To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - W hołdzie Robertowi E. Howardowi - konkurs literacki - final

Kruk Siwy - 21 Sierpnia 2007, 16:32

Nie ma przeciwskazań. Jak mniemam.
Gustaw G.Garuga - 21 Sierpnia 2007, 16:44

Tylko patrona brak. Trzy tygodnie na urlopie??
Kruk Siwy - 21 Sierpnia 2007, 16:46

O ile wiem to pracuje. Ciężko i literacko... ja nic nie mówiłem!
Gustaw G.Garuga - 21 Sierpnia 2007, 16:55

Musi zdążyć z tekstem do antologii? :wink:

To znaczy że nie ja jeden nie wyjeżdżam na urlop; dziwnie się to zbiega z rządami pewnej partii (która w reklamowce widzi zupełnie odmienną koincydencję)... Ale to inny wątek :mrgreen:

Adon - 21 Sierpnia 2007, 18:35

Gustawie, nie Ty jeden - ja na urlopie co prawda wyjechałem, ale pracować na wyspy. Żeby było śmieszniej, pracuję w zawodzie, a przez półtora miesiąca zarobiłem więcej, niż w Polsce przez rok. Czy to nie ironia?
Tymczasem wracając do tematu - jak nic nie zakłóci wieczornych trybów, do końca miesiąca mój trybut będzie gotowy.

Gustaw G.Garuga - 21 Sierpnia 2007, 20:10

Ironia, ale z tych popłatnych. I niezły pomysł na Conana Emigranta :wink:
Adon - 21 Sierpnia 2007, 20:13

Chciałem Conana Archeologa, ale może być i Emigrant. ;-)
Kruk Siwy - 21 Sierpnia 2007, 20:16

Przecież on był emigrant i to za chlebem. Dosłownie.
Gustaw G.Garuga - 21 Sierpnia 2007, 20:19

Był też najemnikiem, ale tom pt. Conan Najemnik wyszedł i tak :mrgreen:
Kruk Siwy - 21 Sierpnia 2007, 20:19

Pojemnikiem i archeologiem w końcu kto więcej od niego zniszczył starożytnych chramów...
Adon - 21 Sierpnia 2007, 20:51

Chamów też. Nawet starożytnych. ;-)
savikol - 22 Sierpnia 2007, 07:43

Godzilla napisał/a
savikol napisał/a
Są tu osoby piszące setki, czy tysiące postów, a nie mające siły ani ochoty, by sklecić opowiadanie lub wysłać głos na konkurs

Może chciałbyś widzieć w druku opowiadanie mojego autorstwa? :mrgreen: ;P:


Właściwie Kruk już odpowiedział.
Co szkodzi spróbować? A nóż-widelec okaże się, że jesteś ukrytym samorodkiem? Naprawdę powinnaś skrobnąć coś choćby w ramach testów/eksperymentów. Tak jak GGG znalazł sobie niszę fantastyczno-orientalną opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu, może analogicznie spróbowałabyś coś z arabistyki? No, chyba, że zupełnie nie masz ochoty...

Hubert - 22 Sierpnia 2007, 11:31

No, opowiadanie poooszło. I niech moc będzie z nim :)
Tomcich - 22 Sierpnia 2007, 17:34

savikol napisał/a
A nóż-widelec okaże się, że jesteś ukrytym samorodkiem?


W moim przypadku to jedynie może się łyszczyk pokazać. :wink: Tysiące postów na forum nie czyni z nikogo pisarza. :mrgreen:

Adon - 26 Sierpnia 2007, 20:42

Skończyłem właśnie swój tekst. Pozostało jeszcze szlifowanie i na dniach wysyłam go Nursowi.
Z mojej strony zatem słowo dotrzymane.

fenrill - 28 Sierpnia 2007, 22:50

również wysłałem opowiadanie, ale jestem niedoswiadczonym pisarsko *beep*, wiec raczej nagrodą bedzie dla mnie satyssfakcja :) :):)
Kruk Siwy - 29 Sierpnia 2007, 09:02

To mało?
Dabliu - 29 Sierpnia 2007, 12:05

Zależy jak leży...
Kruk Siwy - 29 Sierpnia 2007, 12:16

Młodemu ludziu? Chyba dość, noblesku premiju pouczy kak bolszym pisatielem budziet.
agrafek - 29 Sierpnia 2007, 13:18

Poszło. Teraz zobaczymy, czy się mieści w wyznaczonych granicach (jedną przekracza o dwieście znaków, ale te można amputować w razie konieczności).
Kruk Siwy - 29 Sierpnia 2007, 13:21

Toś pan kawał lyteratury walnął! A zakreślone granice objętości są tylko orientacyjne, żeby ludzie powieści nie przysyłali... Także mieścisz się śpiewająco.
Kasander - 29 Sierpnia 2007, 18:31

Tequilla napisał/a
A ja sie menczem... menczem i menczem, ale chyba wymenczem... Znaczy to wymęczone dzieło NURS dostanie na dwadzieścia minut przed planowanym terminem...


O, to ja jestem z tego samego gatunku (czy podgatunku :cry: ) pisarskiego, "wpół do deadline'u". Ale finiszuję i na Croma, choćbym miał jeść niczym ten barbarzyńca Adam, bułkę z bananem, to tekst urodzę. A propos terminu:

Czy 1-go można jeszcze nadsyłać barbarzyńców, czy już obowiązuje blokada? Przepraszam, że takie niekoniecznie mądre pytanie, ale zawsze miałem problemy z niuansami typu "jaki dziś dzień" itp.

zyto - 30 Sierpnia 2007, 01:00

Wysłane. Mam nadzieję, że na dobry adres, bo w ostatniej chwili wpadłem w niewielką konfuzję. Poprawiam drugi tekst, który się narodził przy pisaniu pierwszego - żebym tylko zdążył, bo nie wiem, czy nie lepszy od wysłanego:)
agrafek - 30 Sierpnia 2007, 07:57

Kruk Siwy napisał/a
Toś pan kawał lyteratury walnął! A zakreślone granice objętości są tylko orientacyjne, żeby ludzie powieści nie przysyłali... Także mieścisz się śpiewająco.


Kawał to na pewno :wink: . A czy lyteratury, to zobaczymy :D

Gustaw G.Garuga - 30 Sierpnia 2007, 08:02

Czy dobrze wyczuwam agrafku, że do Conana nie podszedłeś na klęczkach i z patosem? :wink:
Tequilla - 30 Sierpnia 2007, 08:31

Ech cisnienie podnosicie... a ja jeszcze las cały i bór mam, coby dobrnąc do końca. Ale wyrobić się trza.

Czuję się trochę jak Andrzej Pilipiuk - siedze prze komputerem, pisze opowiadanie i jestem w pracy :) . Pomińmy w tym momencie fakt, iż moja praca polega na czyms innym ( mam nadzieję, że mój kierownik tego nie czyta:) ) - zastój proukcyjny to i wolny czas wykorzystuję.

Gustaw G.Garuga - 30 Sierpnia 2007, 08:48

Ja cały czas doszlifowuję teksty; wysłać planuję w piątek wieczorem. Tzw. luz :D
Mateusz Zieliński - 30 Sierpnia 2007, 17:50

Kasander napisał/a

Czy 1-go można jeszcze nadsyłać barbarzyńców, czy już obowiązuje blokada? Przepraszam, że takie niekoniecznie mądre pytanie, ale zawsze miałem problemy z niuansami typu jaki dziś dzień itp.


I nikt człowiekowi nie odpowiedział...

A że sam jestem zainteresowany, to odpowiadam: jeżeli

Cytat
... termin składania prac. Ostateczny i nieprzekraczalny, to 1 września 2007.


to oznacza, że 1-go można jeszcze słać. 2-go już absolutnie nie.

Czy mam rację, czy nie, NURS wie...

Kasander - 30 Sierpnia 2007, 19:00

Mateusz Zieliński napisał/a
Kasander napisał/a

Czy 1-go można jeszcze nadsyłać barbarzyńców, czy już obowiązuje blokada? Przepraszam, że takie niekoniecznie mądre pytanie, ale zawsze miałem problemy z niuansami typu jaki dziś dzień itp.


I nikt człowiekowi nie odpowiedział...

A że sam jestem zainteresowany, to odpowiadam: jeżeli

Cytat
... termin składania prac. Ostateczny i nieprzekraczalny, to 1 września 2007.


to oznacza, że 1-go można jeszcze słać. 2-go już absolutnie nie.

Czym mam rację, czy nie, NURS wie...


Wielkie dzięki, Mateusz! :bravo Mam nadzieję, że NURS lub ktoś inny z organizatorów/zainteresowanych to potwierdzi.

Agi - 30 Sierpnia 2007, 20:02

Jedynie NURS może się w tej kwestii miarodajnie wypowiadać


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group