To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Polcon 2007

Agi - 4 Grudnia 2006, 18:40

Nexus,dzięki za psychoanalizę :wink: mylisz się, ten widok nie były dla mnie miły. Zdecydowanie wolę, jeśli los nie zrobi mi wbrew (a nawet w obie), spotkac na Plokonie Natt w całej nadobnej postaci.
Nattfiarill - 5 Grudnia 2006, 14:03

No właśnie. Przecież ja nie napisałam, że nie będe w całosci, tylko na całosci :mrgreen:
Nexus - 5 Grudnia 2006, 19:16

Agi55, ju łelkam. Enytajm, enyłer. 3,50 się należy :mrgreen:
Myślę, że Natt też woli pokazać się w jednym kawałku :mrgreen:

Agi - 5 Grudnia 2006, 19:25

Nexus, przelewem ? :mrgreen:
Nexus - 5 Grudnia 2006, 19:35

Pocztowym :mrgreen:
anajo - 19 Grudnia 2006, 11:38

być może się zjawie może nie adobrze że polcon jest blisko płocka bo od wypraw na koniec
polski wolę trochę książek kupic

hrabek - 3 Stycznia 2007, 12:54

gorat: łolaboga, to o to chodzilo? Z toba to miec zatarg, to twoje wnuki jeszcze beda na mnie z siekierami czyhac, co? Pewnie, ze pasi, im blizej do Polkonu, tym czesciej bede liste powtarzal, zeby sie odpowiednio nakrecic i moze rzeczywiscie przyjade. Czas jakby odpowiedni sie wydaje z punktu widzenia poczatku roku.
Czarny - 4 Stycznia 2007, 11:37

To gdzie ta lista Polconowców, ja właśnie wysłałem kasę za akredytację i noclegi - tom już uczestnik pełną gębą :wink:

EDIT: A propos. Jeśli ktoś ma stary druk zgłoszenia (np. ze strony polconu), to jest nieaktualny, szczególnie konto. Dostałem nowy druk ver.4.3 z nowym numerem konta - zainteresowanym mogę przesłać na maila.

Aga - 4 Stycznia 2007, 17:04

Czarny, jakbyś mógł, to by było fajnie. Ja na razie o kasie wolę nie myśleć...
Czarny - 4 Stycznia 2007, 17:44

Prześlę Ci rano, bo mam pdf-a w pracy.
Aga - 4 Stycznia 2007, 17:50

Jasne, nie ma sprawy. Dzięki!
mawete - 5 Stycznia 2007, 11:25

Czarny: ja też bym poprosił.
Czarny - 5 Stycznia 2007, 11:37

Kto chce nowe zgłoszenie, to niech capnie ten sznurek

Aga: nie musisz już słać maila, ściągnij sobie ze sznurka.

mawete - 5 Stycznia 2007, 17:41

Dzieki.
Lu - 6 Stycznia 2007, 19:38

Ale do Polconu przecież jeszcze dużo czasu....

Czy to juz trzeba teraz akredytację i noclegi wykupić ?

Aga - 7 Stycznia 2007, 13:24

Akredytację indywidualną do końca stycznia.
Poniższe pochodzi ze strony Gildii:
#
Noclegi - 3 możliwości:
* akademik na Żwirki i Wigury (20 zł, rezerwacje do 30 kwietnia, potem kontakt bezpośrednio z akademikiem)
* sala zbiorowa w Szkole Hotelarstwa (część Gromady) - wojskowe łóżka, 5 zł. Liczba miejsc ograniczona!
* pokoje w hotelu Gromada ze śniadaniem, 1- lub 2-osobowe, dwa sektory, droższy 250, 280; tańszy 200 i 250 zł. Są to ceny za pokój (jedno- lub dwu-osobowy), a nie od osoby.

#
Akredytacja:
* akredytacja indywidualna - do końca stycznia (organizatorzy postarają się, żeby potem nie wzrosła) 50 zł,
* grupowa (co najmniej 5 os. na wspólnym zgłoszeniu) 40 zł,
* dzieci do lat 12 włącznie bezpłatnie, ale z opiekunem, który opłaci akredytację;
* wejściówki jednodniowe po 25 zł, nie uprawniają do otrzymania kompletu materiałów i głosowania na Zajdle;
* wspierająca 15 zł
* przewidziane są prezenty dla osób, które szybko się zgłoszą np. od AXN Sci-Fi (sponsora generalnego Polconu), ale to tylko poczatek listy upominków!
Na stronie Polconu nadal wisi tylko informacja o akademikach, w dodatku w innej cenie niż na stronie Gildii.

Nexus - 7 Stycznia 2007, 13:44

O! I właśnie tu chciałem zapytać o zgłoszenie grupy :) Może by tak razem?
mawete - 7 Stycznia 2007, 13:48

Ja za :D
Studnia - 7 Stycznia 2007, 14:11

Dopiszcie i mnie.
Albo sam się dopisze ;)

Lista:
Nexus
mawete
Studnia

hjeniu - 7 Stycznia 2007, 14:52

Ja też, urlop już sobie zarezerwowałem, więc będę miał czas podleczyć wątrobę :mrgreen:
Anonymous - 7 Stycznia 2007, 15:06

Mnie dopiszcie i Bernharda.
Studnia - 7 Stycznia 2007, 15:17

Lista:
Nexus
mawete
Studnia
hjeniu
Miria
Bernhard


Uaktualnione... NEXT!

Pako - 7 Stycznia 2007, 15:26

Mnie też możnaby dopisać, acz z lekkim znakiem zapytania. Płacić przecież i tak teraz nie bedziecie, nie? A jeszcze dużo czasu zostało, jeszcze nie wiadomo, jak to będzie, acz planuję się pojawić :)
Anonymous - 7 Stycznia 2007, 15:32

Proszę dopisać, dziękuję.
Pako - 7 Stycznia 2007, 15:34

Ty...a ten pokój w hotelu 250 zł za dobę czy za trzy doby? Bo wszystko fajnie, ale nie wyobrażam sobie zbyt wielu fantastów gotowych wyskoczyć z 750 zł dla ładnego pokoju na konwent ;) Ale pytam, bom burak wioskowy i nie wiem jak to tam w wielkim mieście ;)
Monika_22 - 7 Stycznia 2007, 15:36

Ja też chętnie się zadeklaruję i chciałabym dołączyć do ww. listy.

Pozdrawiam

elam - 7 Stycznia 2007, 15:37

hehe to nie jest takie proste, najpierw sie przywitaj w odpowiednim temacie....
gorat - 7 Stycznia 2007, 15:38

Pozostaje jeszcze łóżko wojskowe :twisted: A płacić lepiej teraz, bo później może być np. 70zł, termin można zarezerwować, a chyba trudno studenta pozbawić wakacji ;)
Aga - 7 Stycznia 2007, 15:38

Zastanawiam się właśnie, czy te 250 zł za pokój w hotelu to za jedną noc, czy za całość? Mam takie niedobre przeczucie, że za noc, a nie ukrywam, że dobrze by było, gdyby się jednak okazało, że za całość.

EDIT:
Jednak za noc...

Lu - 7 Stycznia 2007, 15:47

Monika_22
Cytat
Ja też chętnie się zadeklaruję i chciałabym dołączyć do ww. listy.

Pozdrawiam


Moniko
! Idź do "Zadomowień na forum" i powiedz ładnie dzień dobry w watku "Biją" . Tam zostaniesz powitana odpowiednio, a potem, już bez rączek i nóżek potwierdź swoje uczestnictwo w Polconie w tym wątku, ok ?


Mnie też proszę dopisać do listy, ale ze znakiem zapytania (takim malutkim)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group