To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - W hołdzie Robertowi E. Howardowi - konkurs literacki - final

Gustaw G.Garuga - 8 Sierpnia 2007, 18:07

Czy mu się uda??
jewgienij - 8 Sierpnia 2007, 19:40

Zakazałem mu wracać na tarczy.
gorat - 10 Sierpnia 2007, 21:29

Wróci pod tarczą.
MSPANC

jewgienij - 11 Sierpnia 2007, 10:57

Tak, osłaniając się przed deszczem środowiskowych nagród i wyrazów zachwytu :lol:
savikol - 20 Sierpnia 2007, 12:31

Wysłałem wczoraj swego Conana. Średnio jestem z niego zadowolony, coś mi się fantasy ciężko pisze, ale niech tam…

Cytat
Tekstów nie będzie zbyt dużo wg mojego rozeznania.

Jak zwykle wiele krów muczy ale nie wiele mleko daje.


Kruk ma rację, a ja na początku konkursu bełkotałem o setkach prac. Chyba trafiłem kulą w płot. Wydaje mi się, że NURS popełnił błąd ogłaszając konkurs tylko na forum. Wyszło jak z głosowaniem na Nautilusa. Może jakby dał kilka anonsów w SFFH, prac byłoby znacznie więcej? Wygląda na to, że forumowicze aktywność przejawiają tylko w necie i w brew pozorom nie stanowią reprezentatywnej części ruchu fantastycznego. To się nadaje do badań socjologicznych, bardzo ciekawe zjawisko. Są tu osoby piszące setki, czy tysiące postów, a nie mające siły ani ochoty, by sklecić opowiadanie lub wysłać głos na konkurs (sam nie jestem bez winy, tak na marginesie).

Czarny - 20 Sierpnia 2007, 14:44

O konkursie wiadomo także w innych miejscach. O ile się nie mylę było coś o tym na FF a na pewno w portalu Terra Fantastica (to na pewno robota melfki :twisted: )
Adashi - 20 Sierpnia 2007, 16:37

Bo Melfka to zacna osóbka :wink: Ja nie napisałem, pomysł mam, ale niedopracowany, więc go na papier przelać nie sposób. :|
Kruk Siwy - 20 Sierpnia 2007, 16:40

Gdybys napisał mniej o trzy tysiące postów to i opowiadanie by się urodziło. Ja Cię napominam spamerze pakopodobny.
Adashi - 20 Sierpnia 2007, 16:51

Jestem uzależniony, forum jest jak narkotyk, ratujcie mnie :(
Kruk Siwy - 20 Sierpnia 2007, 16:54

Wiem coś o tym... dobrze robi szklanka wody wlana do kompa. Kłopot jak ręką odjął.
Adashi - 20 Sierpnia 2007, 16:56

Kiepski pomysł Wujku Kruku, jak ja potem opowiadanie przepiszę, hmmm?
Tequilla - 20 Sierpnia 2007, 18:48

A ja sie menczem... menczem i menczem, ale chyba wymenczem... Znaczy to wymęczone dzieło NURS dostanie na dwadzieścia minut przed planowanym terminem...

Jak MakGajwer rozbrajający bomby sekundę przed... :)

Hubert - 20 Sierpnia 2007, 19:10

A moje opowiadanie NURS dostanie lada dzień, ino przejdzie ostatni szlif :)

EDIT: czy opowiadanie na około 45000 znaków ma szansę na zakwalifikowanie się do konkursu, jeśli spełni pozostałe wymogi drukowalności? Bo tnę i tnę, ale przecież nie da się tak w nieskończoność...

Tequilla - 20 Sierpnia 2007, 20:58

Sosnechristo napisał/a


EDIT: czy opowiadanie na około 45000 znaków ma szansę na zakwalifikowanie się do konkursu, jeśli spełni pozostałe wymogi drukowalności? Bo tnę i tnę, ale przecież nie da się tak w nieskończoność...


Nie strasz... Czy coś się pozmieniało?? Bo miało być 80 tys. znaków?

Jeśli tak to jestem mówiąc mniej brzydko w pupie. Bo opko to będzie integralna całość i nie mam za bardzo co wyciąć...

Adon - 20 Sierpnia 2007, 22:39

Tymczasem, choć nowa praca pochłania praktycznie wszystkie moje wolne chwile, ja powinienem się wyrobić (ile to jeszcze? 10 dni?), zwłaszcza, że mój tekst nie powinien być specjalnie długi.

pozdrowienia ze "słonecznej" Irlandii Północnej. ;)

dzejes - 21 Sierpnia 2007, 00:24

savikol napisał/a
Są tu osoby piszące setki, czy tysiące postów, a nie mające siły ani ochoty, by sklecić opowiadanie lub wysłać głos na konkurs.


Są tu osoby, którym pisanie literatury myli się ze spamowaniem na forum :roll:

Hubert - 21 Sierpnia 2007, 08:53

Tequilla napisał/a
Nie strasz... Czy coś się pozmieniało?? Bo miało być 80 tys. znaków?


Przepraszam, że przestraszyłem. Zapomniałem, że limit jest blisko dwukrotnie większy. Cały ja :D

Tequilla - 21 Sierpnia 2007, 09:00

Uff to dobrze... bo już się zastanawiałem czy kogoś nie skrócić o głowę... ( znaczy jakiegoś bohatera, oczywiście) :D
Gustaw G.Garuga - 21 Sierpnia 2007, 12:22

Ja tekst szlifuję i szlifuję, choć nie mam na to tyle czasu, ile bym chciał.

A parudniowe kwarantanny forumowe (i szerzej - internetowe) istotnie pomagają :)

jewgienij - 21 Sierpnia 2007, 15:12

Gustawie, uważaj na palce przy tej szlifierce. Szkoda by było.
Gustaw G.Garuga - 21 Sierpnia 2007, 15:20

Jestem świadomy ryzyka - w swojej pre-pisarskiej karierze zawodowej obsługiwałem nie tylko szlifierki, ale też frezarki, tokarki i spawarki :twisted: W każdym razie dzięki za troskę :wink:
Godzilla - 21 Sierpnia 2007, 15:29

savikol napisał/a
Są tu osoby piszące setki, czy tysiące postów, a nie mające siły ani ochoty, by sklecić opowiadanie lub wysłać głos na konkurs

Może chciałbyś widzieć w druku opowiadanie mojego autorstwa? :mrgreen: ;P:

Adashi - 21 Sierpnia 2007, 15:45

To byłaby ta wielce poszukiwana proza dla Godzilli :wink:
Godzilla - 21 Sierpnia 2007, 15:46

No nie wiem. To by była proza od Godzilli dla szerokiego ogółu. Co ogół na to? :P
Kruk Siwy - 21 Sierpnia 2007, 15:48

Please!
Ino szybko, milady.

Godzilla - 21 Sierpnia 2007, 15:55

Ależ Kruku, co Kruk. Mało Kruk takiej TFUrczości czytał? :oops:
Kruk Siwy - 21 Sierpnia 2007, 16:00

Abo Godzilla, wrażliwa jest, oczytana i umi po polsku i nie tylko. Kto wie? Może tylko odwagi trzeba?
Godzilla - 21 Sierpnia 2007, 16:14

Nie tylko odwagi, Kruku. Sam wiesz, że nie tylko odwagi. Ale w tym temacie to offtop.
Kruk Siwy - 21 Sierpnia 2007, 16:23

NIezupełnie. Krótki tekst o Conanie nazwanym innym imieniem mogłabyś jeszcze zdążyć... a Twoje umiejętności językowe idąca za tym znajomość obcych kultur dałyby Ci mocną podstawę. Bo pisać należy o tym o czym sporo się wie...
A jakbyś nawet nie załapała się do druku to zawsze można ucieszyć współforumowiczów.
Ale oczywiście nic na siłę.

Gustaw G.Garuga - 21 Sierpnia 2007, 16:31

Gdyby tak antologii towarzyszył konkurs forumowy na shorty conanopodobne? Promocja na wszystkich frontach :D


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group