To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - Co chcielibyście przeczytac po polsku

NURS - 25 Grudnia 2008, 11:25

Ja rozumiem świunta, ale żeby tak się styrać? :-)
Co do kwestii pytań, właściwy wydawca ogłosi to w stosownej chwili - sorry, nie mogę wyłazić przed szereg, powiem ci tylko, że całkiem sporo tego może być i naprawdę niedługo się o tym dowiesz.

Marcin Robert - 25 Grudnia 2008, 11:54

TO bym chętnie przeczytał po polsku.
Adashi - 28 Czerwca 2009, 18:53

Po obejrzeniu "Tarana i magicznego kotła" stwierdzam, że nawet chętnie sięgnąłbym po The Chronicles of Prydain Lloyda Alexandra.
bio - 28 Czerwca 2009, 22:46

A czemuż to ?
Adashi - 29 Czerwca 2009, 18:35

A to dlatego, że skoro adaptacja była całkiem-całkiem (a fanem młodzieżowej/dziecięcej fantasy raczej nie jestem) to cykl może być wyśmienity. Dziwne, że jeszcze nikt go w Polsce nie wydał na fali popularności HP czy Opowieści z Narnii :roll:

P.S. Zresztą, uwielbiam takie celtyckie klimaty :)

Dabliu - 2 Lipca 2009, 23:00

A ja chciałbym koniecznie przeczytać trylogię The Cyborg Harpies oraz powieść Brain Cream, a także nową, przełomową The Chronicles of Brutus and Balzaak, autorstwa zdobywcy Cluster Award, doktora Ronalda Chevalier. Polecam również filmiki, w których ten znamienity pisarz przedstawia sztukę relaksacji i inspiracji.
Kuba - 3 Lipca 2009, 09:51

http://www.literatura.gil...le/zelazna-rada
No ja już powoli zaczynam mieć kupę w gaciach.

Witchma - 3 Lipca 2009, 09:52

No nie wierzę :D Wreszcie!
savikol - 3 Lipca 2009, 13:12

Już w lipcu! Czad!
Ziuta - 3 Lipca 2009, 14:22

Tak sobie myślę, że:
James Joyce: Finnegans Wake w przekładzie Jerzego Łozińskiego ;P:

dalambert - 4 Sierpnia 2009, 13:29

Martin Ty sie nie baw w seriale ! Ty pisz dalszy ciąg do cholery :mrgreen:
Stormbringer - 4 Sierpnia 2009, 14:18

Ano właśnie, nawiązując do Twojego, dalambercie, pytania z innego wątku: Martin ciągle pisze i chyba sam dokładnie nie wie, kiedy skończy. :)
dalambert - 4 Sierpnia 2009, 14:50

Stormbringer, i to jest fatalne, jak się jeszcze weźmie za scenriusz serialu, konsultacje autorskie itp. to mamy przechlapane :evil:
Stormbringer - 4 Sierpnia 2009, 15:00

Też się tego obawiam, ale może go w końcu reżyser i scenarzyści pogonią na urlop, żeby szybko dopisał ciąg dalszy. ;)

A swoją drogą, Martin sam się nabijał ze swojego tempa, gdy to w Prima Aprilis wrzucił na stronę informację o tym, iż znalazł sobie pomocnika, który wesprze go w tworzeniu. Ciekawe, ile osób poczuło się zawiedzionych, gdy następnego dnia wszystko zdementował. ;)

Stormbringer - 28 Sierpnia 2009, 14:25

Na oficjalnej stronie Scotta Lyncha jest do pobrania prolog "Republiki złodziei": http://www.scottlynch.us/excerpts.html.
Stoniu - 28 Sierpnia 2009, 14:34

A ja bym chciał sobie przeczytać House of Leaves. Coś słyszałem, ze Mag w Uczcie ma to wydać, ma ktoś może na ten temat jakieś informacje?
hrabek - 28 Sierpnia 2009, 14:46

Tu masz listę zapowiedzi:

http://www.uw.zaginiona-b...zapowiedzi.html

Stoniu - 28 Sierpnia 2009, 14:51

W zapowiedziach nie widnieje, chyba, że źle widzę.
Ziuta - 28 Sierpnia 2009, 17:19

W zapowiedziach nie ma, ale też słyszałem, że ma wyjsć. Tylko nie wiem, u kogo. Mag by pasował.
Stoniu - 28 Sierpnia 2009, 17:27

Ziuta napisał/a
W zapowiedziach nie ma, ale też słyszałem, że ma wyjsć. Tylko nie wiem, u kogo. Mag by pasował.

No do mnie też słuchy doszły, że Mag się ma za to wziąć. Ale chciałem sobie to przeczytać. Muszę poszukać po sieci. Ważne, by Mag postarał się wydać książkę, która byłaby podobna do oryginału. Kto widział "House of Leaves", wie o czym piszę :) .

Virgo C. - 28 Sierpnia 2009, 18:33

Trzeba chłopaki wiedzieć gdzie szukać ;)
http://katedra.nast.pl/ks...ouse-of-Leaves/

Stoniu - 28 Sierpnia 2009, 18:34

Virgo wielkie dzięki:).
goderic - 29 Lipca 2011, 11:35

Było by miło gdyby wydawnictwa kończyły wydawanie zaczętych cykli, nie ma nic gorszego niż zacząć i rozbudzić ciekawość a potem porzucić, to już lepiej nie zaczynać


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group