To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - PYRKON 2007 czyli Poznań zaprasza 23-25 marca

Nexus - 14 Marca 2007, 19:19

Coś tam słyszałem :D Tylko nie wiem, czy o tej samej porze...
joe_cool - 14 Marca 2007, 19:27

a o jakiej porze się wybieracie? w ogóle muszę jutro parę szczegółów z Lu ustalić, bo wstępnie to wiem tylko tyle, że to w Poznaniu i niedługo :mrgreen:
Last Viking - 15 Marca 2007, 08:00

Nexus
Cytat
Viking, będziesz w hotelu przy szkole?


Taaa... hotel o wdzięcznej nazwie: CEZAMET :lol:
Szkoda, że w programie nie stoi, kto prowadzi prelekcje tematyczne :| W poprzednim roku świetna była Grzędowicza, o niebo lepsza od jego spotkania autorskiego. Zresztą FALCON Lubelski pokazał, że prelekcje cieszą się większym zainteresowaniem, niż spotkania autorskie. Dziwne.
Z drugiej jednak strony ile razy autor może o tym samym opowiadać :wink:

dagra - 15 Marca 2007, 17:06

Cytat
o niebo lepsza od jego spotkania autorskiego

ale być może z powodu pani prowadzącej owo spotkanie
aż się Jęczmyk zbulwersował :mrgreen:

dla mnie najlepszy był tekst chłopaków "to wiesz co? ja poprowadzę twoje spotkanie autorskie, a potem pójdziemy obok i ty poprowadzisz moje"
(no i fajnie było w konsekwencji)

Adashi - 16 Marca 2007, 10:08

Serwer ze stroną Pyrkonu chyba padł dokumentnie, że też nie zapisałem sobie tego programu...

Pamiętajcie o Piwo-Konie. To jak się umawiamy?

Agi - 16 Marca 2007, 10:28

Adashi, zaproponuj coś - jesteś na miejscu, z tego co widać wyżej przyjeżdza:

1. Lu
2. joe_cool,
3. Last Viking,
4. Nexus,
5. Ika muza Nexusa
6. Kasiek
7. Orbitoski
8. dagra?
9. Rafał Kosik
10. Kasia Kosik
11. Norbercik
12. Czarny?
13. Marcin Przybyłek

Czarny - 16 Marca 2007, 11:27

Czarny??? :twisted:
Agi - 16 Marca 2007, 11:52

Czarny, a kiedy będziesz wiedział? :D
Anonymous - 16 Marca 2007, 12:01
Temat postu: Stronka padła
W związku z problemami technicznymi musi się przenieść gdzie indziej. Prace trwają, powinna się szybko znów stać dostępna. Za utrudnienia nie z winy orgów, przepraszamy.
Czarny - 16 Marca 2007, 13:34

Na 100% w piątek koło 10:00 jak będę wychodził na dworzec. W tej chwili bardziej będę jak nie będę :mrgreen:
Nexus - 16 Marca 2007, 18:47

Ja będę z Iką - moją muzą techniczną :D
Będzie też Marcin Przybyłek, Norbercik i Rafał Kosik z Kasią.
Czarny, wreszcie poznam Grim Reapera osobiście. Zabrać ze sobą osełkę? :mrgreen:

Adashi - 18 Marca 2007, 09:05

Agi55 napisał/a
Adashi, zaproponuj coś - jesteś na miejscu

Dobra, ryzyk fizyk, najwyżej zmienimy godzinę; pierwszy Piwo-Kon - Poznań WlkP Jestem Tu!, termin: pt 23.03.2007, godzina: 19:00, miejsce: opcjonalnie Master Pub na Opolskiej, jak nie będzie miejsca jedziemy bimbą do śródmieścia. Punkt zborny w holu, poznacie mnie po koszulce z Che Guevarą :wink: :mrgreen:

joe_cool - 21 Marca 2007, 20:15

to ja mam już kupiony bilet. będziemy gdzieś za kwadrans siódma wieczorem.
Rafal Kosik - 22 Marca 2007, 12:06

Wyskoczyłem chyba przed szereg... Będziemy w Poznaniu 14:20.
Czarny - 22 Marca 2007, 12:28

Jestem zaraz za Tobą, planowany przyjazd 15:10 (Poznań Główny)
Adashi - 22 Marca 2007, 12:32

No właśnie joe_cool, będziecie 18:45 w Poznaniu na dworcu, czy już na Pyrkonie?
joe_cool - 22 Marca 2007, 14:32

na dworcu. będzie jakis komitet powitalny? ;)
a dokładniej to będziemy 18:32.

Sasori - 22 Marca 2007, 14:51

Przehulałem kasę na placki i gwizdki, więc nie wiem czy zajadę na Pyrkon (ale w sobotę powinienem być, się zobaczy, może kogoś obrobię jutro w firmie, wiszą tu takie drogie palta i w ogóle). W razie wu to mam zapytkę, gdzie ich zaciągniesz po, Adashi?
Adashi - 22 Marca 2007, 23:13

joe_cool, komitet całkiem możliwe :)

Sasori, Master Pub na Opolskiej jest najbliżej konwentowej szkoły...

A tak na marginesie to ktoś w ogóle reflektuje w sprawie Piwo-Konu? Poznańczyki z forum i przyjezdni do Was mówię, halo tu ziemia, tzn. tu planeta Pyrlandia, słyszycie mnie!?! To już jutro!!!

joe_cool - 23 Marca 2007, 11:50

po wczorajszych konsultacjach w literatce z bywalcami Pyrkonu zastanawiam się, czy aby nie wysiądziemy na stacji przed Głównym - Poznań Dębie, Dąbiec czy jakoś tak. podobno stamtąd mamy 500 metrów 8)
Kuba - 23 Marca 2007, 11:52

Adashi napisał/a
A tak na marginesie to ktoś w ogóle reflektuje w sprawie Piwo-Konu? Poznańczyki z forum i przyjezdni do Was mówię, halo tu ziemia, tzn. tu planeta Pyrlandia, słyszycie mnie!?! To już jutro!!!


Adashi, ja niestety nie dam rady. Mam straszny kocioł.
Bawcie się dobrze.
Pozdrawiam
Kuba

Adashi - 24 Marca 2007, 22:35

Pyrkon Rulez!!! :D
Macie pozdrowienia od Lu, joe_cool, Nexusa wraz z Iką, Czarnego, Marcina Przybyłka i Rafała Kosika z żoną Kasią.

Aha i specjalnie dla Lu zapuszczamy Sun of Jamaica, pamiętajcie o hawajskich koszulach, spódnicach z trawy, itd :mrgreen:

Agi - 24 Marca 2007, 22:37

Dzięki Adashi, :D Pozdrów wszystkich!
Adashi - 24 Marca 2007, 22:39

Masz to jak w banku Agi :)
Agi - 24 Marca 2007, 22:40

Wiedziałam, że można na Ciebie liczyć. U mnie układ rodzinny jest taki, że nie bardzo mogę się gdzieś ruszyć. Może kiedyś...
joe_cool - 25 Marca 2007, 19:43

słuchajcie, wróciłam. trochę nie mogę siępozbierać, bo jestem od piątku wieczorem napruta non stop i nie mogę się zdecydować, czy pić dalej, czy też trzeźwieć.
wkrótce zdjęcia i w ogóle. Agi55, dzięki za pozdrowienia, Adashi przekazał dziś rano :)

EDIT: mój status pasuje idealnie do Norbercika, co nie? ;)

Adashi - 25 Marca 2007, 20:14

Ahoj! :) Fajnie było! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, których miałem przyjemność poznać w realu na Pyrkonie. :D
Nexus - 25 Marca 2007, 21:12

Ta... no tośmy se popyrkonili :mrgreen: Było ekstra. Adashi, dzięki za towarzystwo :D Jako jedyny poznaniak dałeś dowód, że życie w Pyrlandii istnieje :D
A przepraszam... spotkaliśmy jeszcze Gwynhwar. Jej wybaczamy brak towarzystwa, bo ciężko pracowała na konwencie.
Może wrzucę potem jakieś zdjęcia. Tylko i wyłącznie "grzeczne" :mrgreen:

dagra - 25 Marca 2007, 22:45

Organizatorzy postawili w tym roku na dyskusje panelowe i był to strzał w dziesiątkę.
Konwent wydał mi się nieporównywalnie lepszy od poprzedniego. Z wielu względów. Panele zestawiające nie tylko poglądy autorów ale i osobowości - to jedna rzecz (ciekaaawie było), druga to ważne drobiazgi jak choćby brak poślizgów czasowych - mała rzecz a cieszy i to, że odbywały się zapowiedziane spotkania (zarejestrowałam tylko jedno odwołane).
Ciekawe tematy - powiało świeżością :wink: no ile można o tej fantastyce...
I jakaś taka tym razem fajna, radosna atmosfera. Nawet pogoda dopisała.
Jeden panel okrrropny, ale za to pokazał pewne mechanizmy i postawy... jeszcze się rozpiszę przy okazji na ten temat, bo okazało się, że można mnie wkurzyć (ale tak naprawdę).
Uznanie dla organizatorów. Jestem zadowolona.

Lu - 26 Marca 2007, 00:22

joe_cool napisał/a
słuchajcie, wróciłam. trochę nie mogę siępozbierać, bo jestem od piątku wieczorem napruta non stop i nie mogę się zdecydować, czy pić dalej, czy też trzeźwieć.

Ja również miałam problemy z podjęciem decyzji, ale ostatecznie wybrałam jedynie słuszną drogę. Droga tym razem ma smak porzeczkowy - łudzę się zę uzupełniam wypłukane witaminy ;)


joe_cool napisał/a
EDIT: mój status pasuje idealnie do Norbercika, co nie? ;)


Noooo....

Adashi - dzieki za dedykacje :lol: Pokręce bioderkiem w prawo i lewo w rytm hawańskiej muzy :twisted:

A Pyrkon świetnym konwentem jest i basta !
Adashi - całuski wirtualne za pomoc :) Po raz kolejny okazało się że forumowicze to fajne chłopaki. Niedługo uznam to za normę :) . Viking i Dagra mignęli tylko na korytarzu, ale nawiazali kontakt wzrokowy więc zaliczam spotkanie jako udane :lol: Gwyn usprawiedliwiona bo pracowała cieżko w szatni na rzecz społeczeństwa pyrkonowego W rezultacie ujawniła się dopiero ostartniego dnia. Generalnie towarzysko konwent ten wypadł re we la cyj nie! Merytotyrocznosci nie oceniam bo brak mi materiału badawczego (przyznaję się bez bicia ze nie brałam abyt aktywnego udziału w prelekcjach). Rogoża coraz bardziej przystony, Orbit niezmiennie uroczy, a Przybyłek powalił na kolana swoją wiedza z zakesu komunikacji damsko-męskiej (świetny wykład. Warto było :) ) Rafal Kosik z kolei dał człowiekom nadzieję na zdobycie MARSA - podobno już za rok wznowią wydanie tej książki.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group