Bramy domu umarłych - Wojciech Świdziniewski - Olaf- 26 VII 1975 - 17 IX 2009.
mBiko - 15 Października 2009, 17:14
[']
Jakbym obuchem w łeb dostał.
Zgaga - 15 Października 2009, 18:59
[*]
MOFFISS - 16 Października 2009, 12:28
[']
May - 18 Października 2009, 17:42
Weszlam na strone Fabryki i mnie normalnie zatkalo...
[']
Arya - 28 Lutego 2010, 19:19
[*]
gorat - 12 Czerwca 2026, 20:06
Po ostatnim mailingu od Sedeńki nie dowierzałem: "jak to, 17 lat?" No to sprawdzam i faktycznie, za chwilę już matura czeka nekrolog. A skąd w ogóle temat? Będzie odświeżenie "Hamdirholmu". Trochę dziwnie mi myśleć, że komuś, kto swobodnie kiedyś odpisywał na forum, właśnie minęło 1/4 czasu do wygaśnięcia majątkowych praw autorskich.
|
|
|