To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - [27-30 sierpnia] POLCON 2009 [Łódź]

Karl - 17 Lipca 2009, 12:50

Będę na polconie. Tylko jak im wpłacić pieniądze? Wysłali e-mail z potwierdzeniem rezerwacji, ale bez wiaomości na jakie konto wpłacać. Wot, niedoróbka orgów.
magda2em - 17 Lipca 2009, 12:55

Dostaniesz jeszcze jeden mail z numerem konta, ten pierwszy jest wysyłany z automatu przez system.
Magd.

Karl - 17 Lipca 2009, 13:00

No chybaże...
nureczka - 17 Lipca 2009, 13:14

Toudisław napisał/a
Na pewno też wynajęcie budynków uczelni kosztuje więcej niż szkoły.

No właśnie to mnie zniechęca w Polconie. Jeśli chcę zażyć luksów i pławić się w prestiżu, to niekoniecznie wybieram się na konwent. Wkurza mnie podejście "jak chcesz przyjechać, to możesz kasę wysupłać". To jest ponoć ruch fanowski, organizatorzy powinni zrobić co w ich mocy żeby jak najwięcej osób mogło przyjechać. Np. poszukać taniego budynku. A dla młodego fana różnica między 30 zł a 70 zł jest ogromna.

Dlatego właśnie poparłam czynnie Avę: 8 godzin tłumaczenia konsekutywnego + wożenie gości po Warszawie własnym samochodem (na własnym paliwie) to znacznie więcej, niż oszczędzone na wejściówce 28 zł.
Piszę to nie po to, żeby się pochwalić jaka jestem prospołeczna, jeno żeby przypomnieć ducha starych konwentów: każdy robi co może, a nie wyciąga łapę po kasę.
Segregacji ekonomicznej na konwentach mówimy NIE!

Toudisław - 17 Lipca 2009, 13:59

nureczka napisał/a
To jest ponoć ruch fanowski, organizatorzy powinni zrobić co w ich mocy żeby jak najwięcej osób mogło przyjechać. Np. poszukać taniego budynku. A dla młodego fana różnica między 30 zł a 70 zł jest ogromna.

No ale te 40 zł to nie tylko budynek. To tez to o czym mówiłem czyli np. Nagroda Zajdla i Antologie. Fakt sporo kosztuje bo w Wawie to chyba było 50-60 zł. ale 30 zł to niewykonalny próg
nureczka napisał/a
Segregacji ekonomicznej na konwentach mówimy NIE!

O takiej Segregacji można by mówić gdyby były jakieś stopnie w akredytacji. NP. akredytacja za 50 zł chodzisz tylko na prelekcję. za 60 zł dochodzą panele dyskusyjne za za 70 na spotkania Autorskie i Gry :P

Nurgling - 17 Lipca 2009, 14:29

Karl napisał/a
Będę na polconie. Tylko jak im wpłacić pieniądze? Wysłali e-mail z potwierdzeniem rezerwacji, ale bez wiaomości na jakie konto wpłacać. Wot, niedoróbka orgów.


Po prostu nie przeczytałeś informacji - specjalnie napisałem na stronie:

Cytat
Akredytacja krok po kroku
1. Dokładnie czytamy informacje w tekście poniżej
2. Wypełniamy ....

W akredytacji pisze dokładnie kiedy dostaniesz maila z numerem konta :P

Cytat
każdy robi co może, a nie wyciąga łapę po kasę.


Czy ty sugerujesz ze orgowie biorą kasę do kieszeni? Smutnie i nieprawdziwe. Naprawdę się staramy. Jeśli nie odpowiadają Ci warunki finansowe ... trudno. Nic nie poradzimy. Może TriCon będzie Ci bardziej odpowiadać. :P

Cytat

A Ava mi się podobała ale nie obyło się bez wielu zgrzytów i organizacyjnie to niestety było kilka wtop.


Byliśmy na Avie - Xaric odpowiada za komputerówkę na Polconie. Uczymy się z ich doświadczeń - będziemy bardzo walczyć ze zgrzytami.
Cytat

wożenie gości po Warszawie własnym samochodem

ps: z tego co widziałem zapomnieliście o Witku Jabłońskim... :twisted:

Krasnola - 17 Lipca 2009, 15:22

Będę :)
I mam nadzieję, że w akredytacji również - jak zwykle :P

nureczka - 17 Lipca 2009, 16:05

Nurgling napisał/a

ps: z tego co widziałem zapomnieliście o Witku Jabłońskim... :twisted:


Ja się zajmowałam gośćmi rosyjskojęzycznymi, więc Witek się nie załapał ;)

merula - 17 Lipca 2009, 17:54

wysłałam zgłoszenie
ilcattivo13 - 17 Lipca 2009, 18:46

nureczka napisał/a
No właśnie to mnie zniechęca w Polconie. Jeśli chcę zażyć luksów i pławić się w prestiżu, to niekoniecznie wybieram się na konwent. Wkurza mnie podejście jak chcesz przyjechać, to możesz kasę wysupłać. To jest ponoć ruch fanowski, organizatorzy powinni zrobić co w ich mocy żeby jak najwięcej osób mogło przyjechać. Np. poszukać taniego budynku. A dla młodego fana różnica między 30 zł a 70 zł jest ogromna.


ale z drugiej strony, sytuacja z ostatniego Falkonu, gdzie nie było takiej drobnostki jak prysznice, to też przegięcie. Oszczędzać można na wszystkim, ale bez przesady.

Znalazłem tanią możliwość dojazdu na Polcon - z jedną przesiadką za 112 pln w obie strony. Sytuacja nieco się różowi :D

Nurgling napisał/a
Xaric odpowiada za komputerówkę na Polconie. Uczymy się z ich doświadczeń - będziemy bardzo walczyć ze zgrzytami.


mam nadzieję, że w przeciwieństwie do Avy cokolwiek będzie działało. Bo Avowa Blaszana Arena była dla mnie jednym wielkim niewypałem.

I błąka mi się pod kopułką jedno sado-masochistyczne pytanie do org-ów: będzie można rozbić namiot?

joe_cool - 17 Lipca 2009, 19:19

Coś czytałam dzisiaj w Metrze, że w dniach 26-29 sierpnia będą w Łodzi obchody likwidacji getta (correct me if i'm wrong), którymi to zainteresował się Arnold Schwarzenegger. A nuż Polconowicze będą mieli okazję zobaczyć Arniego z bliska :wink:
Anonymous - 17 Lipca 2009, 21:36

Niech wpadnie na konwent, to z Polconu zrobimy Conanocon xD
Nurgling - 17 Lipca 2009, 22:21

Cytat
A nuż Polconowicze będą mieli okazję zobaczyć Arniego z bliska :wink:


Nasi orgowie już ruszyli do szturmu ambasady USA. Serio. Kontakt z Arnim podejmuje Tor - z Drugiej Ery. Jeśli Conan wypali to... Będziemy posiadać ochronę z Secret Service... :lol:

Namiot - niestety nie przewidujemy - chyba że z kimś ugadasz się na forum...

Xaric dostał po uszach, zrobi lepiej - teraz na komputerówkę ugadujemy z Agencją Valkiria. Oni mają doświadczenie, sprzęt i ... chęć do pracy :)

Anonymous - 21 Lipca 2009, 15:04

Będę.Akredytacja już wykupiona. :D
Nurgling - 21 Lipca 2009, 19:22

Stanisław Mąderek (Stars in Black) uwalnia fantazje! Oczywiście w spocie Polconu 2009 ...

Zapraszam do oglądania >>TUTAJ<<

... oraz do pytań i dyskusji.

Krasnola - 22 Lipca 2009, 11:14

Przepraszam, a Staszek będzie na Polconie?? :>
Anonymous - 22 Lipca 2009, 11:42

A czy wujek Staszek mistrz ciętej riposty będzie? :twisted:
Nurgling - 23 Lipca 2009, 09:20

Pytania proszę wysyłać na naszą do Staszka na jego Naszą Klasę :P


A tak serio - pewnie będzie - w sumie teraz Polcon to troche jego impreza.

gudrun - 20 Sierpnia 2009, 23:27

To kto w końcu będzie na Polconie? Bo ja będę i myślałam, że to będzie okazja poznać Was osobiście. Wychodzi mi, że będą:
Czarny
krisu
mBiko
Lynx
magda2em
karl
Krasnola
merula
ilcattivo13 (tak czy nie w końcu?)

no i Gudrun. Ktoś jeszcze?

gorim1 - 21 Sierpnia 2009, 06:41

gorim1
Nurgling - 21 Sierpnia 2009, 10:19

Zachęcam do zapoznania się z programem Polconu - zaczynamy już za 6 dni.

Warto dokładnie wczytać się w treści na STRONIE POLCONU w dziele PROGRAM. Ostrzegam - atrakcji jest naprawdę dużo - zagospodarowaliśmy dwa naprawdę duże budynki.

Dodatkowo:

Dzięki Merlin.pl - naszemu patronowi medialnemu - mamy niesamowita okazję wzbogacenia swojej biblioteczki. Promocja trwa do godz. 9:00 dnia 31 sierpnia. Kliknij >>TUTAJ<< by zapoznać się z ofertą - naprawdę warto. Zniżki wahają się od 20% do 70% ...

Robert MW - 21 Sierpnia 2009, 10:30

Ja też bendem. :mrgreen:
A w piątek o 18.00 w sali 039 mam spotkanie autorskie na które serdecznie zapraszam ;P:

Witchma - 21 Sierpnia 2009, 10:51

Robert, a kiedy uruchomisz korespondencyjne rozdawnictwo autografów? :) Bo moje "Opowieści..." niepodpisane czują się zdecydowanie źle ;P:
Anonymous - 21 Sierpnia 2009, 12:40

Na Polconie będę i ja. Count me in.
gudrun - 21 Sierpnia 2009, 13:15

Czarny
krisu
mBiko
Lynx
magda2em
karl
Krasnola
merula
ilcattivo13 (tak czy nie w końcu?)
Gudrun
gorim1
Robert MW (gośc specjalny)
Żerań
agrafek
andre

czekamy na dalej...
macie w planie jakieś wspólne piwo czy coś bo ja się chętnie przyłączę na ile mi obowiązki gżdacza pozwolą

edit: dodaję osoby

Nurgling - 21 Sierpnia 2009, 23:22

Do rozpoczęcia Polconu zostało tylko 6 dni...

A już jutro... - ZOMBIE OPANOWUJĄ ŁÓDŹ

W sobotę o 17 pod DH Central przemieniamy się w nieumarłych aby następnie ruszyć w poszukiwaniu świeżych mózgów na Piotrkowską.

A po wszystkim? Wszyscy lubią się uczyć, tak więc i zombie pomaszerują do Cytryny, by dowiedzieć się o błędach swoich kuzynów z innych krajów. O 21 w kinie Cytryna rozpocznie się lekcja pt. Kroniki Żywych Trupów - przerażona obsługa kina wpuszcza nas za 16 zł na 3 filmy. Więcej info >>TUTAJ<<

------------------ A jeśli ktoś nie lubi Zombie (czy osoby takie osoby?) informuję:

Na stronie Polconu powiadomiły się nowe informacje:

Kuźnia Gier nie narzeka na kryzys i rozdaje Lisy Pustyni na Polconie... mówią o kilkuset egzemplarzach... trzymamy ich za słowo - więcej przeczytacie >>TUTAJ<<.

Pojawił się konkurs dla Miłośników Świata Dysku...

... oraz rozstrzygnięcie Konkursu UWOLNIJ FANTAZJE!!!

mBiko - 22 Sierpnia 2009, 16:43

No dobra Misie-Pysie, to teraz proszę jeszcze napisać kto kiedy przybywa. W razie potrzeby na pw świadczę usługi w zakresie konsultacji, informacji, logistyki i egzorcyzmów.
Anonymous - 23 Sierpnia 2009, 12:27

Planowo jestem w czwartek, ok 15 (tzn najpierw kupić trzeba bilety:D). Na piwko bardzo chętnie się ustawiam. :)
gudrun - 23 Sierpnia 2009, 16:53

Dopisuję powolutku do listy.

mBiko, może zaproponujesz jako Ućanin jakieś miejsce gdzie można takie piwko legalnie skonsumować?

ja też przyjeżdżam już w czwartek ale myślę że w czwartek a) nie wszyscy będą, b) ci co już będą, będą się spotykać najpierw ze swoimi dawno niewidzianymi istniejącymi znajomymi (hm, w sensie ze nie z wirtualnymi).

Może się ostrożnie umówimy na piątkowy wieczór? np. o 22?

mBiko, zaproponuj gdzie

Nurgling - 23 Sierpnia 2009, 16:57

jest przecież namiot z pivkiem, bufet z pivkiem i dwa bary konwentowe, pizzeria z pivkiem...

ale błagam ... z umiarem ... :P



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group