To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Urodziny Clay, Marcina Przybyłka i Żerania, czyli semi-SKOFA

gorim1 - 27 Listopada 2006, 19:24

Adanedhel, masz być bo gdzie zanocuję
Lu, ty mnie już znasz adanethel ćwiczył picie na tych samych objazdach naukowych
9 piw pestka

Anonymous - 27 Listopada 2006, 19:30

Rafal Kosik napisał/a
Żerań: W grudniu nie będzie ogródka i ław pod parasolami. Zielona Gęś nie jest taka wielka wewnątrz.


To ja się, Rafale, poddaje. Zgodzę się na cokolwiek, byleby tylko na odpowiednim (czyt. zaopatrzonym w metro) brzegu Wisły było. :mrgreen: Tylko błaaaagam - znajdźcie te piwo jakieś tanie. Ja to biedny student jestem... :mrgreen:

gorim1 - 27 Listopada 2006, 19:47

Żerań, Rafał sobie nas w końcu zestawi bo na poprzedniej skofie pomylił mnie z tobą
w końcu zobaczysz że wyglądam inaczej :P

Diabolus - 27 Listopada 2006, 22:31

tak na 99,98 % bede. Wracam do kraju 14XII. Więc mawete jak to sie mówi co się odwlecze to nieucieze ;) (mam nadzieje ze będziesz :D ). Pozdrawiam.
Claygirl - 27 Listopada 2006, 23:02

No dobra, czyli ustaliliśmy, że pijemy 16.12.2006 w Kompanii Piwowarskiej, a piwa stawiamy ja, Marcin Przybyłek i Żerań. Żadnego marudzenia o cenę piwa, bo przecież nie płacicie!!! ;)
Ixolite - 27 Listopada 2006, 23:07

A, fajno :D
A miejsce będzie?

Claygirl - 27 Listopada 2006, 23:11

Jak nie będzie, to zrobimy... ;) A serio to przy najbliższej okazji dopytam jak u nich jest z rezerwacjami.
dzejes - 27 Listopada 2006, 23:57

Dżizas... 9 piw za darmo... Szkoda, że to tak daleko :?
NURS - 28 Listopada 2006, 00:57

Dzejes, co ty mówisz?
Daleko to jest Nowosybirsk... :twisted:

Ixolite - 28 Listopada 2006, 08:29

Claygirl napisał/a
Jak nie będzie, to zrobimy... ;) A serio to przy najbliższej okazji dopytam jak u nich jest z rezerwacjami.


To by chyba jakoś już trzeba...

mawete - 28 Listopada 2006, 08:43

Na 85% będę :D
Diabolus: gdzie moja tabaka :?: :!: :mrgreen:

Anonymous - 28 Listopada 2006, 12:20

gorim1 napisał/a
Żerań, Rafał sobie nas w końcu zestawi bo na poprzedniej skofie pomylił mnie z tobą


Że co?O_O My jesteśmy ludzie potężni w barach, ale nie bliźniaki :shock: Oj, Rafale, Rafale, co ta polityka robi z człowiekiem. Nawet pisarze widzą teraz wszędzie bliźnięta...

Claygirl napisał/a
Jak nie będzie, to zrobimy... ;) A serio to przy najbliższej okazji dopytam jak u nich jest z rezerwacjami.


I o cenę się spytaj koniecznie! W końcu trzeba odpowiednie fundusze przygotować. Skoro obiecałem trzy kolejki dla wszystkich, to słowa dotrzymam. Najwyżej będę jadł potem przez miesiąc chleb i wodę.:D

NURS napisał/a
Dzejes, co ty mówisz?
Daleko to jest Nowosybirsk...


Czyżby Ojciec Prowadzący...Tfu, to znaczy redaktor prowadzący, zastanawiał się nad przybyciem? :mrgreen: :bravo

Adanedhel - 28 Listopada 2006, 12:31

Żerań, redaktor prowadzący jest ZAWSZE obecny duchem :mrgreen:
Lu - 28 Listopada 2006, 12:46

Clay
Cytat
No dobra, czyli ustaliliśmy, że pijemy 16.12.2006 w Kompanii Piwowarskiej, a piwa stawiamy ja, Marcin Przybyłek i Żerań. Żadnego marudzenia o cenę piwa, bo przecież nie płacicie!!! ;)

Czy Żerań już wie o tym ? :mrgreen:

Lu - 28 Listopada 2006, 12:49

dzejes
Cytat
Dżizas... 9 piw za darmo... Szkoda, że to tak daleko :?

Mam nadzieję ze jednak przyjedziesz :twisted:

Widzę ze impreza się rozkręca. Czy ktoś zrobi listę uczestników w pierwszym poście ? Bardzo prosze - ułatwi to organizację.

Ja bedę na 80%

lokje: czy FF już się organizuje ? :)

lokje - 28 Listopada 2006, 13:09

Lu
Cytat
lokje: czy FF już się organizuje ?

po prawdzie to pojęcia nie mam. poczekam na listę i wstawię wszystko do nas :)

Anonymous - 28 Listopada 2006, 13:27

Lu napisał/a
Czy Żerań już wie o tym ? :mrgreen:


Żerań wie, Żerań dlatego pytał o cenę piw, bo Żerań musi wszystko przygotować i dokładnie obliczyć. :-) . Aha, Żerań także dał info na forum NF o spotkaniu. Natt już się zadeklarowała, że "być może, Żerań, być może". :)

Adanedhel napisał/a
Żerań, redaktor prowadzący jest ZAWSZE obecny duchem
:mrgreen:


Ale mi o ciało chodziło, towarzyszu Adanedhel, o ciało.

mawete - 28 Listopada 2006, 13:36

Żerań na rację, NURS pojawisz się na urodzinach? :D
Anonymous - 28 Listopada 2006, 13:43

Clay, moze zrobisz listę w pierwszym poście?
Nattfiarill - 28 Listopada 2006, 14:03

No to potwierdzam, co Żerań pisał. Będe, o ile nie okaże się, że dyżur mam. Teraz tego nie sprawdze, bo rozpiskę w pracy zostawiłam :wink:
Anonymous - 28 Listopada 2006, 17:59

Holender... Czemu mieszkacie tak daleko? :roll:
Lu - 28 Listopada 2006, 18:55

Proponuję solenizantom odszczekać te 9 kolejek. Tam będą prawdziwe tłumy! :mrgreen:
Możecie się zrzucić na jedną symboliczną, czy jakoś tak ;)

Lu - 28 Listopada 2006, 18:57

Miria
Cytat
Clay, moze zrobisz listę w pierwszym poście?

Przyłączam się do prośby Mirii. Listę powinna zrobić albo Clay, albo mawete - macie dwa pierwsze posty w tym wątku :roll:

Anonymous - 28 Listopada 2006, 19:34

Claygirl napisał/a
Chyba, że są to książki własne, lub przedmioty, jakie można zużyć podczas imprezy [2 lata temu (a może trzy...) bawiliśmy się lepiąc plastelinowe ludziki ;) ]


Podpisuję się pod tym w pełni. Żadnych prezentów. :) Chyba, że wyżej wymienione

Claygirl - 28 Listopada 2006, 19:51

Zrobiłam listę... Nie jestem mistrzynią dokładności, więc jeśli o kimś zapomniałam, to proszę krzyczeć.
Anonymous - 28 Listopada 2006, 20:01

Claygirl, wiesz co? Może lepiej faktycznie ograniczmy się do tej darmowej kolejki, bo wychodzi trzy stówy od solenizanta na piwo... Zakladam, ze piwo kosztuje 6 zeta. Co ty na to? I ty, Marcinie?
Claygirl - 28 Listopada 2006, 20:06

Lol. Fakt, trochę się rozrosła impreza. Jeśli wszyscy się zgodzą, to mogę się do jednej ograniczyć ;)
Ixolite - 28 Listopada 2006, 20:19

Ja się nie zgadzam :wink:

Nie no, żartuję, grudniowy jestem to mogę się sam zaopatrzać :)

lokje - 28 Listopada 2006, 21:37

zdecydowanie trzeba plany zmienić, to niehumanitarne :wink:
niech będzie symboliczna kolejka, jedna. wilk syty a owce trzeźwe.

Ixolite - 28 Listopada 2006, 21:46

wiesz, przypomniało mi się lokje, że jeszcze ci wiszę jedną kolejkę :roll:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group