki na TVP byłyby superowe gdyby nie
Spoiler:

Ale Greg mi się podobał, bo był mniej cukierkowo landrynkowy i mniej strzelający swoje przejmujące się dobrem całej ludzkości miny.

Kai - 18 Wrzeœśnia 2010, 06:52

ihan, ciesz się tym wizerunkiem, póki możesz. :twisted:

Dla mnie ten odcinek zatrącał o SF.

Homer - 20 Wrzeœśnia 2010, 13:53

Przypominajka:
Jutro start sezonu nr VII

merula - 20 Wrzeœśnia 2010, 14:02

jak dobrze, ze przypomniałeś :D
Ozzborn - 20 Wrzeœśnia 2010, 14:20

O a ja utknąłem gdzieś na 6 odcinku VI sezonu :P trza będzie nadrobić.
Memento - 20 Wrzeœśnia 2010, 22:46

Ej, hola hola. Jakie jutro, jak to DZIŚ jest dwudziesty?
Matrim - 20 Wrzeœśnia 2010, 22:48

Memento napisał/a
to DZIŚ jest dwudziesty

W niektórych strefach czasowych odrobinę dłużej niż u nas obecnie :)

Memento - 21 Wrzeœśnia 2010, 15:46

Obejrzane. Przech*j odcinek. :D
nureczka - 21 Wrzeœśnia 2010, 15:51

Memento napisał/a
Przech*j

Określenie niejednoznaczne :)
Czy mógłbyś doprecyzować: zajefajny, czy do chrzanu?

Memento - 21 Wrzeœśnia 2010, 16:27

Rewelacyjny! Humor taki, jaki w tym serialu najbardziej lubię, zaczątek ciekawej - mam nadzieję - intrygi, i House który mimo wszystko nie zmienił się ani o jotę.
Homer - 21 Wrzeœśnia 2010, 18:52

Mnie też odcinek pozytywnie zaskoczył!

Ciekawe, siódmy sezon się zaczyna, a ja znowu chce oglądać House nie tylko siłą przyzwyczajenia ;) .

Spoiler:

Matrim - 21 Wrzeœśnia 2010, 19:15

A wy wszyscy w Stanach mieszkacie, że już oglądaliście? :twisted:
Homer - 21 Wrzeœśnia 2010, 19:16

Szybkie łącza mamy w pracy. Tak, że po powrocie tylko TV włączyć i relaks.

Dobrze, że mamy kolegów, którzy dzielą się z nami tym co mają ;) . Taki znajomy to ważna sprawa! Ot co!

Matrim - 21 Wrzeœśnia 2010, 19:23

Uhmmm... :mrgreen:
illianna - 21 Wrzeœśnia 2010, 20:16

A ja jakoś nie podzielam entuzjazmu, takiej kaszany dawno nie widziałam, główni bohaterowie nad podziw żenujący, wątek drugoplanowy też marniutki i mało realistyczny, jak tak dalej to pociągną to nie chce oglądać :?

Dziś wymyśliłam prawo ciążenia seriali: każdy serial zaczyna prędzej czy później ciążyć w kierunku brazylijskiej telenoweli. Przykłady: Dr House, Weed, True Blood

Jak jeszcze Dexter się zbiesi, to w tym roku będzie masakra jakaś.

Taselchof - 21 Wrzeœśnia 2010, 21:08

już się Dex zbiesił w 3 serii, dobrze że w IV trochę mu ujęło ciążenia :D

Mad men skończyłem drugą serię i ciągle na wielki plus klimat i historia głównego bohatera :) szczególnie cieszą wątki historyczne :)

Memento - 21 Wrzeœśnia 2010, 21:16

Aj tam aj tam. Nic się nie zbiesiło. Nie znacie się.
Kai - 21 Wrzeœśnia 2010, 21:18

A ja obejrzę w piątek i zdam relację.
Homer - 21 Wrzeœśnia 2010, 21:41

Memento ma rację. Nie znacie się ;) .
hrabek - 21 Wrzeœśnia 2010, 22:48

Oglądam właśnie Alpha Dog i gra tam Trzynastka. W całej okazałości, że się tak wyrażę. Jak kto zainteresowany jej wdziękami. Ja tam jestem fanem Amber Heard :)
Lowenna - 24 Wrzeœśnia 2010, 21:02

1 odcinek 7 sezonu House'a. Po 2 minutach i 30 sekundach puściłam pawia. :|
czamataja - 24 Wrzeœśnia 2010, 21:10

Lowenna, przyznam, że przysnęłam na chwilkę, ale może dlatego, że zmęczona byłam ;P: Odcinek nie był podobny do porzednich, House w nowej roli... Jestem bardzo ciekawa jak poprowadzą ten wątek. Póki co, nie można skazywać na banicję ;)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group