To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Numer 24 - w sam raz na wybory

Sebastian - 23 Października 2007, 11:47

Adashi, to teraz się zaczynam niecierpliwić. Jakbyś przypadkiem dostawał co piętnaście minut privy z treścią "Czy już?" to te mogą być przypadkiem ode mnie
wracam do tekstu :) dzisiaj przeziębionym, zostałem w domciu to przynajmniej stwierdziłem zrobię coś pożytecznego i podłubie w literaturze. Jak wieczorem grypa zapoda gorączkę spodziewajcie się w następnym utworze bardziej odjechanych wizji :shock:

Chal-Chenet - 24 Października 2007, 10:51

ten numer jest pierwszym jaki kupiłem od pół roku. do tamtego czasu mam wszystkie, zajmują ładne miejsce na półce, ale przestałem kupować przede wszystkim ze względu na brak czasu. w tym skusił mnie tekst mr. Sebastiana. na razie przeczytałem całą resztę, i mam nadzieję, że najlepsze zostawiłem sobie na koniec :) na szczęście w związku z nową pracą, gdzie raczej jest luz (pracuję tu 2 miechy a już zdążyłem przeczytać ok. 4 książki tylko w pracy :) ) powinienem mieć więcej czasu i znowu będę mógł regularnie kupować i czytać SF. ole! i myślę nad zakupem brakujących numerów. mam nadzieję, że te nowsze będą dostępne w archiwaliach.
Adashi - 24 Października 2007, 11:05

Jedziesz z coxem Chal, nie ma to jak mieć całą kolekcję ;)

Sebastian, czytam... :)

corpse bride - 24 Października 2007, 11:18

też czytam...
Chal-Chenet - 24 Października 2007, 11:53

Adashi napisał/a
Jedziesz z coxem Chal, nie ma to jak mieć całą kolekcję

jadę, jadę, jak tylko przyjdzie wypłata, to od razu łykam zaległe około 6 numerów z archiwalii. :)
corpse bride napisał/a
też czytam...

a ja jeszcze nie :) ale niedługo zacznę

NURS - 24 Października 2007, 12:18

są wszystkie, aczkowleik 22 i 21 jest już na wyczerpaniu.
Sebastian - 24 Października 2007, 12:25

Adashi napisał/a


Sebastian, czytam... :)

corpse bride
Cytat
też czytam...

No to teraz to się naprawde zacząłem denerwować... Dajcie chociaż sygnał czy bardzo złe czy tylko troche... :wink:
Chal-Chenet
Cytat
ten numer jest pierwszym jaki kupiłem od pół roku. do tamtego czasu mam wszystkie, zajmują ładne miejsce na półce, ale przestałem kupować przede wszystkim ze względu na brak czasu. w tym skusił mnie tekst mr. Sebastiana.

To ja teraz wywijam fikołki z radości po całym pokoju. Jeżeli pojawienie się mojego utworu w SFFH jest choć dla kilku ludzi takim malutkim, maciupeńkim świętem relaksu i przyjemności, to dla mnie jest to wielkie, wielgachne święto największej radości, jaką może zaznać autor. Teraz tylko się martwię, żeby tym razem nie zawieść oczekiwań. :roll:
edit NURS zwiększyć nakład :lol:

NURS - 24 Października 2007, 12:39

a moze wzorem średniowiecza relikwie dodawać do numeru - kości nieswiętego Sebastiana, hmm... te większe się połamie, te mniejsze pojdą do prenumerat... Adres mam, jakby co. :twisted:
elam - 24 Października 2007, 12:46

ojej az sie boje :shock:
to ja juz zaczne wybierac swoje wlosy ze szczotki... bo kosci nie dam, ale wlosow ci u mnie dostatek, jakby ktos chcial ;P:

Agi - 24 Października 2007, 12:48

elam, do medalionów powkładamy!
NURS - 24 Października 2007, 12:48

dasz nie dasz, sami weźmiemy. pomyśl, jaka to sława dl;a autora być na ołtarzykach czytelników.
elam - 24 Października 2007, 12:50

gorzej, jakby mieli te kosci dac psu do obgryzienia :D
Martva - 24 Października 2007, 12:57

NURS napisał/a
a moze wzorem średniowiecza relikwie dodawać do numeru - kości nieswiętego Sebastiana, hmm...


To musisz zapytać corpse bride, czy się zgodzi ;)

Agi - 24 Października 2007, 13:00

Przypuszczam, że nie tylko ona ma w tej sprawie coś do powiedzenia :wink: :mrgreen:
corpse bride - 24 Października 2007, 13:13

powiedziałabym, że mam do powiedzenia całkiem nic, jako, że jeszcze nie zapłaciłam ;) :mrgreen:
Chal-Chenet - 24 Października 2007, 13:20

NURS napisał/a
są wszystkie, aczkowleik 22 i 21 jest już na wyczerpaniu.

czyli wypada się pospieszyć... mam nadzieję, że się ostaną do 10-go...
Sebastian napisał/a
Teraz tylko się martwię, żeby tym razem nie zawieść oczekiwań.

obadamy, napiszemy czy się podobało ;)

Martva - 24 Października 2007, 13:28

Agi55 napisał/a
Przypuszczam, że nie tylko ona ma w tej sprawie coś do powiedzenia :wink: :mrgreen:


Ale ona jest prawie właścicielką ;)

corpse bride napisał/a
powiedziałabym, że mam do powiedzenia całkiem nic, jako, że jeszcze nie zapłaciłam ;) :mrgreen:


Umowa ustna była, jestem świadkiem! :D

Sebastian - 24 Października 2007, 13:36

Martva napisał/a


Umowa ustna była, jestem świadkiem! :D

Ale między Orbitem a corpse, łatwo będzie podważyć przed sądem, zważywszy że prawa posiadania/rozpowszechniania Sebastiana Orbit miał wątpliwe. Wydaje się, że nadal muszę być sam odpowiedzialny za swoje kości :twisted:
Nurs paznokcie się pewnie nie nadają? Bo okresowo miałbym na zbyciu... Z tymi włosami szkoda że nie powiedzieliście miesiąc wcześniej, jak się obciąłem, byłoby naprawdę trochę a tak to zamiast was fryzjer się obłowił

Martva - 24 Października 2007, 14:00

Jak włosy się nadają, to chyba powinnam zacząć pisać ;P:
corpse bride - 24 Października 2007, 16:29

Sebastian napisał/a
Ale między Orbitem a corpse, łatwo będzie podważyć przed sądem, zważywszy że prawa posiadania/rozpowszechniania Sebastiana Orbit miał wątpliwe.


wiedziałam, że nic z tego nie będzie. zawsze tak jest. ta ukraińska wódka jest przeklęta, nigdy się jej nie pozbędę :wink:

ok, wracam do innych zajęć, m.in. do czytania, żeby nie offtopować...

mawete - 24 Października 2007, 19:58

A ja cholera nie mam kiedy przeczytać... Myślałem, ze dzisiaj dam radę, ale impreza mi sie rozkręciła... :evil: Może w piątek u lekarza...
hrabek - 25 Października 2007, 08:54

A z prenumeraty juz ktos dostal? Bo niektorzy sie chwala, ze maja, ale nie widac, czy to prenumeratorzy, czy kioskowi lurkerzy.
Martva - 25 Października 2007, 08:57

Ja nie :( ale u mnie się zawsze spóźnia.
andre - 25 Października 2007, 09:32

nie ma prenumeraty!!! :evil:
hrabek - 25 Października 2007, 09:42

Z jednej strony to niedobra wiadomosc, ale z drugiej ciesze sie przynajmniej, ze sam nie jestem.
NURS - 25 Października 2007, 10:17

a to dziwna sprawa, bo prenumerata wedle mojej wiedzy wyszla jeszcze w zeszłym tygodniu.
Czarny - 25 Października 2007, 11:44

Wyjść może i wyszła, ale do celu nie dotarła - również u mnie :evil: (no chyba, że dziś będzie)
hrabek - 25 Października 2007, 11:52

Moze wszystko do Nivak poszlo? Zawsze ja poczta omijala, a tym razem caly ruch zostal do niej skierowany :)
Kruk Siwy - 25 Października 2007, 11:53

Biedna Nivak - przysypało ją!
Słowik - 25 Października 2007, 12:40

Dziś dostałem prenumeratę.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group